noname01

Regisztráció dátuma: 2021. április 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. április 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Dove Powder Soft 48H Izzadásgátló Stift

Dove Powder Soft 48H Izzadásgátló Stift
2021. április 21.

Nagyon bevált, nagyon jó izzadás gátló, de ezáltalnyilván tartalmaz alumíniumot is ezért kell csak levonjak egy pontot. Az illata is nagyon kellemes de fehér foltot hagy a ruhán, így csak akkor szabad használni ha már rajtunk van a felső, különben tuti elrontjuk a szettet a fehér csíkokkal :(

Yves Rocher Eau Fraiche Rose - Rózsa

Yves Rocher Eau Fraiche Rose - Rózsa
2021. április 21.

Finom az illata, nem tolakodó, nagyon kellemes, könnyű virágillat. Könynen megfájdul a fejem a parfümöktől és ez pont a határán van annak, hogy beüljön az orromba az illata de egyszer egyszer kellemes használni.

Gucci Bloom Acqua Di Fiori EDT

Gucci Bloom Acqua Di Fiori EDT
2021. április 21.

Nagyon szeretem! számora nagyon kellemes friss virág illatú. Nagyon nem kedvelem sok parfümnek azt az édes nehéz illatát, számomra pacsulira emlékeztet sok. Ez nem, nagyn könnyű, virágos és ami a legfontosabb, nem fejfájdító. Sajnos nekem a legtöbb parfümtől megfájdul a fejem, de ettől nem. Nem ül be az orromba az illat, de nem is illan el, csak nem tolakodó. Tavasszal ás nyáron imádom használni. Nagyon feldobja a kedvem ha elővehetem :)

Fleur De Lin Mandarin-Levendula Krémdezodor

Fleur De Lin Mandarin-Levendula Krémdezodor
2021. április 21.

Nagyon finom az illata! Tetszik, hogy környezetbarát csomagolásban van, kellemes használni de nekem bőzen nem nyújtja azt mint egy hagyományos dezodor. Sajnos nekem csak itthoni napokra alkalmas (ami így a pandémia miatt elég sokszor volt), akkor nem izzadok. Nyáron itthonra sem jó, mert megolvad és már felkenéskor csúszik a bőröm, mintha be sem kentem volna, vagy még rosszabb. Télen viszont nagyon kellemes főleg mert tudom,hogy nem káros a bőrömnek és a szervezetemnek. Sokáig elég, kb fél évig de mellette használok rendes dezodort ha fontos a megjelenésem.

Lush H'suan Wen Hua Hajpakolás

Lush H'suan Wen Hua Hajpakolás
2021. április 21.

Nem tudom kinek jutott eszébe tormát rakni egy olyan termékbe ami a szembe is belefolyhat de nem volt egy okos ötlet. Nekem szét csípi a szemem ha belekerül, így nagyon kell ügyelnem arra, hogy ez ne történjen meg. A hatása semmi extra és elég hamar elfogy az árához képest. Amivel viszont nagyon nem vagyok megelégedve az az illata. Számomra szinte elviselhetetlen és elég sokáig érződik is. Pont most fogyott el, aminek örülök, tuti nem veszem újra.

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat
2021. április 21.

A dermofil paszta-ra kerestem környezettudatosabb megoldást és mivel ez is mentolos, kipróbáltam. Hát nem olyan jó mint a dermofil, de nem rossz. Sajnos úgy néz ki egyelőre nem fogom leváltani, mert nem tudta azt a minőséget hozni. Az illatával sem vagyok annyira megelégedve.

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító
2021. április 21.

Nem tetszik az illata, valamiért nekem nagyon alkoholos, emiatt egy picit szárítja a bőröm, bár nekem minden arctisztító szárítja és ez még a jobbak közt van. Fura a használata, nekem nem oldódik fel rendesen vízben így otyog le mikor használom, picit pazarlásnak érzem de nem bánom annyira mert várom, hogy elfogyjon. Nem egy rossz termék de nem vagyok tőle elájulva.

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon
2021. április 21.

Nagyon jó az illata, sokáig elég. Az elején nem szárított, de a tömb vége fele már vártam, hogy elfogyjon mert már nem volt jó használni, kiszárította a hajam. Nem hizsem, hogy újra veszem, de egy próbát megért.

Aromax Relaxa Testápoló Masszázsolaj Mandarin- és Levendula Illóolajjal

Aromax Relaxa Testápoló Masszázsolaj Mandarin- és Levendula Illóolajjal
2021. április 21.

Kellemes az illata bár nekem egy csöppet túl intenzív. Hidratálni nyilván hidratál, hiszen olaj, de nem kiemelkedő. Maszírozásra nagyon jó, nem szívódik be túl hamar,így sokáig elég.

Lush The Golden Cap Préselt Kondicionáló

Lush The Golden Cap Préselt Kondicionáló
2021. április 21.

Nagyon sokáig elég lesz. Idejét se tudom már mikor vettem, kb egy éve és még a fele sem fogyott el. Elsőre kissé érdekes, így hogy egyáltalán nem krémes, olyan mintha egy kődarabbal simogatnám a hajam :) Mikor felviszem nem igazán érződik így elég sokáig húzogatom a hajamon. Mikor lemosom már határozottan érezhető, hogy kisimította, de a jelentős változás nyilván a száradás után van. Kellemesen hidratálja a hajamat. Nem hiszem, hogy újra veszem, mert szeretnék másokat is kipróbálni de nagyon nagyon gazdaságos és csomagolásmentes