Nora2155

Regisztráció dátuma: 2020. október 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. október 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

HiClean Antibakteriális Kézfertőtlenítő Vegyes Gyümölcs Illattal

HiClean Antibakteriális Kézfertőtlenítő Vegyes Gyümölcs Illattal
2020. november 20.

Nagyon szeretem. :) Jó az illata és rendesen végzi a dolgát, nem ragad. Sokáig kitart, pedig minden nap többször használom.

H&M Lip Balm ♥

H&M Lip Balm ♥
2020. november 20.

Csak az aranyos csomagolás miatt kap 3 pontot, sajnos a benne lévő krém nem tetszik. Nem szárítja ugyan a számat, de felkenve rossz viselni, érzem, hogy ott van.

Limara Lip Bubble Balm

Limara Lip Bubble Balm
2020. november 20.

Nekem is epres van, kb egy hónapja vásároltam és nagyon szeretem! Az illata nekem nagyon kellemes és tartós, az állaga is szuper, a csomagolása is. Eddig azt tapasztalom, hogy a hidratáló képessége is nagyon jó.

Curaprox Cs 5460 Ortho Fogkefe

Curaprox Cs 5460 Ortho Fogkefe
2020. október 21.

A legjobb fogkefe, amit valaha használtam!
Ha leveszik a fogszabit, biztosan kipróbálom a sima változatát is, párom csupa jót mond róla. :)

Signal Anti Tartar Fogkrém

Signal Anti Tartar Fogkrém
2020. október 21.

Nagyon szeretem, szuper finom az íze és jól tisztít!
Ár-érték arányban is tökéletes.

Avon Care Kakaóvajas Ajakbalzsam

Avon Care Kakaóvajas Ajakbalzsam
2020. október 21.

Éjszakára használtam, nem tartozott a kedvenceim közé, de elhasználtam. Az illata finom, száraz ajkakon sajnos nem segít de karbantartásnak jó.

Isana Color2care Színezett Ajakápoló

Isana Color2care Színezett Ajakápoló
2020. október 21.

Nekem nude van, a színe szép, de ha bármi sérülés, repedés van az ajkaimon akkor ott felhalmozódik és nem szép. Hidratáló hatása pedig kb a 0-val egyenlő. Azért elhasználom, de újra biztos, hogy nem veszem.

Himalaya Herbals Levendulás Tápláló Kézkrém

Himalaya Herbals Levendulás Tápláló Kézkrém
2020. október 21.

Karácsonyra kaptam, nagyon szeretem! Az illata nagyon finom, az állaga is szuper és nagyon jól hidratál.

Yves Rocher Piros Alma Ajakápoló

Yves Rocher Piros Alma Ajakápoló
2020. október 21.

Számomra egy közepes ajakápoló, az illatát viszont télen nagyon szeretem, engem a karácsonyra emlékeztet ezért kap 4 pontot. :) Megelőzésnek jó.

Balea Urea Ajakápoló

Balea Urea Ajakápoló
2020. október 21.

Nekem sajnos nem nagyon vált be. Elhasználom, mert kidobni nem akarom, de újravenni nem fogom.