noriika7

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)
2013. március 19.

A krém állaga elég folyós, dolgozni könnyű vele. A fedése kevés, tiszta arcom van, néha jön csak elő 1-2 kisebb patti, a pirossággal viszont nem tud mit kezdeni. Tartósnak sem mondanám, igaz rétegezni nem szeretem, de 4-5 óra múlva már csak foltokban marad fent az arcomon, átfénylik, pedig púderrel is fixálva van. Problémásoknak nem ajánlanám, viszont hibátlan arcbőrre könnyű fedésnek megfelel.

Max Factor Xperience Alapozó

Max Factor Xperience Alapozó
2013. március 19.

Könnyű vele dolgozni és szép a végeredmény. :) Az ára egy kicsit borsos, de a minősége átlagban veri a többi drogériás alapozót. A fedése közepes és viszonylag tartós, nekem egy kis púderezést is igényel. Pattik sem jöttek elő tőle. Nincs tőle maszkhatás és nem ül meg a pórusokban, apróbb ráncokban. Összeségében pozitív élmények termékkel kapcsolatban, csak a színválaszték egy kicsit kevés.

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk
2013. március 19.

Nagyon szeretem ezt a lakkot. Gyorsan szárad, szépen lehet dolgozni az ecsettel és egy hetet simán kibír lepattogás nélkül. Van olyan ami már több mint egy éve megvan és még mindig könnyű a felvitele. A színválaszték egy kicsit kevés és a fénye 1-2 nap után kicsit elmattul, de viszonylag tartós. Két réteg elég, hogy jól mutasson és az ára sem olyan vészes.

Alterra Fénysampon Barackkal és Búzával

Alterra Fénysampon Barackkal és Búzával
2013. március 14.

Első szilikon mentes samponom, több mint egy hónapja használom már. Az eleje picit nehézkesen indult, megszokni hogy az első samponozás nem habzik fel, csak a második adag, de ezt kicseleztem azzal, hogy az elsőnél csak egy kissebb diónyit dolgozok el, lemosom és jöhet a második. Ott már szuperül habzik és a mennyiségen is csak egy picit növelek, pedig hosszú hajam van. Aztán a balzsamozás jön a gránátalmással, de csak a hajvégeken. Most már nagyon szép a hajam, a zsírosodást is sikerült vele kitolnom 2 napról, 3-4 napra és a korpa is elkerül. Igaz nehezebb kifésülni, de ha rendesen megszáradt, akkor nem okoz sokkal több gondot, mint amúgy is a hosszú haj megmosás után. Nekem nagyon bejövős. :)

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj
2013. február 21.

Hajmosás előtt masszírozok a fejbőrömre belőle, egy kicsit pihentetem és utána lemosom. Majd a hajmosás végén egy keveset a hajvégekre kenek, ezt viszont már rajta hagyom. Amellett, hogy isteni finom illatos lesz tőle a hajam, olyan puha és fényes amilyet eddig egy hajápolóval sem tudtam elérni. Napról-napra egyre szebb lesz tőle a hajam. :))

Manna Kakaóvajas Testápoló Habkrém Szűz Kókuszvajjal

Manna Kakaóvajas Testápoló Habkrém Szűz Kókuszvajjal
2013. február 20.

Isteni csokis-kakaós illata van, nedves bőrre felkenve könnyebben beszívódik, jól hidratál. A csomagolással voltak kissebb problémáim, mivel nem csavaros a teteje, hanem csak "rányomós". Elég macerás volt kinyitni, úgy hogy ne potyogjon ki a kezemből se, de a hirtelen mozdulattól ne landoljon a kezem a dobozkában sem, mert akkor a tartama fele a kezem volt és a tartama sajnos ár-érték arányban elég rosszul áll. Icike-picike mennyiség, valóban habkrém, de sajnos ha felolvad és újra megszilárdul, egyre jobban összeesik és ahhoz képest elég borsos áron van, pedig csak a kezemre kentem.
Update: hiába próbáltam más kézkrémet ez a legjobb. Inkább "szenvedek" a csomagolással, pontosabban rendeltem nagyobb kiszerelést, úgy már megéri az árát és az csavaros tetejű. :D Pihe-puha lesz tőle a kezem hosszú ideig, imádom az illatát, csupa természetes összetevő. Felcsillagoztam. :)

Astor Big & Beautiful False Lash Look Dúsító Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful False Lash Look Dúsító Szempillaspirál
2013. február 18.

Szerintem a legjobb szempillaspirál! :) A szuperdús és hajlított keféjével gyönyörű és hosszú pillákat hoz nekem össze, pedig sajnos az alap nem túl jó. A nap végére sem pereg le és sokáig elég. Biztos, hogy újraveszem! :)

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2013. február 18.

Egy baj van csak vele, a legvilágosabb árnyalat is egy picit sötétebb, mint az én bőröm. Viszont, az alapozó maga nagyon szuper! Nem kelt maszkhatást az arcon, a nap végére nem ül meg az apróbb ráncokban sem és 10-12 óra múlva is gyöngyörűen fed. Ecsettel is könnyen felvihető, szépen eldolgozható. 2000 Ft-ért vettem a Rossmannban, annyit nagyon megért, eredeti áron egy kicsit sok, de szerencsére gyakran akciózzák. :))

Head & Shoulders 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Kondicionáló Menthol

Head & Shoulders 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Kondicionáló Menthol
2013. február 18.

Tényleg érezni a frissességet hajmosás után és a korpát is eltüntette, viszont már másnap zsíros lett tőle a hajam, pedig 3-4 napot is kibírt azelőtt. :( Az összetevők miatt sajnos még -1 csillagocska.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2013. február 18.

Természetes összetevői miatt próbáltam ki, és nem csalódtam! :) Isteni illata van, nagyon hamar rendbe rakta a cserepes ajkamat és még tartós is. Én is a Labellóimat cseréltem le rá és marad is! :) Újravevős. :))