noriika7

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: -

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
(!)

Na ez egy vízálló spirál. :) Konkrétan csak a Balea-s sminklemosó olajjal tudtam lerobbantani, pedig próbálkoztam mindennel, sima szappan, micellás törlőkendő, sima sminklemosó. :D Akárcsak a fekete tubusos testvére, nem pereg, nem csomós, szépen szétválasztja a pillákat. Szuper kis cucc! Egy időre azt hiszem megtaláltam a strandszezonos társam. :)

Catrice Glamour Doll Dúsító Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Dúsító Szempillaspirál
(!)

A vízállóját szereztem be elsőnek és mivel azzal teljesen elégedett voltam, gondoltam kipróbálom hétköznapi használatra. Nagyon jól döntöttem! Nem pereg le pár óra múlva, nem csomósodnak tőle a pilláim, szépen elválasztja őket egymástól a szilikon kefe. Szög egyenes kicsi pilláim vannak, nem azt mondom hogy műszempilla hatást érek el vele, de tetszik a végeredmény, nagyon is. :) Ár/érték arányban pedig tökéletes. Engem meggyőzött ez a termék, biztos hogy újra fogom venni. :)

Milani Conceal + Perfect 2-in-1 Foundation + Concealer

Milani Conceal + Perfect 2-in-1 Foundation + Concealer
(!)

A 02-es Natural árnyalat a nyári színemhez passzol, pedig nem vagyok egy Hófehérke típus. A fedése szerintem is közepes/teljes, maximálisan elégedett vagyok vele, egy rétegben is nagyon szép egységes lesz a végeredmény. A nagyobb bőrhibákra kell a plusz korrektor(egy rétegnél). Elsőre felkenve kicsit meglepődtem, mert okkersárga árnyalatú volt az alapozó, de nagyjából 10 perc elteltével már gyönyörűen alkalmazkodott a saját bőrszínemhez. Pár óra elteltével viszont nálam is eléggé átfényesedik, pedig a bőröm inkább száraz/kombinált, ezért sajnos -1 csillag. Alapozók terén nekem az ELDW a Nr.1, de igencsak a nyomában van ez a kis csoda is. :) Összességében véve az eddig próbált drogériás termékek közül a favorit kategóriába került. :)

Claire's Körömlakk (régi)

Claire's Körömlakk (régi)
2013. május 2.

2-t fizet 3-at vihet akcióban ruháztam be ezekre a lakkokra pasztell színekben (lila, menta, narancs). Tényleg visszaadta az üvegcsében lévő színt, és nem kell egy tucatnyi réteget felkenni belőle, már kettő is csodálatosan fed. :) A tartósságával is megvagyok elégedve. :) A színválaszték pedig szuper! Végre fiatalos, bőséges kínálat és az ára sem vészes. Engem megfogtak, tervben van még egy pár darab beszerzése. :) Egyetlen apró pici hiba, az ecset, lehetne egy kicsit szélesebb. De ettől függetlenül, nagyon szeretem! :)

Astor Anti Shine Mattitude Púder

Astor Anti Shine Mattitude Púder
2013. március 29.

BB krémemre viszem fel reggelente nagy púderecsettel. Szépen mattít és elég belőle egy kevés is, egész nap teszi a dolgát. :) Estére veszek csak észre egy kis átfényesedést a homlokomnál, de még az is bőven belefér. Ár-érték arányban is megvagyok elégedve vele, biztos hogy újra veszem. :)

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder
2013. március 29.

Szupertartós. Reggel felkenem és este ugyanott van. :) Nem csomósodik össze a szemhéjamon és pont annyira csillog amennyire kell. Nekem még csak a 21 Sahara Treasure van meg, de tervezem további színek beszerzését is. Nagyon szeretem. :)

Catrice Ultimate Nudes Körömlakk

Catrice Ultimate Nudes Körömlakk
2013. március 29.

Nekem a 07 Cotton Candy At Eiffel Tower van meg, lassan egy éve. Semmilyen negatív változást nem vettem észre rajta. Két rétegben használom, gyorsan megszárad és az ecsettel is szépen lehet dolgozni. Egy hetet simán kibír, nekem csak a körmöm végénél kopik egy picit a sok gépeléstől. Fedőlakk nélkül is szép marad a fénye. Nagyon szeretem. :)

Alverde Men Sampon Sörrel

Alverde Men Sampon Sörrel
2013. március 29.

