Nocik98

Regisztráció dátuma: 2018. július 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

X-Epil Sensation Epilátor

X-Epil Sensation Epilátor
2019. augusztus 30.

Én még nővéremtől “örököltem”, aki első használat után feladta vele.. Nos, én nagyon szeretem, nekem tutira bevált. A szörzetem igen makacs, sűrű, de elég szuperül megbirkózik vele ez a kis gépecske. Az aksija nálam 1 lábat bír ki esetleg, de még így is nagyon szeretem, ez nálam nem von le a csillagokból.

Veet Easy-Gelwax Hideggyanta Szalagok Érzékeny Bőrre

Veet Easy-Gelwax Hideggyanta Szalagok Érzékeny Bőrre
2019. augusztus 30.

Azt kell mondanom, én nagyon mrg vagyok elégedve vele, ledig ha valakinek, na nekem igazán makacs és vastag és sűrű szőrszálaim vannak. Ugyan drágább, mint pl. a Baleás, de ez a gyanta a szőreim 90%-át tutira eltávolítják elsőre, míg a Baleás például 50%-ra volt képes.
Nekem favorit

Avon Nutra Effects Habzó Arctisztító

Avon Nutra Effects Habzó Arctisztító
2019. június 6.

Nagyon szuper. Egy pumpányi bőven elég belőle. 1 hónapi napi használat mellett alig fogyott belőle egy kevés.

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Kendő

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Kendő
2019. május 4.

Utazásoknál ezt szoktam használni sminklemosásra. Nem csípi a szemem és tényleg tisztának érzem a bőröm utána. Biztos, hogy újraveszem.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2019. április 21.

Elég jó rúzsok, több árnyalatban is megvan nekem és mindet nagyon szeretem.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2019. április 21.

Nagyon imádom. Nekem a Magic Dessert árnyalatban van meg, de amint alkalmam lesz rá, több árnyalatot is beszerzek még belőle. A ceruza nagyon tartós, a rúzst néha korrigálni kell itt-ott, de ezért az árért ez belefér.

Avon Anew Vitamin C-vitaminos Szérum

Avon Anew Vitamin C-vitaminos Szérum
2019. április 20.

Nekem a legtöbb hozzászólóval ellentétben semmilyen ragacsos érzésem nincs. Naponta használok 1 pumpányit, azt rögtön szívja is be a bőröm. Biztos, hogy újraveszem

Balea Clear-Up Strips

Balea Clear-Up Strips
2018. július 21.

Nagyon imádom ezt a terméket, már rengetegszer újravettem. Az itt kommentelőkkel ellenben nekem igen sok “cuccot” kiszed az orromból és kb 2-3 hetente használom. Imádom és újra is fogom mindig venni.