Nomacs

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. május 18.

Május 18

Őszintén szólva én sem vagyok teljesen megelégedve vele. Való igaz, hogy van fémes szaga, engem nem zavar. Ha felkenem és utána kezet mosok, nem érződik. Viszont nekem is feketére színezte a mitesszereimet, pedig nincs sok, és nem tág pórusú a bőröm. Plusz rendesen hámlasztok is mellette, reggel a TO glikolsavas tonikjával, esténként pedig 2 nap G&G BHA, harmadik nap G&G AHA. Tehát viszonyleg erősen hámlasztok, és így is feketék lettek :(
Egy hete használom, így adok még neki időt, és ha kell, jövök felpontozni.

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Koncentrátum

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Koncentrátum
2020. április 27.

Én megvettem az egész szettet ebből a sorozatból (nappali+ éjszakai krém és ez). Esténként használom az éjszakai krém előtt, a kettő együtt elég ütős, csak száraz bőrre ajánlanám. 30 ml ez a szérum, ahhoz képest a 5000 forint nem kevés, viszont van benne azért hatóanyag is, így nem pontozom le emiatt. Ez a mennyiség mindennapos használat mellett szerintem 2-3 hónapig lesz elég. Közepesen könnyen szívódik csak be, de ez önmagában egy zsírosabb szérum, így nem célja a könnyű beszívódás. Az illata kellemes, szemkörnyékre szerintem ne kenjétek, mert ahhoz túl sok illatanyag van benne, nem is értem, miért tolták ennyire meg. Egyszer sikeresen belekentem a szemembe (ki, ha nem én), és keményen csípett azért, de ugye ezért nem vonnék le csillagot :D Szerintem megérdelmi az öt pontot, száraz bőrre az éjszakai krémével együtt csodaszer lehet (a nappali krém katasztrófa, ne vegyétek meg), de nem én vagyok a megfelelő felhasználója, így nem fogom újravenni.

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Éjszakai Arckrém

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Éjszakai Arckrém
2020. április 27.

A nappali krém párja tragikus, de ez egy nagyon jó arckrém. Kizárólag száraz bőrre ajánlanám, kombináltra szerintem ez már túl sok. Kellemes állaga és illata van, reggelre beszívódik (bár nekem az orrom zsíros marad reggelre, de úgyis a reggeli rutinnal ez megoldódik). Nem tudok róla negatívat írni, egyedül talán az összetevői alapján nem indokolt az 5000 forint, nem tartalmaz sok anti-aging hatóanyagot, olcsóbb márkáknál (pl. Ordinary) több hatóanyaggal megrakott krémet lehet venni olcsóbban. Összességében elhasználom szívesen, de nem fogom újravenni.

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Nappali Arckrém SPF20

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Nappali Arckrém SPF20
2020. április 27.

Hát lányok (és fiúk).... Én nagy arckrém felhasználó vagyok, szeretem váltogatni őket, akár drogériás, akár koreai, akár felsőbb kategóriásról is van szó. A Neutrogena márkát alapvetően szeretem (testápolóikat és kézkrémeikeit), így gondoltam adok ennek is egy esélyt, megvettem mellé az éjszakai krémet és a szérumot is.
Ennek az arckrémnek több negatív tulajdonsága van, mint pozitív, az biztos. Pozitív, hogy zsírosabb de még is könnyen beszívódik, és ami számomra a legelőnyösebb, hogy GYÖNYÖRŰ fényt hagy az arcon (ezzel együtt zsíros, olajos bőrüek kerüljék is el), én ezt imádom benne. Nincs túl erős illata, kellemes krém illat.
Ami viszont negatív, hogy ahogy az első véleményező is írta, lehámlik az arcról.... Nem is értem, ez egy 5000 forintos nappali krém, elvárás, hogy lehessen rá sminkelni, ha valaki akar. Felkenés után pár perccel úgy tűnik, hogy könnyen beszívódott, viszont ha 5 perccel után végigsimítasz az arcodon, fehér kukacokban lejön egy szinte már-már viaszos réteg az arcodról... Őszintén nem tudom, ezt hogy gondolták.
El fogom használni, mivel úgy tapasztaltam, hogyha a reggeli vizes szérumomra rögtön rákenem, és a kettőt együtt masszírozom be, akkor nem hámlik le az arcomról, de újravenni így nem fogom. Kár érte, mert tényleg nagyon szép fényt hagy az arcon, de ezért a pénzért ez csak 2 csillag.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2020. április 27.

Új Essie felhasználó vagyok, egyelőre az Allure és a Lady Like van meg. A Dmben vettem őket 2200 forintért, de majdnem annyira jönnek ki így is, mint a Rimmel körömlakkok pl, mivel majdnem dupla méretűek... Minőségben viszont sokkal jobbak, nekem nem szokott 2-3 napnál tovább tartani semmilyen körömlakk, de a Lady Like 2 rétegben simán bírta 4-5 napig, mindenféle alap és fedőlakk nélkül. Az Allure gyönyörű szín, viszont 3 réteg kell belőle, ha nem szeretnéd, hogy átlátszó hatása legyen, viszont nekem így is tetszik. Valószínűleg nem is úgy tervezték, hogy full fedésű legyen, egy rétegben pl nagyon szép természetes az egész manikűr, épp hogy csak kicsit rózsaszín színt ad a körömnek, egészséges hatással, biztos vagyok benne, hogy sok nő pont ilyet keres. Összességében pozitív csalódás nekem az Essie márka, vettem tőlük egy alap és fedőlakkot is, kíváncsi vagyok, hogy ezekkel még tovább fog-e tartani a manikűröm.

