noemikolosa

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Douglas Essentials Detox Capsule Mask

Douglas Essentials Detox Capsule Mask
2023. március 10.

Ajándékba kaptam egy rendelésemhez, az eddigi legjobb agyagos maszk amit használtam.
Nagyon jó a textúrája, szinte krémes, nagyon könnyű felvinni és eloszlatni az arcon. Az illatát nehéz leírni, leginkább spa-ra emlékeztet, de nem zavaró.
Teljesen sima, semmi darabkák nincsenek benne, nem úgy mint a Body shop-os maszkban.
Lemosni is viszonylag könnyű, ha meg is szárad meleg vízzel simán feloldódik és utána könnyen mosható.
Nekem úgy, hogy az egész arcom plusz nyakam be volt kenve 4 használatra volt elég.

The Body Shop C-Vitaminos Ragyogásfokozó Szérum

The Body Shop C-Vitaminos Ragyogásfokozó Szérum
2023. február 13.

2023.01.09
Az üveg felénél járok kb, eddig nagy változást nem vettem észre.
Teljesen átlátszó, kicsit vizesebb szérum erős citrusos-narancsos illattal.
Az illata nem érződik miután felkened, úgyhogy napközben nem zavaró.

Én nem vettem észre, hogy ragyogóbb vagy egyenletesebb lenne a bőröm
Érzékenységet, irritációt szerencsére nem okozott, úgyhogy elhasználom, de nem lesz újravéve

Update: 2023.02.13
Visszajöttem eggyel lejjebb pontozni. Sajnos előjött az irritáció nem sokkal azután hogy írtam róla.
Nem vettem észre semmi változást a színében (teljesen átlátszó) vagy az állagában, november végén/december elején vettem, így biztos hogy nem volt nyitva olyan sokáig hogy lejárjon. (Elvileg 12 hónapig jó bontástól.)

Több mint a felét elhasználtam már, mikor egyik napról a másikra vörös, száraz foltok jelentek meg az arcomon. Gondoltam sikerült a "nedvességzáró" réteget megsértenem a bőrömön, így egy ideig tisztítón és hidratáló krémen kívül mindent abbahagytam. Miután meggyógyultak teljesen, egyesével vezettem vissza a termékeket a rutinba. Semmi baj nem volt, aztán az első nap amikor újra használtam ezt reggel, estére elkezdett vörösödni a bőröm és hiába mostam le az arcom, másnap reggelre bumm, megint foltok

Nem tudom, hogy egy másik termékkel veszett-e össze, valami szuper-késleltetett érzékenység vagy mi jött ki, de így kukában landolt a maradék

The Body Shop Edelweiss Bouncy Eye Mask

The Body Shop Edelweiss Bouncy Eye Mask
2023. január 10.

A leírással ellentétben szerintem nem való érzékeny bőrre, legalábbis az enyémre biztos nem.
Sajnos impulzus vásárlás eredménye. Mikor még jóba voltunk a Bouncy Sleeping tesójával akkor vittem vissza üreseket a Body Shop-ba, ekkor láttam meg. Ha láttam volna az összetevőket vagy kicsit később megyek nem vettem volna meg, mert azóta a másik maszk se működik már túl jól.
Egyszer sem tudtam a szemkörnyékemen használni. 3 különböző este próbálkoztam, de amint felkentem égettet, azonnal bepirosodott a szemem.
Végén az arcomra használtam el mint "hidratáló" ha már megvettem, de annak sem működött. Irritációt legalább az arcom többi részén nem okozott, de ragacsos érzetet hagyott maga után, egyáltalán nem éreztem hogy hidratálna.
Összességében az egyetlen jó dolog, hogy végre elfogyott

Tigi Bed Head Control Freak Serum

Tigi Bed Head Control Freak Serum
2023. január 10.

