norocka

Regisztráció dátuma: 2017. október 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. október 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Syoss SalonPlex Hair Reconstruction Hajbalzsam

Syoss SalonPlex Hair Reconstruction Hajbalzsam
2018. január 12.

Általában szilikonmentes balzsamot használok, de mostanában nagyon el voltam keseredve a hajam miatt, változtatni kellett valamit és jókat olvastam erről a termékről. Eddig egyszer használtam, de csodálatosnak tűnik. Mikor felkentem a hajamra nem tapasztaltam semmi extrát, a kifésülésnél is átlagosan alakított, de aztán megszárítottam a hajamat és egyszerűen gyönyörű fénye lett és a tartásából másnapra se vesztett sokat, pedig nem használok semmilyen hajformázót. A hajam mostanában rémesen zsírosodik, kicsit féltem nehogy rátegyen egy lapáttal, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Szuper! Ja és az illatát másnap is érzem.

Update: Már egy jó ideje használom. Gyönyörű csillogást ad, de sajna mégis zsírosít. Sajnálom, mert szeretem, de -1 csillag...

Alterra Hidratáló Hajbalzsam Gránátalma és Aloe Vera

Alterra Hidratáló Hajbalzsam Gránátalma és Aloe Vera
2018. január 12.

Rémes! Itt olvastam jó véleményeket róla, gondoltam kipróbálom. Adtam neki több esélyt is, többször elő-elővettem, de használhatatlan vacak. Egyszerűen nem tudom kifésülni a hajam ha ezt használom, sőt, rasztásodik a tövénél. A DMes balzsammal sosem volt ilyen problémám, pedig az is szilikon mentes... Soha többet! Kuka.

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon (régi)

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon (régi)
2017. december 3.

Az én bőröm igen érzékeny és ez a fürdető bizony szárítja. Nem vészes, más tusfürdőktől extrémebben reagál, de mégsem az igazi... Samponnak csak egyszer használtam, nem győzött meg különösebben. Nem veszem újra. Akinek nem hiperérzékeny a bőre jó lehet. Én a DM Alverdés fürdető-samponjára esküszöm.

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2017. december 3.

Évek óta ezt használom nagyon érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömre (amiket előtte próbáltam, mindentől kipirosodtam). Télen kiszáradt az arcom, râncosodott, hámlott, nyáron zsírosodott, pattanásososdott, minden nyavajámat lekezeli a krém. Éjszakára és nappalra is használom. Enyhén nedves kézzel viszem fel, mert nagyon gyorsan beszívódik, így jobban be tudom maszírozni. Nem csak szépen hidratál, de egységesít is valamiképp. Nyáron néha kicsit sok és aláizzadok és sajnos nincs benne fényvédő, más negatívumot nem tudok elmondani róla. Szuper!

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2017. december 3.

Ez az első BB krémem, az itteni vélemények alapjân vettem és nem csalódtam. Először felkenve nagyon sötétnek tűnt, de láss csodát kis idő múlva szépen felvette az arcbőröm színét. Szuperül egységesít. A sima arckrémem fölé viszem fel, mert így könnyebb kézzel is eloszlatni, egyébként kicsit nehezen ment. Megrendeltem az Aqua testvérét is, azt hiszem az való inkább az én bőrömre, főleg télen, úh nagyon kívâncsi vagyok, majd írok oda is, ha megérkezett.

Tricovel Biogenina 10 mg Tabletta

Tricovel Biogenina 10 mg Tabletta
2017. december 3.

Majdnem 2 hónapja szedem. A szülés után pár hónappal már egyszer volt nagyon durva hajhullásom, ki is kopaszodott néhány folt, akkor viszonylag gyorsan kezdtek nőni babahajaim. Ám a szoptatás abbahagyása után megint rettenetesen hullani hezdett, akkor kezdtem szedni a Tricovelt. A hajhullás szépen mérséklődött, sajnos még nem látok babahajakat, de reménykedem. Összességében nagyon elégedett vagyok, a hajam minősége sokkal jobb lett tőle, nem is töredezik annyira.

Update: Ahogy túl léptem a 2 hónapon, a hajam láványosan sokkal gyorsabban kezdett nőni, egy hónap alatt 2-3 centit és nem töredezik sehol. A bőröm kezd közelíteni a tökéleteshez, a pattanások, mitesszerek gyakorlatilag eltűntek. A körmöm egyik napról a másikra sokkal erősebb és fényesebb lett. Szuper! Babahajak még nincsenek, de nem adom fel!

Bvlgari Petits et Mamans EDT

Bvlgari Petits et Mamans EDT
2017. november 14.

Édes, púderos, vaníliás illat. Nagyon kellemes, visszafogott, de hosszan tartó. Engem bántanak a harsány illatok, úgyhogy nem is igazán tudok parfümöt választani, mert 3 szaglászás után rosszul leszek. Ezt ajándékba kaptam. Nem volt szerelem első látásra, de ahogy használni kezdtem egyre jobban megszerettem. Minden nap használom. Nálam újravevős.