NoraVarga

Regisztráció dátuma: 2016. október 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Anastasia Beverly Hills Brow Powder Duo

Anastasia Beverly Hills Brow Powder Duo
2020. február 22.

Minden nap használom, szeretem nagyon. Viszont nem annyira pigmentált, mint amennyire annak látszik.
Én majd' 30%-kal drágábban vettem, mint ami ár fel van tüntetve feljebb.
Elfogyni meg egyáltalán nem akar, alig fogyott belőle, pedig mondom, midnen nap használom azért és rendesen. Szóval megéri az árát.

Update: másfél év, valamkint tényleges mindennapos használat után alig fogyott belőle! El sem hiszem, hogy ilyen sokáig tart ez a pici kis tégely.

Update 2020 Február: még mindig használom! :D Viszont ha majd elfogy, nem veszem újra, mert nem ér többet, mint bármelyik másik olcsóbb társa.

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs
2017. december 6.

Én a Lip Tin kollekcióval rendeltem meg (Cult Beautyról) a Trophy Wife árnyalatot (kissé erős lila, őszre tökéletes), illetve a Sephorában vettem meg a Sugar Mama-t (barackos nude).
Hihetetlenül tartósak, nem érezni az ajkakon egyáltalán, applikáció közben van időm pepecselni, mert eléggé folyós, és nem mozog el viselés közben.
A hozzá illő szájceruzával verhetetlen. A vanília illata pedig egy plusz. Ajánlom mindenkinek! :)

Huda Beauty Lip Strobe

Huda Beauty Lip Strobe
2017. december 6.

Én a Lip Tin kollekcióval rendeltem meg (Cult Beautyról) a Shameless árnyalatot, ami egy kissé barnába hajló árnyalat rózsaszín-arany csillámokkal.
A vizes szájfény-hatás nem tart túl sokáig, viszont a csillámok fennmaradnak amíg le nem szedem (evés, ivás stb. után is), ezzel metállos hatást kölcsönözve az ajkaknak. Biztosan venni fogok más árnyalatokat is. :)

Huda Beauty Desert Dusk Palette

Huda Beauty Desert Dusk Palette
2017. október 31.

Imádom! Csodálatos, sokrétű sminkeket lehet elkészíteni vele. Viszont némelyik szín lepereg, így ajánlatos először a szemsminket megcsinálni, és csak azután a bőrt. Drága, de nem bántam meg, hogy megvettem, mert kiváló minőségű, és nagyon sokáig elég, ráadásul egész nap fenn is marad.
Én amúgy a Cult Beauty oldaláról rendeltem.
Csakis ajánlani tudom!

MAC Szájceruza

MAC Szájceruza
2017. október 29.

Soar: egyszerűen bármilyen sminkhez tökéletes! Aki akarja, túl is tudja vele rajzolni a száját, nagyon természetesen hat.
Talking Points: a hozzá passzoló rúzshoz vettem. Kemény, mint minden Mac szájceruza, de emiatt precízen lehet vele dolgozni. Szeretem őket.

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Matt Folyékony Ajakrúzs

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Matt Folyékony Ajakrúzs
2017. október 29.

Zürich árnyalatban van meg nekem, szeretem. Nem a legtartósabb, de nem panaszkodom. Krémes az állaga, simán fel lehet vinni több rétegben is anélkül, hogy berepedezne vagy csúnya lenne. Újra veszem. :)

NYX Slim Lip Pencil

NYX Slim Lip Pencil
2017. október 29.

Naturals árnyalat: legkirályabb és legalapabb szín. Bármelyik nude szájsminkhez tökéletes, akár önmagában (esetleg szájfénnyel) is. Tutira újra fogom majd venni.

MAC Powder Blush Arcpirosító

MAC Powder Blush Arcpirosító
2017. október 29.

Melba és Pink Swoon büszke tulajdonosa vagyok. Csak ezt a kettő pirosítót használom nap mint nap.

Chanel Chance Eau Tendre EDT

Chanel Chance Eau Tendre EDT
2017. február 22.

Szerencsére sikerült olcsóbban hozzájutnom, mert eddig csak hónapokig sóvárogtam utána.
Csodaszer. Napokig érzem a pulcsijaimon. Nekem ez a go to illat, és ez is marad. Gyümölcsös, de nem túl édes.
Ő a második szerelmem (az első a párom). <3 :)

BH Cosmetics Carli Bybel 14 Color Eyeshadow & Highlighter Palette

BH Cosmetics Carli Bybel 14 Color Eyeshadow & Highlighter Palette
2016. október 19.

TÖ-KÉ-LE-TES. Imádom, imádom, imádom!! Jobb, mint egy átlagos BH Cosmetics termék.
Nem drága, a highlighterek csodálatosan szépek és fenn is maradnak. A szemhéjpúderek állaga krémes, szépen lehet velük dolgozni, viszont némelyiknél picit sok a fallout.
Azért Carli szuper munkát végzett. Összességében nagyon ajánlom.