norciiiii

Regisztráció dátuma: 2017. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. április 1.

Elég jókat olvastam róla itt. Hát egyáltalán nem változta ne a hozzáfűzött reményeimet... annyira szárítja a számat,hogy elviselhetetlen,és hiába radírozok alá,darabokba válik le... szerintem ebben az árban(de még az is lehet,hogy olcsóbban is) sokkal jobbak vannak

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP

Egy szóval: SZERELEM.
Imádom. Hosszan tartó. Kevés is elég belőle. Sokan megkérdezik,hogy mivel vagyok befújva,ha ez van rajtam. Szerintem megéri az árát!

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2019. február 11.

Imádom ezt az illatot. Egy barátnőmön éreztem meg először,azóta én is beszereztem. Nem gondoltam volna,hogy egy Avonos parfümmek ennyire jó illata lehet. Igazán nőies,kedves,kifinomult illat. Talán nem a legtartósabb. De ár-érték arányban megteszi amit lehet:)

Essence Colour Boost Vinylicious Folyékony Ajakrúzs

Essence Colour Boost Vinylicious Folyékony Ajakrúzs
2019. február 11.

Nagyon szeretem ezt a folyékony szájfényt. Annak idején ajánlásra vettem meg.Nekem a világosabb barna árnyalata van meg. Jól alá szoktam hidratálni,és úgy tökéletes. Ha épp nem matt rúzst szeretnék felkenni akkor csak ehhez nyúlok. Szerintem felkenve nem ragad és egész sokáig a helyén marad. Összességében nekem tökéletes!

Balea Superpower-Dusche

Balea Superpower-Dusche
2018. szeptember 9.

Szerelem volt első látásra. Jól habzik a vízben,viszont az illata nem a kedvencem. A vízből kiszállva nem leszek csillámos tőle. Ár-érték arányban és kivitelezésben szerintem szuper. :)

Herbária Csalán Sampon Normál Hajra

Herbária Csalán Sampon Normál Hajra
2018. szeptember 9.

Dm kedvencek dobozban jutottam hozzá. Nem annyira puhítja fel a hajat, kicsit nehézkes érzetet ad. De összeségében átlagosnak mondanám. Kipróbáltam, de nem venném újra. Ezért csak 4 csillagot kap.

Schwarzkopf Beology Regeneráló Hajbalzsam

Schwarzkopf Beology Regeneráló Hajbalzsam
2018. szeptember 9.

Hát. Többet vártam tőle. Nekem nem tett csodát a hajammal,sőtt talán nehézkesnek érzem,mintha el is nehezítené.
Én a dm kedvencek dobozában kaptam. Nem venném újra semmiképp.

Bioderma Photoderm Bronz Olaj SPF50/UVA28

Bioderma Photoderm Bronz Olaj SPF50/UVA28
2018. augusztus 9.

Ha lehetne 1 dolgot ajánlani érzékeny és fehér bőrűeknek akkor az csak és kizárólag EZ az olaj lenne. 10napos Görögországi nyaralás alatt sikerült letesztelnem. Jó véleménnyel vagyok a bronzolajakról,de azok általában nagyon alacsony védelmet nyújtanak. Ellentétben ezzel. Ami 50faktoros védelmet nyújt. Az eredmény egy nagyon szépen lebarnult,leégésmentes bőr lett. Fehér bőrűként(nem az a vakítóan fehér)nagyon fontosnak tartom a nap elleni védelmet. Nekem nagyon tetszett a fújós kiszerelés. Sokkal praktikusabbnak találom,mint egy sima felkenős naptejet. Hamar beszívódkk,semmin nem hagy foltot,és nem lehet tőle foltosan lebarnulni. Valóban vízálló.De a legfontosabb,hogy seholsem égtem le,ellentétben a régebben használt naptejek mellett ez mindig előfordult. A legjobb napvédő amit valaha próbáltam. Csak is ajánlani tudom!

Bourjois Healthy Mix BB Cream

Bourjois Healthy Mix BB Cream
2018. július 17.

Ha lehetne mindnekinek ezt a BB krémet ajánlanám. Tipikus szép bőröm van,ám nagyon èrzékeny. Éppen emiatt nagyon figyelek arra,hogy mit kenek az arcomra. A legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg belőle. Egy sminkes hölgy javasolta ezen termèk ezen színèt. Sajnos kevés olyan alapozót és BB krémet láttam,ami egyáltalán nem üt el az arc színétől. Ez tökéletes. Éppen annyira fed,hogy elfedje a kis hajszál ereket. Púder nélkül is nagyon tartós. És a nap végére is mard belőle az arcon. Én mindneképp átlátszó púderrel javasolnám azért. Rá egy kis pirosító,bronzosító,highlighter es tökéletes.
Számomra a tökéletes BB krém!

Dr. Kelen Sunsolar Bronz Szoláriumkrém

Dr. Kelen Sunsolar Bronz Szoláriumkrém
2018. július 17.

Valóban gyorsan felszívódik. Jól el kell kenni,különben előrodul,hogy foltos marad,így a bőr is. Ár-érék arányban nagyon jó,hiszen tudjuk,hogy sok szolikrém ennek a sokszorosába kerül. Ennyiért megéri,és valóban szép színt ad.
Azonban az arcomra sose kenném. Elofordult,hogy hozzáért az arcomhoz,és ki is pirosodott. Emiatt csak 4 csillag.