noristic

Regisztráció dátuma: 2013. március 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. március 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Ebelin Professional Make-Up Artist Make-Up Blender

Ebelin Professional Make-Up Artist Make-Up Blender
2016. december 10.

Lassan egy hónapja használom már és hatalmas kedvenc lett. A rózsaszín ebelines blenderhez tudom csak hasonlítani, amit szintén nagyon szerettem, de ez még annál is sokkal-sokkal jobb. Százszor puhább és lazább a szerkezete és rendkívül egyszerű és gyors a tisztítása. A formája is el van találva a nehezen elérhető részekhez is oda fér. Az alapozót nagyon szépen eloszlatja és nagyon keveset szív magába. Nedvesen használom, a víztől valamennyire megnő , pont eléggé szívja meg magát, nem kell sokáig nyomorgatni, hogy ne tocsogjon a víztől. Összességében imádom és én csak ajánlani tudom! :)

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2016. február 15.

Imááááádom! Már majdnem egy éve csak ezt használom, néha BB-vel keverve és csodálatos.Nekem eléggé olajos a bőröm és állandó probléma volt a kifényesedés.Ez fölkenés után szép mattra szárad, de nyilván púdert használok rá mindenképp, de így már nagyon régen nem kellett állandóan ellenőrizni és újrapúderezni, max késődélután.A fedésével is elégedett vagyok, a színek is jók, a legvilágosabb teljesen megfelelő hófehérkéknek.

Balea Micellás Arctisztító Kendő

Balea Micellás Arctisztító Kendő
2016. február 15.

Nagyon erős az illata, ami percekig érezhető majd konkrétan szaggá alakul át.Nem is értem, ezek a micellás dolgok eleinte szagtalan és érzékeny bőrre való termékek voltak, erre telenyomják ezt parfümmel.Kellően nedves és gyorsan leszedi a sminket. Nem használtam még ezelőtt Balea kendőt, tehát nem tudom, hogy mindegyiknek ilyen nagy e a bezáró tapasz része, de bosszantóan lassan és nehezen tudom kinyitni...viszont ez által esélyes, hogy nem fogja megadni magát a ragasztó az elfogyás előtt.Összességében nem győzött meg, két ilyenből már veszek egy micellás vizet és az sokkal tovább is elég.

Nivea Invisible for Black & White Clear Deo Stift

Nivea Invisible for Black & White Clear Deo Stift
2015. május 2.

Nagyon szerettem volna, ha betartja a "nem hagy fehér foltot a fekete ruhán" ígéretét, ezt egyáltalán nem teljesítette tele voltam fehér foltokkal, viszont az izzadásgátló hatását kitűnően teljesítette. Nem veszem újra sajnos.

RdeL Young Mono Pirosító

RdeL Young Mono Pirosító
2015. január 19.

Pink Grapefruit árnyalatban van meg, a színét nagyon szeretem hétköznapra szinte mindig ezt használom.Pigmentáltsággal és tartóssággal elégedett vagyok ennyi pénzért. Viszont az illata nagyon erős ezért egy csillagot le kell vonnom.

StarGazer Cake Eye Liner

StarGazer Cake Eye Liner
2014. április 15.

Első ilyen típusú tus amit próbáltam, nagyon tetszik szép intenzív fekete, precízen lehet vele dolgozni.
A tartóssága ha csak vizesen használjuk a szem sarkában elég gyenge, de fixálóval ez kiküszöbölhető.

Eveline Cosmetics Hydra Expert Micellás Folyadék

Eveline Cosmetics Hydra Expert Micellás Folyadék
2013. október 5.

Néhány napja használom , jól végzi a dolgát. Nem érzékeny a bőröm de egy-két kendőtől például ki szokott pirosodni a szemem körül ,de ezzel semmi ilyet nem tapasztaltam.Kellemes érzésű utána a bőröm.A vízálló spirállal kicsit meggyűlik a baja ,de minden mást szépen lehoz. A csomagolással viszont nem vagyok elégedett, konkrétan a kupakja úgy érzem nem záródik rendesen és néha kárba vész némi folyadék. Összességében nem rossz ,de azért nem csoda szer azért kap egy erős 4-est.

Balea Brazil Mango Dusche

Balea Brazil Mango Dusche
2013. augusztus 22.

Nyaralásra vettem és beleszerettem az illatába. Nagy mennyiség az ára is nagyon barátságos.

L'Oreal Elséve Nutri-Gloss Light Tükörfény Citrus Balzsamspray

L'Oreal  Elséve Nutri-Gloss Light Tükörfény Citrus Balzsamspray
2013. augusztus 4.

Sokáig használtam amikor szőkítve volt a vékonyszálú hajam ,tette a dolgát mindig ki tudtam fésülni..egyébként rémálom volt.Imádtam az illatát és elég sokáig elég volt. Aztán eltűnt a polcokról ,de most látom ,hogy lehet kapni ,mindenképp újra veszem.

Essence I Love Extreme Crazy Dúsító Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Crazy Dúsító Szempillaspirál
2013. augusztus 3.

Nem rossz ,de nem is a legjobb amit használtam pedig hasonlít a keféje a kedvenc Avonos spiráloméra. Új korában túl sok festéket vesz föl , 1-2 hét használat után már pont jó ,de félek ,hogy hamar ki fog fogyni. Tényleg nem csinált semmi extrémet se túl hosszút se dúsat, igaz egészen jó pillákkal vagyok megáldva így nagyjából a színezés is elég nekem.