Norcsi90

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2018. június 17.

Csak csatlakozni tudok az előttem szóló pozitív véleményekhez. Már az első használat után pihe-puha lett a lábam. Sokkal hatásosabb, mint a drágább lábápoló krémek. :)

Tom Tailor Urban Life Woman

Tom Tailor Urban Life Woman
2018. június 17.

Tartós, édes, kellemes, igazi nyári illat számomra. Hétköznapokra gyakran ezt hasznalom. Sokan megdicsértèk már. :)

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2018. június 17.

Megelőzés céljából vettem. 2-3 naponta használom esténként az éjszakai krém alá. 2 hónap elteltével látok feszesítő hatást. :)

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2018. június 17.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és milyen jól tettem. Nem nehezíti el a hajat, nem zsírosít. Hónapok óta használom, azóta sokkal egészségesebbek a hajvégeim és kevésbé töredezik.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2018. június 17.

Több éve használom a radírjával együtt, ami szintén bevált. Illata nem rossz, de nem lett kedvenc. Gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet. Nagyon jól hidratál, így két naponta elég használnom. Összességében szeretem, de még kiprobalok mást is.

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír
2018. június 17.

Kb 2 hónapja használom, és azt kell mondjam, tökéletesen teljesít. Jól tisztít, nem irritál, megfelelő mennyiségű benne a radírozó szemcse. Azt vettem észre, hogy nem fénylik és zsírosodik tőle az arcom, mint más termékek használata során. Rengeteg arcradírt kipróbáltam már, de egyikkel sem voltam ennyire elégedett. Mellesleg kipróbáltam arctisztító készülékkel is és az eredmény babapopsi bőr ;)

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2015. augusztus 20.

Évek óta használom. Sose csalódtam benne. A sötétbarna és csokibarna árnyalatokat használtam eddig, de jó lenne valami mást is kipróbálni. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, bár mindig elég sötét először a végeredmény, de 1 hét kb és szép lesz a színe.

Valamelyik nap találkoztam újabb színekkel (lehet nem új, de én most láttam itt ilyet először) : jeges kakaó, meggyes csokoládé,krémes nugát...kíváncsi lennék ezekre az árnyalatokra. Ezekkel a színekkel van valakinek tapasztalata? Tényleg olyan szépek a színek, mint dobozon? :)