nonni

Regisztráció dátuma: 2013. július 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely Kiss Kiss Lips Szájfény

Lovely Kiss Kiss Lips Szájfény
2015. október 5.

Nekem a 4-es árnyalatban van meg, ugyanaz a piros, mint amelyik a képen is van. Akciósan, 329 forintért jutottam hozzá a Rossmannban - mivel mániákus rúzs, illetve szájfénygyűjtögető vagyok, így megvettem. Az első, amit muszáj megemlítenem, hogy (számomra) émelyítően büdös, édeskés "illata" van. Lehet, hogy ez másnak kedvez, de én konkrétan majdnem rosszul lettem tőle... Az van feltüntetve a terméken, hogy vízálló, de sajnos elég könnyen lejön, és viszonylag gyorsan is kopik. Nem vettem észre, hogy optikailag nagyította volna az ajkaimat, bár, én egyébként sem annyira hiszek ezekben a dolgokban, hogy szike nélkül csodát lehetne tenni :D A színe egyébként szép, nem az a rikító piros, hanem kicsit természetesebb. Emiatt el fogom használgatni majd, az amolyan átlagosabb napokra.

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Vadszeder

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Vadszeder
2015. augusztus 25.

Nem rossz, de igazából nem hagyott maradandó élményt. Sajnos - mint ahogy előttem is említették - nagyon híg, éppen ezért elég hamar elfogyott. A radírozás sem valami jó, annyira nem hatékonyak benne ezek a kis szemcsék. Ettől függetlenül kellemes volt használni, az illata jó, de ennyi.

Kallos Csokoládé Intenzív Regeneráló Hajpakolás Száraz és Töredezett Hajra

Kallos Csokoládé Intenzív Regeneráló Hajpakolás Száraz és Töredezett Hajra
2015. augusztus 12.

Tényleg nagyon finom az illata, és bevallom, ez fogott meg benne. :) egyelőre nagyon szuper, a hajam is szereti, de ezzel kapcsolatban mindenképpen kell majd egy update, mert még nem régóta használom. Puha lett tőle a hajam, és könnyen kezelhető, pedig nem hagytam fent sokáig.

eBay Beauty Blender

eBay Beauty Blender
2015. július 28.

Én is megrendeltem ezt ebay-ről, amikor bejött az őrület. Sajnáltam volna az eredetire kiadni pénzt, úgy, hogy nem is tudom, hogy beválik-e, vagy sem, így rendeltem meg a dupe-ját. Nekem bevált, de látom, hogy sok itt a negatív vélemény ezzel kapcsolatban. Én vizesen használom, igaz, nem dagad meg annyira, mint a youtube-s tutorialokban lévő eredeti BB-k, de én meg vagyok elégedve a teljesítményével - szépen, csíkmentesen tudom vele eldolgozni az alapozót, korrektort, nem vesz fel túl sok terméket. Nekem 5* :)

eBay Arany Tetoválás

eBay Arany Tetoválás
2015. július 28.

Nekem is be kellett szerezzem ezt ebay-ről, ahogy divatba jött... :) kicsit elhűltem, amikor a magyar webshopokban megláttam az árát, szerintem ezer forint körüli értéket nem ér. Ilyenkor persze egyből tájékozódom ebayen. Először csak 1 csomaggal rendeltem, mert nem voltam benne biztos, hogy szeretni fogom/tartós lesz. Én úgy vettem észre, hogy a fekete minták sokkal tartósabbak, mint az arany/ezüst színűek - de a kulcscsontomnál lévő fekete madárkás "tetkóra" sokan hitték, hogy igazi. :) Nekem simán kibírt Balatonban pancsikálással együtt is 4-5 napot, alig kopott meg, úgyhogy biztos, hogy rendelek még belőle! Én megszerettem.

Avon Care 3 in 1 Cleanser Toner Moisturizer

Avon Care 3 in 1 Cleanser Toner Moisturizer
2015. július 2.

Hú, nekem ez nagyon nem jött be! :( Nem igazán éreztem a tisztító hatását, és sajnos az állagával is akadtak problémáim, nem is igazán habzott.

Avon Care Kakaóvajas Arc-, Kézkrém és Testápoló

Avon Care Kakaóvajas Arc-, Kézkrém és Testápoló
2015. július 2.

Nekem elég hamar beszívta a bőröm, és szépen is hidratált, pedig akkor használtam, amikor kicsit megkapott a nap. Egyetlen problémám vele kapcsolatban az "illata", amely számomra borzasztóan büdös, alig bírom elviselni... úgy tűnik, ezzel szinte csak nekem akadtak problémáim, úgyhogy valószínűleg az én orrommal vannak problémák. :)

Catrice Colour Correcting Mattifying Powder

Catrice Colour Correcting Mattifying Powder
2015. július 2.

Bevallom, az itteni vélemények olvasása nélkül vettem meg, elcsábított a márványos kinézete. :) De szerencsére nem kellett csalódjak benne, az én zsíros bőrömet nagyon jól mattítja, és valóban kicsit egyenletesebbé teszi az arcszínemet. Igaz, a mattítás nem egész nap tart ki, de ezt nem is vártam tőle. Viszont pár órát simán kibír, én ajánlom minden zsíros/kombinált bőrű sorstársamnak!

Me Now Long Lasting Lip Gloss

Me Now Long Lasting Lip Gloss
2015. július 2.

Nekem is két árnyalat van meg, a 26-os, illetve egy sötétvörös, amit valahova elkevertem, így nem tudom, hogy milyen számozású. Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy megveszem - én is Ebayen vadásztam le, kb. 250 ft/db áron. Nagyon vártam, hogy megérkezzen, de sajnos csalódnom kellett. :( Az én számat iszonyatos módon szárítja, akkor is, ha viszek fel előtte Labellot, így nagyon kellemetlen érzés viselni egy idő után. Az ivászatot/csókot jól bírja (tapasztalat :)), de sajnos egy idő után elkezd morzsolódni a számon, de a körvonala megmarad (mint a számomra kevésbé esztétikus szájkontúr tetoválásoknál). Ambivalens érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban, így 3 pontot kap tőlem.

For Your Beauty Összecsukható Púderecset

For Your Beauty Összecsukható Púderecset
2014. október 13.

Óó, én is a külseje miatt vettem meg, nagyon tetszik, hogy ilyen praktikus, hordozható. De sajnos iszonyatosan hullik, én nem tudom, hogy ezzel ti is így vagytok-e, vagy csak én fogtam ki selejtet, de kritikán aluli! :( még csak kb. 2x használtam, de már legalább 10 szál kihullott belőle. Arról nem is beszélve, hogy mennyire durvák benne a szálak, bántja a bőrömet... a púdert szépen felveszi, de hát iszonyatos vele dolgozni. A csomagolás miatt kap 2 pontot.