Nonoo

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej
2020. szeptember 25.

Száraz, rosaceás bőrre tökéletes, reggel és este használom. Nem szárít, nem irritál, nekem szépen leszedi a sminket is, bár csak alapozót használok. Belico arctisztitóról tértem át erre, mert a töredékébe kerül, viszont hatásra ugyanaz. Már 3*vettem újra, nagyon gazdaságos, több hónapra elég.

Camea Shea Testvaj

Camea Shea Testvaj
2018. október 24.

Nagy csodát vártam ettől a krémtől, de semmi. Az illata egy idő után elég zavaró, egész nap érezni és baromira erős. Ahhoz képest, hogy testvaj egyáltalán nem hidratál. Felkenés után elég sokat kell várni, hogy beszívja a bőröm (5-10 perc), addig fel sem tudok öltözni, viszont a nap közepén már érzem, hogy viszket a lábam, estére teljesen ki van száradva. Ha este kenem, akkor reggel általában arra ébredek, hogy vakarózok.
Sajnos nem tudok 1 csillagnál többet adni.

Lancome Benghal

Lancome Benghal
2018. október 24.

Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni. A kedvenc parfümöm volt, első szaglásra szerelem lett. Azóta sem találom igazit... remélem egyszer újragyártják majd!

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal
2018. október 24.

Imádom! Nagyon sok radírt kipróbáltam már, eddig ez a befutó nálam.
Gyantázás, epilálás miatt nagyon sok szőrbenövésem volt, viszont heti 1-2szer rendszeresen használva ez majdnem megszűnt. Írták páran az olajos érzést utána, én ezt nagyon szeretem. Nem kell utána testápolózni még télen sem, pedig nekem hidegben úgy kiszárad a bőröm, hogy egész nap viszketek.
Nekem az illatával sincs problémám és a tégely és rendesen záródik.
Már többször újravettem, egyelőre ennél maradok!

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2018. május 23.

Még télen vettem, mert iszonyatosan száraz a bőröm, gondoltam egy próbát megér. Nekem kellemes csalódás volt! Reggeli zuhanyozás után egész nap hidratált, a hideg ellenére is. Nagyon tetszi, hogy egyben "le lehet tudni" a zuhanyzással ezt a procedúrát.
Titka, hogy éppen csak le kell öblíteni. Ha még áztattam magam a zuhany alatt sikerült teljesen lemosni, de ez inkább user error:)

Treacle Moon True Shea Love Testvaj

Treacle Moon True Shea Love Testvaj
2017. november 8.

Az itteni vélemények alapján választottam ezt a testvajat, de (nagyon) nem nyerte el a tetszésemet. Nagyon száraz bőröm van és sajnos egyáltalán nem hidratál, pedig még nincs is tél. Este zuhanyozás után használtam, reggelre már szépen kifehérdett a bőröm. Nekem még 1 óra után sem szívódott be rendesen, nagyon ragacsos lett a bőröm tőle, biztosan nem fogom elhasználni.
Egyetlen pozitívum az illata:)

Belico Folyékony Alapozó Nagy Fedőképességgel

Belico Folyékony Alapozó Nagy Fedőképességgel
2017. november 2.

A fedése valóban "csak" közepes, de imádom:) Nem irritál, nem szárít és az én bőrproblámnál ez nagyon fontos szempont. Már kétszer újravettem és szerintem ezután sem válok meg tőle.

Avon Planet Spa Amazonian Treasures Kéz- és Lábápoló Krém

Avon Planet Spa Amazonian Treasures Kéz- és Lábápoló Krém
2015. március 9.

Az illata nagyon jó!!! Én csak kézre használom, nekem nem szívódik be teljesen, kicsit ragacsos marad, de az illata annyira jó, hogy mindig újrakenem a kezem:)

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2015. március 9.

Nagyon szeretem. Télen eléggé kiszárad a bőröm, ez az egyetlen testápoló, ami ilyenkor megfelelően hidratál, az illata is kellemes és az ára is nagyon rendben van. Nyárra nekem túl sok, de a hidegben aranyat ér.

Philips Satinelle Epilator HP6400

Philips Satinelle Epilator HP6400
2015. március 9.

Nekem már több, mint 5 éve megvan és tökéletesen működik. Heti rendszerességgel használom soha, semmi panasz nem volt rá. Én ajándékba kaptam, de szerintem nagyon megéri az árát. Remélem soha nem romlik el:)