Noncs

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó
2020. május 19.

Nagyon szép finishe van, nem maszkos, nem emeli ki a száraz részeket. Egy munkanapot egész jól kibír, nem kopik le feltűnően. Sajnos a legvilágosabb árnyalat is elég sötét, ezért nem veszem újra.

Garnier Mineral Action Control+ Golyós Dezodor

Garnier Mineral Action Control+ Golyós Dezodor
2020. május 18.

Nagyon elégedett vagyok vele. Jó illata van és még nap végén is érezni. Minden este használom, és sokkal kevésbé izzadok, mint más dezodorokkal.

Balea Men Ultra Sensitive Arctisztító Hab

Balea Men Ultra Sensitive Arctisztító Hab
2020. május 18.

Olajos lemosó után használom, második lemosóként szuper. Nincs illata, egyáltalán nem szárít vagy irritál, szépek az összetevői.

Balea Professional Oil Repair Intenzív Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Intenzív Hajolaj
2020. május 18.

Nagyon szépen ápolja és simítja a hajat. Nem lapul le vagy zsírosodik tőle, nedves és száraz hajon is szoktam használni. Nagyon hamar beszívódik és isteni illata van. 🙂

Isana Szemfesték Lemosó

Isana Szemfesték Lemosó
2020. március 17.

Nagyon elégedett vagyok vele. Gyorsan, dörzsölés nélkül eltávolítja a sminket, nem csíp, nem irritál.

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál
2020. március 16.

Nem tudom, hogy simán meleg vízzel eltávolítható e, de nem olajos smink lemosóval simán, dörzsölés nélkül lejön. Két rétegben, szép, hangsúlyos pillákat csinál, egyáltalán nem tapasztja őket össze. A nap folyamán egyáltalán nem kenődik vagy pereg. Ár-érték arányban szuper 🙂

Balea Tropenlaune Deo Bodyspray

Balea Tropenlaune Deo Bodyspray
2019. december 8.

Nagyon nem vált be. Az illata még az elején nem volt rossz, de pár óra múlva nagyon büdös lesz.

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50
2019. november 12.

Egynek elment, de nem venném újra. Sajnos lassan szívódott be, és nagyon fényes maradt. Az illata is elég zavaró volt.

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2019. november 12.

Sajnos nekem egyáltalán nem használt semmit. Ugyanúgy izzadtam tőle, mintha semmit sem használtam volna. Sajnos nekem teljes mértékben pénzkidobás volt.

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly Arckrém

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly Arckrém
2019. augusztus 6.

Nyárra tökéletes hidraráló. Könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál. Az alkohol miatt viszont csak 4 csillag.