noemikolosa

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2023. január 8.

Legjobb micellás víz amit próbáltam.
Nekem elég érzékeny a szemkörnyékem, de ez semmi problémát nem okozott, sem érzékenységet, sem irritációt.
Korábbi micellás vizeknél problémás volt a szempillaspirál lemosás, de ezzel elég gyorsan ment

Mivel nagyon lusta vagyok, most már olajos lemosót/balzsamot használok első lépésként ami számomra még egyszerűbb, de nagyon szuper termék. Ha micellás vízhez nyúlnék ismét, biztos ezt választanám :)

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips
2023. január 8.

Én sajnos nem tudok csatlakozni a többséghez, nekem nem vált be
A tubust számomra meglehetősen nehéz kinyitni, amúgy is kicsit macerás az ilyen kiszerelés, de gondoltam nem lesz annyira baj.
Egy labellonál mindenképpen jobb, az állaga szuper, viszont nekem hamar beszívódik, nagyon sokszor újra kell kenni és őszintén nem annyira vettem észre változást. Elhasználom, de nekem nem újravevős
Számomra az oriflame balzsamok jobban beváltak

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2023. január 8.

Kedvenc téli illatom, mindig újra veszem. :)
Nyáron inkább testpermeteket szeretek használni, de mindig visszatérek ehhez ha tartósabb illatot szeretnék vagy utazom valahová.
A spin-offjai (pl Rush) nekem nem annyira jöttek be, úgyhogy maradok inkább az eredetinél
Számomra sokáig elég, és az illata is elég tartós

Artdeco Szemhéjalapozó

Artdeco Szemhéjalapozó
2023. január 8.

Notino-ról vettem akciósan, gondoltam kipróbálom. Nekem nagyon bevált ez a termék, annak ellenére hogy első használatkor egy kicsit aggódtam.
Amikor kinyitottam megcsapott az illata, nekem kicsit ilyen férfi aftershave jellege van, de viszonylag hamar eltűnik. Valóban csillámos, ami annyira engem nem zavar, mert viszonylag jól helyükön maradnak a kis csillámok, nem másznak el az arcomra.
Ahogy belenézel a tubusba bézses, bőrszínű árnyalata van a krémnek, ami felkenéskor viszont nem annyira jön át. Kiegyenlíti kicsit a színeket, de még mindig látszanak alatta erek stb, ami nyilván nem baj, ha utána rámegy a szemhéjpúder, úgysem látszik alatta, de emiatt én a szemöldököm alá ahova nem megy púder szeretek kis korrektort rakni, hogy ne látszódjon az elszíneződött szemhéjam, de az már csak az én problémám :D
Ahogy előttem is írták kevés kell belőle, nekem régóta megvan, szerencsére még nem száradt be.

Összességében jó termék apróbb zavaró tényezőkkel, ezért kapja a 4*-ot, de ettől függetlenül számomra működik