Nobilis

Regisztráció dátuma: 2015. március 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Gallinée Hydrating Face Cream

Gallinée Hydrating Face Cream
2021. november 8.

Csak egy termékmintát használtam el belőle, de mély benyomást gyakorolt rám. :)
Hogy a jóval kezdjem: tényleg extrémen puhává tette az arcbőrömet. Viszont: sosem voltam allergiás semmilyen kozmetikumra, ettől a krémtől viszont 1-2 óra után annyira elkezdett égni és viszketni az arcom, hogy majdnem letéptem... De ami még ennél is rosszabb volt, hogy a termék kibírhatatlanul BÜDÖS, erős romlott szójaszósz szaga van, amit még órák múlva is éreztem magamon, nagyon undorító volt... Összességében örülök, hogy csak mintaként próbáltam, különben repült volna a kukába.

Schauma 7 Gyógynövény Sampon

Schauma 7 Gyógynövény Sampon
2021. szeptember 10.

Amikor először találkoztam a samponnal, kellemes meglepetés volt a számomra, hogy a hajamra felvíve a várt gizgaz-illat helyett mézes Negro illat fogadott. :) Azonban ennyiben ki is merültek a pozitívumai. A második mosás után már viszketett tőle a fejbőröm, a harmadiknál pedig rettentően korpás lettem tőle, ami egyébként engem sosem jellemzett. Odaadtam a páromnak, hátha, de ő is korpás lett tőle, tehát nem csak az én fejemmel volt a baj. Sajnos emiatt csak egy csillag. :(

Aromax Vörösáfonya Őssejtes Szérum Hyaluronnal

Aromax Vörösáfonya Őssejtes Szérum Hyaluronnal
2021. szeptember 3.
(!)

Én is a sorsolás útján jutottam a szérumhoz. Az én bőrömmel kompatibilisnek tűnik - egy szűk pipettával vittem fel (ebből bőven jutott a nyakamra is), és szép egyenletes lett utána az arcom már másnap reggelre, a pattanásaim is enyhültek. Ha esetleg az üvegcse elhasználása alatt lesznek még fejlemények, majd update-elek.

Update: közben szereztem egy csúnya heget a homlokomra, és amikor elkezdtem rá ezt a szérumot használni, látványosan javított a hegen, feltöltötte! Mindenképpen újravevős!!

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon
2021. február 19.

Az én hajam nagyon szereti! Puhává és könnyen fésülhetővé teszi, és az illata is nagyon finom.

Pantene 3in1 Hair Superfood Sampon

Pantene 3in1 Hair Superfood Sampon
2020. december 5.

Puhább lett tőle a hajam, az illatával is sikerült megbarátkoznom (alapjáraton kellemes az illata, de számomra zavaró mértékben mű), azonban a sűrű, tömény állaga nagyon nem jött be, számomra sokkal nehezebb eloszlatni, mint egy hígabb sampont. A flakonnal már elhasználom, de nem lett kedvenc.

Avon Pur Blanca Elegance EDT

Avon Pur Blanca Elegance EDT
2020. augusztus 17.

Ajándékba kaptam, és már több esélyt is adtam neki, hogy hátha megkedvelem, de sajnos nem sikerült. Valóban elegáns illat, de én valamiért csak 40 év fölött tudom elképzelni, rajtam túlságosan rideg, kellemetlen.

Alverde Hydro Make-Up

Alverde Hydro Make-Up
2020. július 26.

Teljesen nulla a fedése, számomra kidobott pénz volt.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2020. július 21.

A hajam szinte semmilyen balzsamot\pakolást sem tolerál, mert vagy brutálisan zsíros lesz tőlük, vagy egyszerűen nincs hatásuk. Itteni ajánlásra megvettem ezt a terméket, és egy igazi csodaszer! Eddig kétszer használtam, de puhábbá, selymesebbé, fényesebbé teszi a hajam, jó az illata és kitolja a mosások idejét (elég 3-4 naponta, amióta használom). Ráadásul hatalmas mennyiséget kapunk aprópénzért...
Részemről hatalmas egymásra találás ez. :)

Fa Fresh & Free Cucumber-Melon Deo Spray

Fa Fresh & Free Cucumber-Melon Deo Spray
2020. július 12.

Egyetértek az előttem szólókkal: nagyon kellemes lenne az illata, de még büdösebb izzadtságszagom van tőle, mintha nem lennék befújva...

Oriflame Tenderly Promise EDT

Oriflame Tenderly Promise EDT
2020. július 12.

Valóban egy tiszta, üde illat, ahhoz a képhez tudnám társítani, amikor egy lenge kis nyári ruhában lévő fiatal anya tereget az udvaron, és közben odakiabál az utcán játszadozó gyerekeinek, hogy odabent kész a palacsinta. :)
VISZONT ilyen gyenge tartósságot én még életemben nem tapasztaltam egy parfümnél, kölninél sem... Egyet a nyakamra fújtam direkt teszt jelleggel, és FÉLÓRA múlva már semmilyen nyomát sem lehetett érezni, mintha nem is fújtam volna belőle. Emiatt kettesnél semmiképp sem érdemel jobbat.