noriika7

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: -

bebe Young Care Goodbye Make-up Ajakápoló

bebe Young Care Goodbye Make-up Ajakápoló
2013. február 11.

Nekem a nude árnyalat van meg. Első próbálásra nagyon tetszett, gondoltam végre egy normális nude színű hidratáló ajakápoló. Aztán később sajnos furán rácserepesedett az ajkamra. Hidratálni nem nagyon tud, érzésre is furcsa, ragadós. Nem volt jó választás.

bebe Young Care Intensive Care Ajakápoló

bebe Young Care Intensive Care Ajakápoló
2013. február 11.

Az eddig próbált bebe ajakápolók közül szerintem az egyik legjobb. Picit töményebb, zsírosabb, mint a rózsaszín például. Színre- illatra kellemes semleges, viszont nem a legtökéletesebb hidratáló, elég gyorsan beszívódik, de hamar cserepesedek is utána, a Labellonál viszont mérföldekkel jobb. Összességében az egyik kedvenc, nem a legjobb, de kategóriájában kimagasló. :)

Neutrogena Norwegian Formula Kéz- és Körömápoló Krém

Neutrogena Norwegian Formula Kéz- és Körömápoló Krém
2013. február 11.

Egy ideje már használom/tam. Először nagyon jól hidratált, gyorsan beszívódott. Aztán mostanában, már nem az igazi. Hiába kenem be vele a kezem, rövid időn belül ugyanolyan száraz és repedezett, mint volt. Csak egy fura, zavaró érzet marad utána, mintha valami vékony műanyag réteg maradt volna a kezemen. A termék drága a minőségéhez képest, ennél olcsóbban van jobb krém is.

Alterra Kézkrém Gránátalma & Aloe Vera

Alterra Kézkrém Gránátalma & Aloe Vera
2013. február 11.

Hiába iszok sokat, a kezem sajnos nagyon hamar kiszárad, télen-nyáron, mindig. :( Ilyenkor, elég egy kis szélfújás és már repedezik is ki a bőrőm, ami elég fájdalmas. Elég sok terméket próbáltam már, mire eljutottam a natúrkozmetikumokig. Sok jót hallottam a márkáról, ezért is próbáltam ki. A shea vaj tartalma miatt enyhén nedves bőrre kenem fel, amikor lehetőségem van, így nagyon gyorsan beszívódik és elég jól hidratál is. Az én bőröm sem lett tőle pihe-puha de az előzményeket tekintve már a jelenlegi állapot is hatalmas haladás. Az ára nagyon barátságos, az illata pedig szerintem isteni. Se nem túl hivalkodó, se nem túl mű, szerintem nagyon kellemes. :) Jó választás volt. :)

Manna Ylang-Ylang és Geránium Illatú Ghánai Shea Vaj

Manna Ylang-Ylang és Geránium Illatú Ghánai Shea Vaj
2013. február 11.

Vegyes arcbőrömre választottam, főleg azért mert natúrkozmetikum. Esténként kenem fel enyhén nedves arcomra, nehezen szívódik be, de nagyon jól hidratál és mintha a kissebb ráncok is halványodnának a szemem környékén. Az illata szerintem kellemes, kicsit tömény elsőre, de hamar megszokható. :) Elég érzékeny az arcbőrőm, korom ellenére, elég gyakran bújnak elő a pattanások is, féltem is a zsíros krém nem hozza-e elő őket, de eddig nyomuk sincs. :) Kevés is elég belőle, úgyhogy megéri az árát. :)

Manna Ghánai Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal

Manna Ghánai Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal
2013. február 11.

A párom használja az eléggé pattanásos, zsíros, gyulladt bőrére és már az első alkalom után szemmel láthatóan szebb lett tőle. Esténként kenem fel, enyhén nedves arcra-hátra. Illata kellemes, elsőre talán kicsit tömény, de megszerethető. :) Pozitívum, hogy természetes összetevőket tartalmaz. Kicsit nehezen szívódik be, de hatása kárpótol érte. :) Az árát maximálisan megéri, elég belőle egy kevés is, sokáig kitart. :)

Manna Fénylő Mosoly Ajakbalzsam (régi)

Manna Fénylő Mosoly Ajakbalzsam (régi)
2013. február 11.

Pozitívum a termékről, hogy természetes anyagokat használnak. Az illata elsőre kicsit erőteljesen citrusos, de idővel megszokható, megszerethető. Érzetre zsíros, könnyen beszívódó, de hidratáltságot sajnos nem éreztem utána, sőt mintha még cserepesebb lett volna tőle az ajkam. De nem adom fel, első natúrkozmetikum, esténként próbálkozok vele tovább, hátha csak több idő kell a megszokásához :)