Normankaa

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

RdeL Young XXL Bronze Szemhéjfesték Paletta

RdeL Young XXL Bronze Szemhéjfesték Paletta
2019. augusztus 16.

Imádom a színeit, nagyon pigmentáltak és tartósak is. Nagyon olcsó ahhoz képest amit nyújt. Imádom! :)

Isana Kókuszos Hajápoló Olaj

Isana Kókuszos Hajápoló Olaj
2019. augusztus 16.

Előnye, hogy nem zsírosít, de cserébe nem is csinál semmit a hajammal és még a szaga is borzasztó mű.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. október 19.

Én nagyon szeretem, nagyon passzol az árnyalat, könnyű vele dolgozni és nagyon tartós. Örülök, hogy rátaláltam, már rengeteg korrektorom volt előtte, ő lesz az igazi. :)

Catrice Lash Couture #InstaVolume Műszempilla

Catrice Lash Couture #InstaVolume Műszempilla
2018. október 9.

Imádom! Nagyon könnyű felhelyezni, nem drámai, de azért szép hosszú. Egyedül a ragasztója miatt adok 4 csillagot, azt mindig kidobom, másikat használok helyette.

HiClean Antibakteriális Kézfertőtlenítő Vegyes Gyümölcs Illattal

HiClean Antibakteriális Kézfertőtlenítő Vegyes Gyümölcs Illattal
2018. augusztus 30.

Nagyon szeretem, mindig van nálam! Használat után nincs ragacsos érzés, sem alkohol szag! Imádom! :)

Avon Tomorrow EDP

Avon Tomorrow EDP
2018. augusztus 14.

Néhány hete rendeltem, először nagyon nem tetszett...olyan olcsó locsoló kölni szagot éreztem..azóta fújtam magamra néhányszor, kezdünk barátkozni :) A tartósságával egyébként nincs baj, a ruhámon még másnap is érzem. A kedvencem biztos, hogy nem lesz és újra rendelni sem fogom.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2018. május 16.

Jajj annyira imádom az összeset! Nekem nagyon tartós, ehetek-ihatok, órákig bírja. :) A színek is valami szuperek. Teljesen megéri az árát.

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2018. március 7.

Csodaszer! Szőkítés után napokig égett a fejbőröm, már nem bírtam, gyorsan kerestem valamit a drogériában. Erre esett a választásom. Fújás után azonnal hűtötte a fejbőrömet, és azóta sincs semmi baja.

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó
2017. november 24.

Nagyon jó kis alapozó! Szerintem tud annyit, mint egy drágább. Jól fed és szép a színe is. Az ára pedig kiváló.

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk
2017. november 20.

Az egyik legjobb körömlakk! Nagyon szépek a színei és sokáig fent marad.