Physicians Formula Murumuru Butter Eyeshadow Palette

Physicians Formula Murumuru Butter Eyeshadow Palette
2020. március 8.

Azért vettem meg,mert számomra tökéletes színek vannak benne. Viszont sajnos a minősége nem az igazi. Brutálisan porzik, és potyog le a szem alá használat közben. A színek nem annyira élénkek szemen,bár nem is annyira vészes. Közepesen tartós. Az illata a márkához híven isteni. El fogom használni úgy,hogy először szemet sminkelek,törlés alul és utána alapozó, de nem újravevős. (Jó minőségű szemhéj bázissal teszteltem) Ar ertek arányban kifejezetten közepes, hasonló minőségűek vannak olcsóbban is. Hasonló árban meg sokkal jobban is,pl Sleek.

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2019. március 15.

Én nagyon régóta nem írtam véleményt, de most direkt idejottem, hogy ezt megírjam... Ezt a terméket nehogy megvegyétek!!!
Nem néztem meg az összetevőket, kivételesen, mert úgy gondoltam, hogy egy micellas víznek viszonylag egyértelmű műfaji jellemzői vannak... Hát ez a termék bebizonyította, hogy nincsenek.
Brutálisan alkoholos, nem is értem, hogy a francia rakhattak alkoholt egy micellas vízbe... A szagán is érződik, és az én abszolút nem érzékeny bőrömet nemhogy csípi, hanem marja,és persze rögtön belement a szemembe, azt kihittem, hogy megvakulok.
A másik borzasztó tulajdonsága, hogy habzik,amit még kevésbé értek, mint az alkoholos dolgot. Felteszem a vattakorongra, és ahogy húzom az arcomon, habzik. Utána teszem a jól bevált Ordinary hamlasztomat, immáron az is habzik ettől.
A fenti két dolog miatt nem tölti be a neki szánt szerepet, miszerint friss és tiszta bőrt hagyjon maga után.
U.i.: Kidobni kár, mire használhatnám, sebfertőtlenítésre?!

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2018. szeptember 23.

Az én hajam nem érzékeny, nagyjából mindegy, milyen sampont használok. Gondoltam teszek egy próbát. Hát nem kellett volna. Brutálisan szárít, de nem úgy csikorgósra, hanem teljesen összekócolódottra. Még 15 perces hajpakolas után sem az igazi a hajam, pedig nem igazán száraz alapból. Szörnyű. Csak hogy valami jót is írjak, az illata finom, és a kiszerelés praktikus. De ennyi, katasztrófa és a kukában landolt.

NutriBiotic Szappanmentes Arclemosó Érzékeny Bőrre

NutriBiotic Szappanmentes Arclemosó Érzékeny Bőrre
2017. augusztus 23.

Szinte hihetetlen... Nekem soha semmitől nem szokott kiakadni a bőröm, pedig olyan is volt, hogy naponta kétszer hámlaszottam, reggel 1-2es BHAval, este 7es AHAval, heteken át... Este használtam két egymás utáni napon, a harmadik napra teljesen vörös lett az egész arcom, húzódik és ég... :'( Pedig olyan szépnek tűnt, jó összetevők, nagy adag, ahhoz képest olcsó... És nem tündérmese :(
Ha véletlenül kiderülne, hogy mástól volt, jövök, és kijavítom.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2017. július 14.

Végre,végre! Rengeteg dolgot kipróbáltam már a szem alatti korrektor felvitelére, de ez tökéletes! (Egész arcra nem is próbáltam még :) ) Az ujjammal nekem egy kicsit csomós lesz a korrektor, MAC Pro Longweart használok, így nem hiszem, hogy a korrektor minőségén múlna. Ecsettel nekem nem lett soha teljesen természetes az eredmény, valahogy nem olvadt bele jól a bőrömbe (pedig a Real Techniques korrektor ecsetét is próbáltam). Eredeti Beauty Blendert nem próbáltam, és más sminkszivacsot sem, csak egy fake beauty blendert (azaz egy Feauty Flendert :D ) próbáltam, amit az Ebayről rendeltem. Az rengeteg korrektort elnyelt, úgyhogy almás...
De ez, végre! Szárazon használom, mert az én karikáimra kell a fedés. Nedvesen kicsit átlátszóbb a hatás. Annyira jó puha! Ha gyártanának belőle párnát, vagy plüss macit, én biztos ezzel aludnék! Nekem egészen jól kijön belőle mindig a korrektor, szerintem sokáig elég lesz! :)