Nono85

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf BC Oil Miracle Folyékony Olaj Hajbalzsam

Schwarzkopf BC Oil Miracle Folyékony Olaj Hajbalzsam
2015. július 29.

Egyszerűen imádom. Az illatát, a hatását. Puha, könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Samponjával és olajával együtt használom, maximálisan fényes, ápolt haj. Mióta használom kevésbé töredeznek a hajvégek is.

Manhattan Pastel Pretties Körömlakk

Manhattan Pastel Pretties Körömlakk
2013. szeptember 3.

a képen lévő két színt vettem meg, eddig csak a sárgáról tudok nyilatkozni, tartósnak tartós, viszont egyetértek az előttem szólókkal, hogy nem túl egyenletes a fedés, ebből 1 réteg nagyon ronda, de sajnos még a kettő sem fed teljesen. szóval az akciós 600ft-ot nem sajnálom rá, de amúgy vannak jobb lakkok ebben a márkában is!

IsaDora Twist-Up Gloss Stick

IsaDora Twist-Up Gloss Stick
2013. július 3.

07 Coral Cocktail szín van meg. Nem túlzok, IMÁDOM!

A SZÍN valami álom, pont ezt a korallos, pinkes, rózsaszínes árnyalatot kerestem egész eddig. Az összes chubby-t kipróbáltam de egyiknek sem volt ennyire szép színe mint ennek, az intense változatnak sem.
ILLATA is van kicsit, kellemes édeskés, vaníliás.
HIDRATÁLÁS szempontjából tényleg nem a legjobb, de szerintem ilyen erős színnel talán nem is annak használható leginkább.
TARTÓSSÁG szerintem elég tartós, pár órát simán fent marad, csak a fénye "kopik" meg, de az sem nagyon hamar.
Én maximálisan ajánlom, a többi szín is szép volt kézen kipróbálva.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)
2013. március 9.

az én bőrömre rossz hatással volt. Anyukámnak van azt próbáltam ki párszor, de utána még pattanásaim is lettek. nekem nem jött be.

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2013. február 25.

Nekem is tökéletes. A pórusokat tényleg elég rendesen eltünteti, a bababőr garantált. A mattítás is 5ös, nekem nem szokott kifényesedni. Még jó időben sem. Kb már a 4. tubust használom. A fedésével sincs problémám, alapjáraton nem vagyok pattanásos, de azért egy-egy sajnom mindig előfordul, és teljesen elfedi nekem.
Egy problémám szokott lenni (014 es árnyalatot használom) hogy néha a víz különválik az összetevőktől és emiatt fröcsköl mindenfelé a pumpából, de ennek ellenére több éve a kedvenc alapozóm.

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)
2013. február 24.

Az ára kedvező, de tök olajos marad utána a szemhéjam. A sminket leoldja korrektül azt tény.. De ha elfogy, inkább a Loreal hasonló termékét venném újra annak ellenére hogy többe kerül..

Isis Pharma Secalia Aha Keratolytikus Bőrpuhító

Isis Pharma Secalia Aha Keratolytikus Bőrpuhító
2013. február 24.

Nem használom rendszeresen, aminek az oka, hogy annyira zavar az illata. Pedig amikor használom rendesen a felkaromon, akkor sokkal simább a bőröm tőle. Szóval, ha ettől el tudsz tekinteni, hogy nem finom illata van, hanem ilyen tipikus "gyógyillat" akkor szerintem hasznos. Most be is kentem vele magam.. Hát azóta sem szerettem meg az illatát. Állagra elég zsíros krém szerintem, annyira nem issza be a bőröm egykönnyen. -1 pont nekem az illata miatt..

Eucerin DermoPurifyer Hidratáló Arcápoló

Eucerin DermoPurifyer Hidratáló Arcápoló
2013. február 24.

Az én bőrömnek épp elég a hidratáló hatása. Mikor használom kevesebb pattanás jelenik meg rajtam. Az illata nekem nem a kedvencem. De ettől eltekintve szerintem hozza amit ígér!

Tebamol Teafaolaj

Tebamol Teafaolaj
2013. február 24.

Az illata eléggé jellegzetes, annyira én sem kedvelem. De szerintem nagyon hatékony a bőr fertőtlenítésében (higítva, nem töményen) én az arctonikkal átitatott vattapamacsra teszek egy cseppet és azzal törlöm át az arcom, mikor úgy ítélem, hogy más nem segít.
Samponhoz is néha egy-két cseppet teszek, ha megfázik a fejbőröm és megjelenik egy-két kellemetlen korpa.
Bárhová egy-egy csepp ahol fertőtleníteni kell, jól teljesít. A mosógép gumijáról (az elérhetetlen helyekről is) leszedi a penészt, ahol nem szívesen használnék vegyszert.

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder
2013. február 24.

4 árnyalat van meg belőle, mindet imádom!
002 Hourglass Beige - fényes bézs szín, én csokibarnával használom leginkább, szerintem hétköznapra is teljesen használható, bár kicsit fényes. Én azt vettem észre, ha az ujjammal kenem fel, akkor fényesebb, ha ecsettel akkor kevésbé csillogó.
021 Sahara Treasure - szintén fényes, homok-arany színű.
033 Tender Caramel - a 4 árnyalatomból ez a kedvencem, nem tudom leírni a színét pontosan, szerintem barna szemhez nagyon-nagyon passzol.
006 All night blue - igazi partisminknek való, gyönyörű mélykék szín. Satírozásnál kicsit szürkés-feketés a színe. Arany színnel kombinálva elég ütős!

Tartósságra szerintem mind kibír egy strapás napot, vagy egy hosszú bulit szemhéjalapozóval használva nem csomósodik össze. Abszolút ajánlom.