norci1126

Regisztráció dátuma: 2016. április 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Schauma Nature Moments Méz Elixír & Fügekaktusz Olaj Sampon

Schauma Nature Moments Méz Elixír & Fügekaktusz Olaj Sampon
2017. december 15.

Négy csillagot adok, mert
1.kicsit kiszárítja a fejbőröm, emiatt korpásabb, mint az előző samponomtól (garnier ultra doux mézes).
2. Az illata is kevésbé kellemes és tartós, mint a garnier-é.
3. A garnier jobban kondicionált.
Azért váltottam le a hasonló kaliberü garniert, mert nagyobb kiszerelésben olcsóbban tudtam a schaumát megvenni. Jelenleg 3 hete használom, egyelőre nem győzött meg, hogy végleg lecseréljem a garniert.

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2017. szeptember 19.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket a Krémmániától. Kb 1 hónapja használom, Garnier micellás vizet váltottam le vele. Az illata semleges, nem érzem rossznak, mint ahogy többen írták. Egészen szépen tisztít, smink lemosásához elég sokat el kell használni, hogy rendesen leszedje, nem vízálló Catrice szempillaspirálomat így sem mindig sikerül maradéktalanul, emiatt vontam le egy csillagot. Kellemes, tiszta érzést hagy a bőrön, nem szárít, nem ragacsos, nem hagy filmes réteget, meglepően jól hidratálta is a bőröm (direkt kipróbáltam úgy is, hogy nem használtam utána semmit). Számomra nem nyujtott annyival többet a sensitive Garniernél, hogy megérje többet fizetni és lecserélni. Ettől függetlenül egy remek micellás víz, érzékeny bőrűeknek kifejezetten jó, szívesen fogom elhasználni.

Duchesse Sensitive Intim Tisztító Folyadék

Duchesse Sensitive Intim Tisztító Folyadék
2017. június 27.

Több éve használom, meg vagyok vele elégedve. Legutóbb egy ehhez képest is újabb csomagolásban találtam, még INCI nem lett ellenőrizve, hogy ugyanaz-e, bár gyanítom, hogy nem, mert az illat változott. Szülés után is használtam gátseb tisztításakor, semmilyen irritáció nem jelentkezett. Szerintem egy pumpás adagoló praktikusabb lenne az állaga miatt, mert ebből a folyósabb zseléből egészen kis mennyiség is elég, viszont a flakonból néha kizúdul, ha nem figyelek eléggé. Az értékéből persze ez nem von le.

Ombia Hair Shampoo Frucht

Ombia Hair Shampoo Frucht
2017. június 16.

Kb 1 évig használtam, ezidő alatt 3 flakon fogyott el, tehát nagyon gazdaságos, pedig 2-3 naponta mosok hajat. Ahhoz képest, hogy száraz hajra való, a hajvégeim kissé töredeztek. Nem zsírosodott jobban a hajam, mint ahogy általában szokott, ez azért pozitívum. Váltottam, mert szülés után az amúgy is csomokban hulló hajamat alig tudtam kifésülni hajmosás után. Az illata kellemes, nem túl tartós, tiszta érzése volt a fejbőrömnek és a hajamnak használat után, a hajam fényes volt. Nem csúcskategória, de ár-érték arányban egy nagyon jó kis sampon mindennapos használatra, ha nincs különösebb probléma a hajjal. Ha megáll a hajhullásom, lehet, hogy visszatérek hozzá.

Garnier Ultra Doux Helyreállító Balzsam

Garnier Ultra Doux Helyreállító Balzsam
2017. június 16.

Új sanpont kerestem, mert a szülés után csomókban hulló hajamat könnyebben akartam kifésülni (hátha így kevesebb hullik ki) és egy kicsit megerősíteni. Az akciós ár fogott meg, 500 ft-ért egy próbát megér, gondoltam, vettem sampont és balzsamot is. Erősebbnek egyelőre nem látom, de fényesebb, könnyebben fésülhető a hajam. Az illata mennyei, egész sokáig lehet érezni. A hajvégek töredezettsége szemmel láthatóan javult, nem érzem elnehezedettnek a hajam. Ha hosszabb távon is beválik, újravevős.

Garnier Ultra Doux Helyreállító Sampon

Garnier Ultra Doux Helyreállító Sampon
2017. június 16.

Új sanpont kerestem, mert a szülés után csomókban hulló hajamat könnyebben akartam kifésülni (hátha így kevesebb hullik ki) és egy kicsit megerősíteni. Az akciós ár fogott meg, 500 ft-ért egy próbát megér, gondoltam. Néhány hajmosás után mondhatom, hogy a hajam ugyanúgy zsírosodik, mint előtte, 2-3 naponta kell mosni (mindegy milyen samponnal mosom, ezen nem tudok változtatni). Erősebbnek egyelőre nem látom, de fényesebb, könnyebben fésülhető. Az illata mennyei, egész sokáig lehet érezni. Jó az állaga, nagyon könnyen eloszlatható a hajon, így kevés is elég belőle. A hajvégek töredezettsége szemmel láthatóan javult. Balzsammal együtt használom, ha hosszabb távon is beválik, újravevős.

Barfuss Lábápoló Balzsam Avokadó Olajjal és Glycerinnel

Barfuss Lábápoló Balzsam Avokadó Olajjal és Glycerinnel
2017. június 6.

Új illatot kapott a jól bevált krém, nagyon kellemes, púderes, nem hovalkodó illat. Hamar beszívódik, puha lábakat varázsol, ehhez valóban szükséges reggel-este kenni, ahogy a leírás írja. Ár-érték arányban a legjobb!

The Body Shop Moringa Kézkrém

The Body Shop Moringa Kézkrém
2017. június 6.

Szülinapi akcióban a "Legjobbak" csomag tagja volt. Szeretem az illatát, így nyáron teljesen jól hidratál, pihepuha a kezem, de télen kevés lenne (emiatt kerül levonásra 1 csillag). Borsónyi mennyiség elég belőle, mert jól eloszlik, hamar beszívódik, nem lesz ragacsos a kezem.

Garnier Moisture Match Mattító Frissítő Arckrém Vegyes és Zsíros Bőrre

Garnier Moisture Match Mattító Frissítő Arckrém Vegyes és Zsíros Bőrre
2017. június 5.

Az eddig valaha megett krémek között a legnagyobb csalódás volt! Se nem mattít, se nem hidratál. Télen kipirosodott tőle az arcom annyira kiszáradt, mikor felkentem, nyáron meg fénylő zsíros volt. Illata, állaga tetszett, de semmi más. Rakosgattam egy ideig, majd kidobtam (ilyet soha egyetlen krémmel sem csináltam ezen kívül).

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2017. június 5.

Ez a 3. Típus a márkán belül, amit kipróbáltam, keresem a bőrömnek legideálisabbat. Nem igazán látok, érzek nagy különbséget köztük, főleg eközött és a pure között. Teszi a dolgát, mint a többi társa, sminket jól leszedi, bár én szoktam előtte arctejezni is, kellemes, nem irritál, nem hagy zsíros érzést, tisztának érzem a bőröm. Ár-érték arányban a legjobb.