noradrenalin

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)
2019. december 4.

Dm kedvencek dobozban volt, nem nagyon használok ilyeneket de ha már volt gondoltam miért ne. Szépen tisztított, nem szárított, nem okozott pattanásokat, kellően nedves volt.

Isana Vattakorong

Isana Vattakorong
2019. december 4.

Én nagyon szeretem! Árban is elég jó, nem vesz fel sok tonikot, sminklemosót, nem vékony, puha. Müller saját márkás terméke olcsóbb hasonló jó az is.

Naturland Fekete Nadálytő Krém

Naturland Fekete Nadálytő Krém
2019. december 4.

Imádjuk. Főleg ütődések okozta véraláfutásokra használom (mindenbe belerúgok, nekimegyek stb.) pár nap alatt eltünteti.

Moyra Gyorsszárító Fedőlakk

Moyra Gyorsszárító Fedőlakk
2019. december 2.

Ez valami csoda! Soha nem szerettem a körömlakkokat mert mindig belenyúltam mielőtt megszáradt volna. Miutan kiderült higy allergiás vagyok valami anyagra ami a gellakkokban van adtam neki újra egy esélyt és ezt a fedőlakkot választottam ami a legjobb döntés volt. Gyorsan szárít és nagyon szép a fedése, minfha géllak lenne.

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2019. december 1.

Legjobb krém. Jól hidratál, beszívódása is jó, nem hagy ragacsos érzetet, jól ápol, puha, bársonyos lesz tőle a bőr.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2019. december 1.

Seérülés, égés, csípés sokféle problémára megoldás. Jó ha van egy ilyen mindig otthon.

Balea Professional Oil Repair Schwerelos Haaröl Spray

Balea Professional Oil Repair Schwerelos Haaröl Spray
2019. december 1.

Jó kis termék. Illata finom, puha lesz tőle a haj és könnyen fésülhető. Nem nehezíti, ad neki egy kis természetes fényesseget csak hamar elfogy☹️nekem jobban tetszene a pumpás megoldás

Golden Green Herba Vita Hajszesz Hajhullásra

Golden Green Herba Vita Hajszesz Hajhullásra
2019. december 1.

Második flakonnal használom, szerintem hatásos, kevesebb hajam hullik ki fésüléskor, kicsit zsírosít.

Gliss Kur Color Shine & Protect Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Color Shine & Protect Express Hajregeneráló Balzsam
2019. december 1.

Megváltás a vizes hajat kifésülni vele. Próbáltam már többfélét is, illatuk jó, teszika dolgukat, különbséget nem vettem észsre a változatok között maradok a színvédősnél.

Schauma Nature Moments Édes Málna és Napraforgóolaj Sampon

Schauma Nature Moments Édes Málna és Napraforgóolaj Sampon
2019. december 1.

Egynek elment.. Illata jó, nem zsírosít, de semmi extra.