NoraConsuela

Regisztráció dátuma: 2019. április 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. április 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Balea Straffende Hydrogel Gesichts Maske

Balea Straffende Hydrogel Gesichts Maske
2019. április 24.

A kivitelezése ritka idegesítő :) annak nagyon örültem, hogy bőven van rajta cucc, de alja az istennek sem akart a helyén maradni :/
Viszont ha kibírod a 15 percet és valahogy magadon tartod, akkor elmondhatod hogy milyen jó frisseséget ad az arcodnak. Szóval hatóanyag ( ezért a pénzért ) 5csillag, a technikai része 2.

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2019. április 14.

Könnyű érzet, nagyon jó smink alá mert egyből felszívódik és rögtön lehet is kezdeni az alapozást. Az illata nagyon leheletnyi és nekem ez így pont jó is :) Egyedüli problémám vele, hogy nem érzem hogy hidratálná az arcomat, de nem is szárít, csak várnék még valami pluszt tőle. Az ára viszont nagyon kedvező, így azért az ár érték arányt simán hozza.

MAC Arcpirosító

MAC Arcpirosító
2019. április 14.

Szép, jól pigmentált színek, hihetetlen sokáig elég pedig mindennap használom. Reggel felteszem és az esti fürdésig nekem ez ott is marad. Nagyon könnyű felvinni pedig most egy sima essence ecsetet ( ami nálam szintén 5 csillag)használok hozzá. Sokszor újra vettem és a későbbiekben is szerintem csak az árnyalatában lesz más, ha már ekkora a választék színek terén.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2019. április 14.

Rengeteg hajam van szerencsére, a dús hajúak tudják, hogy egy átlagos kiszerelésű hajbalzsam nekünk kb 4-5 alkalomra elegendőek. A nagy kiszerelésnek köszönhető hihetetlenül sokáig elég. Pakolásnak is nyugodtan lehet használni, ilyenkor 15 percre a hajamon hagyom,és szép puha lesz tőle a hajam. Roncsolt hajat nem tud helyre hozni, de szépen átlagosan igénybevett hajnal mindennapi használatra tökéletes . Tízen éve fedeztem fel és baromira imádom az illatát, bár ha este mosok hajat, akkor a férjem állítja, hogy éhes lesz tőle :D

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2019. április 14.

Már most félek attól, hogy mit fogok csinálni ha egyszer úgy döntenek, hogy megszűntetik. Már tízen éve használom. Seborrhoeás a fejbőröm és ekcémás vagyok. Ez az egyetlen sampon, ami eltudta tűntetni a nyomokat és segít szinten tartani a fejbőrömet. Ez egyúttal azt is jelenti, hogy nem tudom elhagyni. Millió terméket kipróbáltam a legolcsóbbtól a legdrágábbik és csak ez használ. Szőke festett hajam van, nem mondom hogy nem hajlamos a tő résznél picit sárgítani a színt, de akinek ugyanez a gondja tudja, hogy így is megéri. Nincs pirosság, látható hámlások se viszketés, minden megér! Ha most kezded használni, akkor egy hónapig minden alkalommal ezzel kell mosni, majd utána minden második alkalommal ez közte meg bármi mást. Nagyon jól habzik, én kb. 2 percig hagyom hatni a fejbőrömön, nekem így vált be. Ajánlom kihasználni a gyógyszertárak akcióit, mert nem olcsó.

MAC Mineralize Korrektor

MAC Mineralize Korrektor
2019. április 14.

Nagyon könnyű az állaga, ennél fogva a felvitele is egyszerű viszont nem a benne lévő ecsettel szoktam használni(azzal csak pöttyözők) innkáb blenderrel dolgozom el. Nagyon jó a fedése és a színe is (én NC20-t használok). 7 éve használom és nincs panasz, de most kiprobálok egy Pupát is, mert ha ugyanazt tudja az ár érték arány alapján kedvezőbb lenne.

L'Oréal Volumissime Carbon Black Szempillaspirál

L'Oréal Volumissime Carbon Black Szempillaspirál
2019. április 14.

Hamar elmászik az arcodon ès túlságosan sűrű az állaga. Sajnos én nem tudok róla sok jót mondani. Nekem mindig panda szemem lett tőle nap végére. Nagyon sok jót olvastam róla ezért az első vételnél annak tudtam be a csomós álagot,hogy biztos hibás, Ezért neki futottam mégegyszer, mert pont le volt olcsózva, de az eredmény sajnos megint ugyanaz. A keféje viszont nagyon tetszett

L'Oréal Professionnel Steampod Tápláló Krém Vékonyszálú Hajra

L'Oréal Professionnel Steampod Tápláló Krém Vékonyszálú Hajra
2019. április 14.

Az eredmény = puha, fényes és könnyű haj. A krémet és az olajat együtt használom, viszont én csak sima hajvasalóval megyek át a végén a hajamon. Így is nagyon eredményes, talán egy hangyányit puhább ha Steampoddal fejezem be. Nekem dús, vastagszálú ,hullámos és egyben festet hajam van, ennél fogva nagyon kell neki a táplálás :) csak ajánlani tudom!

L'Oreal Professionnel Steampod Kisimító Szérum Hajvégekre

L'Oreal Professionnel Steampod Kisimító Szérum Hajvégekre

L'Oreal Professional SteamPod Tápláló Hajkiegyenesítő Tej

L'Oreal Professional SteamPod Tápláló Hajkiegyenesítő Tej
2019. április 14.

Nem éreztem különbséget a tej és a krém hatása között. A krémet/tejet és az olajat együtt használom, viszont én csak sima hajvasalóval megyek át a végén a hajamon. Így is nagyon eredményes, talán egy hangyányit puhább ha Steampoddal fejezem be. Nekem dús, vastagszálú ,hullámos és egyben festet hajam van, ennél fogva nagyon kell neki a táplálás :) első használattól mindig újra veszem