A páromtól nyúltam le próbára. :) Nagyon tetszett a végeredmény. :) A második használat után már megnyugtatta a fejbőrömet és szépen csillog is tőle a hajam. :) Még a második napon is olyan, mintha frissen mostam volna, pedig amúgy gyorsan zsírosodik. Az illata tényleg nem férfias és sokáig megmarad. Beszerzek egyet magamnak is. :)

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2013. március 28.

Update:
(03.28.) Két hete használom a krémet és szeretném megvédeni, mert úgy vettem észre az utóbbi időben elég sok kritikát kapott.
1. Nem vagyunk egyformák, ami az egyikünknek csodaszer, a másikunknak lehet hogy szörnyű. Ez a nem a krém hibája. Nekem például gyönyörűen nyugtatja az arcomat. Egy darab pattim se lett tőle, ellenben néhány drága alapozóval. Ettől még nem kell azonnal a kukába szórni a terméket. Ha már mindent kipróbáltál, és akkor sem válik be, add oda valakinek a családi, baráti körből, hátha neki beválik.
2. Az agyamat eldobom amikor azzal jönnek, hogy naná, hogy sz@r, mert magyar. Könyörgöm kb. 1500 Ft-ért lehet megvásárolni. Mit várunk el tőle, csodát? Ennyi pénzért? Hol élünk? Már rég kinőttünk a mesékből. Igen vannak, szuper termékek hihetetlen olcsó áron, de az sem biztos hogy mindenkinek beválik.... Ja, meg nézzük meg az összetevőket, milyen szemetet kenünk az arcunkra, csak mert olcsó, vagy épp ellenkezőleg mert drága, akkor biztos aranyat is ér. Hogyne.
Hidratáld alá. Igyál VIZET, sokat, ne cukrozott löttyöket, üdítő, meg gyümölcslé címkével. Egyél gyümölcsöt, zöldséget, ne mekis szutykot. És láss csodát meghálálja a bőröd. Szerintem igenis szupi kis krém, annak meg külön örülök, hogy hazai termék. Egy-két BB krémet messziről lepipál.
Nekem is kukacosodott az elején, de nem adtam fel, nem vártam meg amíg a hidratáló, amit alá kentem teljesen megszáradt, hanem rögtön elkezdtem ecsettel felvinni a BB krémet, a csíkokat meg a foltokat gyönyörű szépen el lehet dolgozni egy kis szivaccsal. Semmivel sem igényel több időt, mint ha alapozóval dolgoznék, ott is ugyanígy vittem fel. Sminkelni is szépen lehet rá. Nem azt mondom, hogy ez tuti tipp mindenkinek, csak azt próbálom megértetni, hogy ne adjátok fel elsőre, mert a végeredmény szép lesz. Akinek meg nem válik be ez a termék, keressen neki megfelelőt. Ekkora kínálatból biztos talál.
Nem bántam meg hogy megvettem, nekem bejött. Ennyi pénzért meg külön ajándék volt. :)

(03.14.) Az itt olvasottak alapján kicsit tartottam a megvásárlásától, de most a DM-ben akciós, plusz kuponom is volt hozzá így kb. 1100 Ft-ért tudtam megvenni, mert a kíváncsiságom győzött. Délután nyugiban próbáltam ki. Először kézzel vittem fel, piciket pöttyözve az arcomon ide is oda is. Hát úgy nem jött össze. :) Furi volt, de nem adtam fel gondoltam a jótanácsok ellenére megpróbálom úgy ahogy az alapozót szoktam. Szintén kicsi pöttyök orcára, orra, homlokra és azt elkentem ecsettel. Tökéletesen működött. Igaz utána szivaccsal is elegyengettem a végeredményt, hogy biztos elkerüljem a csíkozódást. Nekem ez a módszer jött be. Valóban picit gyorsan szárad, de reggel amúgy sincs időm pepecselni, simán "belefértem" az időbe. :) Vegyes bőröm van, de nem tettem alá semmit, natúr arcra vittem fel, így is működött. A normál egy kicsit sötét nekem, a világos meg világos, keverve fogom használni most még. Nagyon tetszett a végeredmény, a párom is megdícsérte mikor hazaért, pedig nem tudta hogy valami új van rajtam. Elsőre bejön, úgyhogy most azt hiszem kicsit félre rakom az alapozót. :)

Astor Lacque DeLuxe Körömlakk

Astor Lacque DeLuxe Körömlakk
2013. március 19.

Nekem a kék színe van meg és nagyon szeretem. :) Könnyű dolgozni az ecsetével és szerintem tartós is. Két rétegben szépen fed, és a fénye is megmarad. Lemosni is könnyű, nem lesz tőle tiszta kék a bőröm. Az egyik nagy kedvenc. :)