Nagyon tetszik a termék géles állaga, könnyű eloszlatni a hajon. Vannak benne csillámok, de a hajon nem zavaró. Az illata valóban nagyon jó, nekem már azért megérte :D
Én is vizes hajon használom szárítás előtt. Nem kell belőle sok, könnyű eldolgozni, nem ragad, nem kócosít. Nekem elég sok apróbb hajszálom van ami össze-vissza szálldogál, úgy vettem észre hogy ez segített
Amiért levonok csillagot az a csomagolás.. Több mint felét elhasználtam már és egyszerűen küzdenem kell, hogy ki tudjam nyomni a krémet a tubusból. Fejjel-lefelé van folyamatosan, dehát így is jó kis szorító gyakorlat mire történik valami :D

Schwarzkopf Osis+ Blow & Go Expressz Hajszárító Spray

Schwarzkopf Osis+ Blow & Go Expressz Hajszárító Spray
2023. január 10.

Valóban segít felgyorsítani a szárítást.
Nekem alapvetően nagyon tartja a vizet a hajam, évekig tart mire legalább a tetejét meg tudom szárítani, hogy ne fázzon meg a fejbőröm ilyenkor télen
1 csillagot azért vonok le, mert nekem a John Frieda hasonló terméke még gyorsabban szárított és mert nincs benne hővédő, míg a másikban van, ezért plussz egy terméket kell használnom, de összességében jó cucc

NYX Control Freak Eyebrow Gel

NYX Control Freak Eyebrow Gel
2023. január 9.

Nekem eddig bevált ez a termék, bár nem olyan régen vettem
Párszor használtam eddig önmagában, sajnos nekem ezek a színezett szemöldök cuclik nem annyira működnek, nem tudok vele szép eredményt elérni, így arról nem tudok nyilatkozni hogy más termékekkel együtt hogy működik.
Én úgy vettem észre helyben tartotta az amúgy rakoncátlanabb, hosszabb szálakat a szemöldököm végén.
Talán annyi hogy szerintem kicsit sok tapad a spirálra egyszerre, de nem annyira zavaró

Catrice 20H Ultra Precision Gel Vízálló Szemceruza

Catrice 20H Ultra Precision Gel Vízálló Szemceruza
2023. január 9.

Nekem ilyen bőrszínű "060 Powder White" árnyalatban van meg.
Arra gondoltam, hogy az alsó szempilláimnál fogom használni, hogy éberebbnek tűnjek, de nekem sajnos nem vált be
Nagyon könnyen morzsolódik, emiatt nehéz vele egyenes folytonos vonalat húzni, bár lehet hogy ez rajtam is múlik.
Sajnos emiatt ecsettel próbáltam javítgatni, de így nem volt tartós, szinte eltűnt a pigment

Astor Perfect Stay Full Colour Lip Liner Definer

Astor Perfect Stay Full Colour Lip Liner Definer
2023. január 9.

Kedvenc szájkontúr ceruzám, Colourpop-osoknál is jobban bevált.
Sajnos már nagyon nehéz rátalálni, félek hogy már nem gyárták

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2023. január 9.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, én másodikként használom, ha sminkelek, arra tökéletesen működik.
Normáltól zsíros bőrig ajánlott, de nekem normál/télen száraz bőröm van, de azzal is nagyon jól működik. Jobban szeretem a habzó gél állagú lemosókat ezért választottam inkább ezt a hidratáló tesója helyett.
Nemrég akciós volt a Notino-n az 1 literes változat (akkora mint a fejem :D), úgyhogy egy darabig el vagyok látva belőle

The Body Shop Edelweiss Arctisztító Koncentrátum

The Body Shop Edelweiss Arctisztító Koncentrátum
2023. január 9.

Karácsonyi csomagban volt benne, így jutottam hozzá. Teljesen jól teszi a dolgát, mint második lemosó.
Meglepően folyékony, híg a gél mikor kinyomod, de kellemes használni, jól habzik.
Egyetlen hibája számomra az illata. Ugyanolyan leírhatatlan, mint az Edelweiss kollekció többi tagjának. Kicsit zöld, kicsit édes, kicsit virágos. Nem erős illat, mikor lemosod az illat is megy vele, úgyhogy abszolút elviselhető.