norci

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2012. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2012. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor
2016. november 19.

Miutan a Dovebol egyre nehezebb volt beszerezni azt a ket illatot (talco,powder soft), amit igazan kedveltem, atnyergeltem a Niveara. Nagyon tetszik,hogy az uvegen atsejlik a meg hasznalhato mennyiseg, nem kell izgulnom, hogy egyik pillanatrol a masikra kifogy. Felnott koromra a golyos dezodorokat elonyben reszesitem a stiftesek felett, tapasztalatom alapjan sokkal konnyebben lemoshatoak, de kb ugyanolyan hatasfokuak. Na de a lenyeg az,hogy egy atlagos napon ez a deo teljesen jol teljesit, nem izzadom le fel pillanat alatt, az illata is olyan egyszeru,kremes, egyaltalan nem tolakodo.

Nivea Protect & Care Deo Stift

Nivea Protect & Care Deo Stift
2016. november 19.

Betankoltam a golyos valtozatabol, aztan gondoltam, kiprobalom a stiftest is. Szeretem benne, hogy nem veszi fel az izzadtsag szagat, szukebb ruha es erosebb verejtekezes eseten sem az van,hogy egyszerre vagyok niveas es izzadt,hanem pont tompit a szagon. Aztan rajottem, hogy valamiert a golyost egy fokkal jobban szeretem, mintha azzal kellemesebb lenne az izzadas.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2016. november 18.

Az illata tokeletes. Konnyu eloszlatni a meg nedves boron. Ha hasznalom, nem pereg a borom. Amit nem szeretek benne az az, hogy sose szivodik be teljesen, mintha egy vekony filmreteget kepezne, illetve ha mar a felet elhasznaltam, nagyon nehez kipreselni a flakonbol a maradekot, foleg vizes kezzel.

Nivea Hidratáló Tusfürdő

Nivea Hidratáló Tusfürdő
2016. november 18.

Teljesen raalltam a sotetkek niveakra, mindenbol ezt veszem ujabban. Elsosorban az illata az, amihez ragaszkodom, olyan finom, tiszta, kremes, boven eleg ennyi. Engem kisse szarit,de kb minden tusfurdovel ez van. Ha jut idom, a zuhanyozas kozbeni testapolojat is hasznalom, akkor nem pereg a borom.

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder
2016. november 18.

Egyszer egy healthy mix serum melle volt ajandek az 53-as Light beige arnyalata. Szerintem koze nincs a lighthoz, ezert jo ideig nem tudtam hasznalni. Aztan iden nyaron sikerult ugy lebarnulnom,hogy tul vilagos volt minden megszokott sminktermekem
:D a kopas egy fazisaban kezdtem hasznalni, nagyon megkedveltem, barsonyos, selymes lesz tole a borom. Osz vegere tulfakultam hozza, de konturkent tovabbra is tudom hasznalni. Tartossaga mondjuk nem egy nagy durranas. Ami igazan zavar benne, az a csomagolas,neha alig birom felpattintani.

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
2016. november 18.

Az Opal Rose (09) arnyalataban vettem meg. Eloszor random kinyomtam egy kis adagot, hogy lassam a szinet. Lehet,hogy nem volt felrazva es leult az aljan a sotet, el is rettentett rendesen, hogy megint rossz arnyalatu alapozot vasaroltam. Aztan az egyik hetvegen ugy dontottem,jegelem a kedvenc alapozomat,es adok ennek egy eselyt. En lepodtem meg a legjobban, hogy mukodott. Amikor szinte problemamentes a borom, boven eleg ez, szep egyseges fedest ad. Az allaga ecsettel, beauty blenderrel is jol kezelheto. Pikk-pakk fel lehet vinni, alig kell az egyenletesseget figyelni,mivel konnyen oszlathato. Kulturaltan szarad, nem darabos, nem repedezik ki. Egeszsegesen matt finisu, tartossagaval sincs problemam. Meglepo,hogy egy alapozot en pontozzak fel.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó
2016. november 18.

Szep osszetevo-lista :DD egyebkent probakepp vettem meg a 100-as Ivory arnyalatat, szamomra is hihetetlen,hogy a hoka szinemhez tokeletes. Esocsepp, siras se kezdi ki. Nap vegen is egesz jo allapotu, nem tunik el ket ora multan. Gondolkodas nelkul ujravettem.

Alverde Hajvégápoló Fluid Avokádó és Shea Vaj

Alverde Hajvégápoló Fluid Avokádó és Shea Vaj
2016. november 18.

A flakonbol kinyomva keseru, porszaga (!) van, ami a tovabbi hasznalatat megkerdojelezi. Hajszaritas elott viszem fel, es mintha sprodebb, seprubb lenne a muvelet vegen a hajam, minimalis jotekony hatasat sem tapasztaltam sajnos.

Balea Volumen Puder

Balea Volumen Puder
2016. november 18.

Hajtoemelesre kerestem por allagu termeket, az uzletben csak ez volt, kedvezo ara miatt meg is vasaroltam. Kezrol felvive nem jutottam vele elorebb, de kozvetlenul a hajra/fejborre szorva kis sikert konyveltem el. Az illata szintetikus, de keves mennyisegnel egyaltalan nem zavaro. Az erzekeny fejboromet nem irritalta.

Sephora Cream Lip Stain

Sephora Cream Lip Stain
2016. november 17.

Negy arnyalata van meg: a 03-as Strawberry Kissedtol elejen idegenkedtem a kisse pinkes beutese miatt, aztan iden nyaron ugy megkedveltem, hogy vegul minden nap ezt hasznaltam. A Blackberry Sorbet arnyalatun nekem valamiert a 04-es szinkod van, de a lenyeg az, hogy az ajkakon teljesen olyan, mint amit a fantazianev alapjan elkepzelunk. A 13-as Marvelous Mauve egy kozepsotet tonusu nude, megfelelo sminkkel nagyon mutatos tud lenni, osszel kivalo. Az utolso szinem a 06-os Pink Souffle, ami egy teljesen szajszinu, abszolut szalonkepes arnyalat, barhova tokeletes lehet. Nemreg vettem csak eszre, hogy enyhe gyonyhazfenye van, ami a csomagolason keresztul nem latszodik. Osszessegeben imadom ezeket a ruzsokat, minden arnyalatban olyanolyan jo minosegu a festekanyag, nagyon tartosak, szepen, izlesesen kopnak, nem szaritanak durvan, kiszerelesuk is praktikus. Egyedul a 03-as arnyalatuval esett meg, hogy az applikator ragasztoja kiengedett a kupakbol, de 1. igy is lehetett hasznalni 2. a kovetkezo tekeresnel sikerult visszahelyezni a fejet. Tenyleg csak ajanlani tudom oket.