noradrenalin

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2019. december 11.

Szép összetevők, finom illat, jól hidratál. Időnként mindig visszatérek hozzá.

Uriage Termál Fényvédő Arcpermet SPF30

Uriage Termál Fényvédő Arcpermet SPF30
2019. december 11.

Muszáj voltam valamit keresni mert eddig mindenféle fényvédőtől nagy, gyulladt pattanásaim lettek. Ez pattanásokat nem okozott de olyan zsíros volt a T zónám tőle, hogy az valami borzasztó.

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre
2019. december 11.

Egyik rendelésemhez kaptam termékmintát belőle nem nagy szám szerintem. Nagyobb, gyulladt pattanásokkal nem kezdett semmit. Nehezen szárad, igazából nálam nem csinált semmit.

Listerine Total Care Zero Szájvíz

Listerine Total Care Zero Szájvíz
2019. december 11.

A többi alkoholos társai számomra nagyon erősek ez viszont tökéletes. Szerintem alkohol nélkül is hozza azt mint a többi.

Listerine Advanced White Szájvíz

Listerine Advanced White Szájvíz
2019. december 11.

Egyik legjobb listerin. Kávé/tea okozta elszineződéseket eltávolítja és fehéren tartja a fogakat. Nekem az íze kifejezetten teszik és az is, hogy kevésbé "csípős" a többihez képest.

Eucerin Lip Aktiv

Eucerin Lip Aktiv
2019. december 10.

Én nagyon szeretem! Jól hidratál,nem tapadós, nincs mű, gyógyszer íze. Van egy bugyuta szokásom..ha picit is kiszárad a szám egyből leharapdálom róla a bőrt ami elég fájdalmas megesik, hogy vérzik is :D ez szépen helyrehozza és kiszáradni sem hagyja :)

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal
2019. december 9.

Nekem nem nyerte el tetszésem. Illata nagyon finom, de csak addig érzem még felkenem. De semmi pluszt nem adott.

Biomed Rheumed Krém

Biomed Rheumed Krém
2019. december 5.

Hatásos kis gyógynövényes kence. Kellemesen hűsít, csillapítja a fájdalmat. Nyakam sokszor "beáll" ezzel szoktam kimasszírozni.

Naturland Csípés Utáni Krém

Naturland Csípés Utáni Krém
2019. december 5.

Engem valamiért nagyon szeretnek a szúnyogok.. Szerintem ez a kis kence bármil, en túlárazott fenistil félét leköröz. Megcsípett valamelyik nyáron valami bögölyféle ami óriásira duzzadt és gyullad volt körülötte, mivel nálunk 2 héte 2x van gyógyszertár nővérem munkatársától kaptam amiért ezer hála neki. Le nem cserelném semmire.

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2019. december 5.

Nekem ez a 2. legkedvencebb pakolásom, mindig visszatérek hozzá. Puha, könnyen fésülhető, selymes lesz tőle a hajam.