Norcsi90

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam
2021. február 5.

Tartalmas, jól tápláló krém. Könnyen beszívódik, nincs ragacsos érzet. Az illata nagyon kellemes. Nekem napi használat mellett is 4-5 hónapig elég egy tégely. Számomra ez a tökéletes testapoló, úgyhogy nem is tervezek másra váltani vagy tovább kísérletezni.

Tresemmé Biotin + Repair 7 Sampon Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin + Repair 7 Sampon Károsodott Hajra
2021. február 5.

Nekem nagyon bejött. KB. 5 hónapja használom és azóta sokkal szebb, fényesebb a hajam, valamint a hajtöredezés is megszűnt. Jól habzik, nem irritál.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. április 3.

Nagyon elégedett vagyok vele. Én balzsamként használom. Nem zsírosít. Puha, fényes lesz tőle a haj, és könnyen kifésülhető. Biztos, hogy újra fogom venni. :)

Verona Henna Proseries Cream Szemöldök és -Pilla Krémfesték

Verona Henna Proseries Cream Szemöldök és -Pilla Krémfesték
2020. április 3.

Sok szemöldökfestéket kipróbáltam már, de valahogy mindig ehhez térek vissza. A sötétbarnát használom. Könnyű vele dolgozni és tartós.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2020. április 3.

Nagyon jó kis krémes állaga van, a hidratáló hatását is érzem. Sokkal szebb az arcbőröm mióta használom. Nem irritál, nem okoz pattanásokat, mitesszereket. Nekem nagyon bevált. Nem egyszer vásároltam újra.

Maybelline Colossal Kajal Szemceruza

Maybelline Colossal Kajal Szemceruza
2018. augusztus 4.

Szeretem. Már többször újra vettem. Eddig nem találtam jobbat, pedig sok szemceruzat kipróbáltam.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2018. augusztus 4.

A 20-as éveim elején használtam. Nekem bejött. Nincs maszk hatás. Egyenletesen, szépen el lehet dolgozni. Viszont nem szabad sokat felvinni, mert akkor nagyon mű hatást kelt. Ma már nem használok semmilyen alapozót, de ha ahhoz támadna kedvem, biztosan ezt használnám.

Remington FC1000 Reveal Arctisztító Készülék

Remington FC1000 Reveal Arctisztító Készülék
2018. augusztus 3.

Jó vétel volt. Imádom!!!!!! Heti 2-3x használom Neutrogena géles arclemosóval. Nagyon sokat javított a bőrömön. Az akkumulátora nagyon jól bírja. Csak ajánlani tudom. :)

dr. Organic Oliva Arcradír

dr. Organic Oliva Arcradír
2018. augusztus 3.

Egy kicsit tartottam tőle a krémes állaga miatt, mert a habzó arclemosókhoz és radirokhoz vagyok szokva, de pozitívan csalódtam. Amellett hogy radiroz, hidratál is, így nekem arckrém se szükséges, ha ezt használom. Puha, sima bőrt eredményez. Még csak a héten kezdtem el használni, de már szebb az arcom. Ez az első termék, amit kipróbáltam a Dr. Organic-tól. Valószínű, hogy ki fogok próbálni a márkától más termékeket is. :) Árban kicsit drága, de legalább szép az összetevő listája.

PomPom Örök Fiatalság Regeneráló Arcszérum

PomPom Örök Fiatalság Regeneráló Arcszérum
2018. június 30.

Több mint fél éve használom. Ebben a nyári időszakban nem használom a teljes arcomra, mert zsírosít, így jelenleg csak szemkörnyék ápolóként alkalmazom. Teszi a dolgát, nem rossz termék.