Noncsikaaa

Regisztráció dátuma: 2013. november 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. november 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Blue Nature Hydroclinic Care Balm Ajakír

Blue Nature Hydroclinic Care Balm Ajakír
2022. május 23.

Ez egy jó kis ajakír. És pont. :)
Annyira nem jó, mint az Alverde körömvirágos, ami nekem a legnagyobb kedvencem, de szépen teszi a dolgát. Nem adok 5 csillagot, mert szerintem nem ér 1190,-Ft-ot, sőt, még akciósan sem igazán éri meg. Elhasználom, mert jó, de nem veszem újra.

Blue Nature Senso Mandulás Testápoló

Blue Nature Senso Mandulás Testápoló
2022. május 23.

Mintám volt belőle. Evek óta parfümmentes kozmetikumokat használok, mert nem szeretem ha a kencéim illatoznak, szerintem semmi szükség erre. Ebbe a testápolóba sem kellett volna az illatanyag, mert számomra ez teszi elviselhetetlenné. Egyébként egy korrekt kis nyári testápoló lenne. Szépen hidratált, hamar beszívódott, de ebből 150ml-t még akciósan sem éri meg megvenni számomra. Van egy avokádós társa, annak egy fokkal elviselhetőbb az illata. Ami a tubusán szerepel: gránátalma, málna, vörösbor, mandula, na ezeket mind érezni is sajna! :D

Blue Nature Senso Avokádós Testápoló

Blue Nature Senso Avokádós Testápoló

Purito From Green Cleansing Oil

Purito From Green Cleansing Oil
2022. április 21.

Akármilyen óvatosan próbálom használni, a szememet mindig irritálja. Egyébként szépen leszed mindent, a hatékonyságára nem lehet panasz, valóban az egyik legjobb olajos lemosó. Az adagolópumpa rettenetes, orrán-száján ömlik az olaj. Nem fogom újravenni.

Avon Legendary Lengths Szempillaspirál

Avon Legendary Lengths Szempillaspirál
2022. április 5.

Azon ritka spirálok közé tartozik, amelyek keféje éppen csak pont annyi festéket vesz fel, amennyi elegendő! Szépen hosszabbít, dúsít, nekem a 3. rétegnél kezdett csomósodni, ami meglepően jó teljesítmény. A kúpos kialakítású keféjével nagyon szépen lehet dolgozni. Nem pereg, nem is maszatolódik, úgy tűnik, hogy van egy új kedvenc spirálom!

Babylove Ultra Sensitive Krémes-Olajos Testápoló

Babylove Ultra Sensitive Krémes-Olajos Testápoló
2021. január 12.

A babám bőrére használjuk. Mindig visszatérünk ehhez a testápolóhoz, eddig nem találtunk olyat, ami minden tekintetben felülmúlná. A mennyiséget nagyon el kell találni, mert könnyen tocsoghat benne a baba, ezért mi inkább fürdetés után, nedves bőrre kenjük, mint szárazra. Ugyanazt tudom elmondani róla, mint a család többi termékéről: ez a mennyiség ilyen áron, ilyen összetevőkkel, hatását és árát tekintve mindenképp 5*!

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam
2021. január 12.

A szó szerinti 'mindenre jó' termék! Nem elhanyagolható, hogy bőrtípustól, életkortól, nemtől függetlenül mindenki használhatja, nem szárít, kíméletes, testre, arcra, kukira, nunira is kiváló! :D Mi mindannyian imádjuk! Összetevői csodásak, a kiszerelés gazdaságos, csomagolása praktikus, ára pedig több mint baráti! Az egyik legjobb termék a piacon szerintem, külön öröm számomra, hogy illatmentes! Az egyik legrosszabb és legfeleslegesebb összetevő az ilyen termékekben a parfüm, mégis rengetegen igénylik, hogy órák után is érezzék az illatot. Azok bizonyára csalódnának, de legalább így több marad nekünk! :D

CeraVe Habzó Tisztító Krém

CeraVe Habzó Tisztító Krém
2020. december 16.

Életem eddigi legjobb tisztítója. Egy fél pumpálásnyi bőven elég belőle, így évtizedekig is kitarthat egy flakon. :D
Kellemesen krémes állagú, hamar felhabzik, és érezhetően hatékonyan tisztít anélkül, hogy csikorgó-nyikorgó bőrt hagyna maga után. Nem irritálja a szememet sem, tökéletesen előkészíti a bőröm a továbbiakra. Ez a hatékonyság, ezek az összetevők, ez a kiszerelés és ez az ár számomra eddig verhetetlen. Nagyon ritkán érzem azt, hogy a pénzemért azt kapom, ami az elvárásaimnak megfelel és kielégíti az igényeimet, de ez a termék egy tökéletes példa erre. A márka más termékeit is használom ugyanezzel a véleménnyel. Próbáljátok! :)

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai
2020. december 16.

Sokáig gondolkodtam, hogy hogy is fogalmazzam meg a véleményem erről a termékről. Végül úgy döntöttem, hogy próbálok rövid és lényegre törő lenni. Mivel más termékeket is használok esténként, fogalmam sincs, hogy önmagában mit tud ez a krém, ezért ez a vélemény egyeseknek nem feltétlen nagy segítség. Retinallal és hyaluronnal együtt használom estére, és hogy is mondjam... Mikor anno a tökéletes termékről álmodoztam, pont úgy képzeltem el reggelente az arcomat, mint ahogy most kinéz, mikor tükörbe nézek. Azóta a márka más termékeit is használom, és jó helyről sehová!!!

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 SPF50

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 SPF50
2020. december 16.

C-vitaminos szérummal együtt használom reggelente. Egy kis ideig erősen fénylik tőle a bőröm és ragacsos hatású, de ez nem elviselhetetlen számomra. Felkenéskor néhány másodperc után eltűnik a fehérsége. Egyelőre nyomozok, hogy mi miatt pattogott ki az állam és mi miatt viszketnek az ercéleim és a nyakam. Nem akarom ennek a krémnek a számlájára írni, talán a szérum az oka... viszont az az egész napos tápláltság és finom bőrérzet az nagyon adja! Nem szívesen váltanék, emiatt is előlegeztem meg az 5 csillagot.