nostijudit

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Suiskin Cellmax C Vitamin Ampulla (régi)

Suiskin Cellmax C Vitamin Ampulla (régi)
2014. december 4.

Hát,nagyon kíváncsi leszek :)
A PC 15%-os C vitaminosa,és e között vacilláltam....mert hát ebben 20% a C vitamin,DE nincs benne E vitamin....
Végül áthidaltam a problémát,őt rendeltem meg,és kevertem hozzá folyékony E vitamint pluszba . Az elkeverés után a színe egy picit zavaros lett (ekkor megijedtem :D ) de leküzdöttem a félelmem,és bekentem vele az arcom....és azóta már többször is :D
Szeretem,hagy egy kicsi réteget,de eddig az összes C vitaminos szérumomnál éreztem ezt.Könnyen orvosolható,ha pár perc késéssel bemasszírozzuk a hidratálónkat! (A C vitamin hajlamos szárítani,én pl alapból nem kell hogy használjak hidratálót,csak akkor,ha napi rendszerességgel teszek fel C vitaminos szérumot)
Szerintem reggelre jó választás...no persze,hazugság lenne azt mondani,hogy felkenem és egyből hűűű,meg háááá,de bevallom,jó pár méregdrága szérummal kísérleteztem,de egy olyan sem volt,ami akár egy párszori használat után csodát tett volna.
Szóval marad a polcomon,de mikor kiürül,ígérem visszajövök,és a hosszabbtávú tulajdonságairól is beszámolok!

Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Ampoule (régi)

Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Ampoule (régi)
2014. április 4.

HHHmmm,a retinolos termékeket, klassz hatása miatt, már régebb óta bevontam az arcápolási rutinomba. De hiába a mesés INCI,nekem valahogy a PC retinolos széruma sokkal látványosabb már másnap reggelre.
Természetesen elhasználom,de mostmár ugy,hogy a PC alá teszem estére,viszont olyan érzésem van,mintha csak még plussz egy dologgal terhelném az arcomat minden este.SZóval nem fogom ujravenni.

Missha Time Revolution The First Treatment Essence

Missha Time Revolution The First Treatment Essence
2014. április 4.

Ugy szerettem volna szeretni :(((
De sajna nekem sincs semmi változás.Pont,mintha nem is használnám :(
Gyönyörű INCI,édes kis üvegcse,reggel-este kenegetés...ééééés semmi :(
Természetesen elhasználom,mert ártani biztos hogy nem árt,nem csinál se pattit,se mitteszert,de nem fogom ujravenni.

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant
2014. április 1.

Én nem értem hogy lehet,hiszen Paulától a 10% os hámlasztót 2 hónapja használom,minden 3. nap (néha kétnaponta) felkentem,és semmi problémánk nem vot egymással. De mivel azt elvileg heti egyszer szabadna (és nem igazán szerettem a teljesen folyékony állagát),ezért gondoltam kipróbálom ezt,mégis gyengéb.....Na tessék,felkenem,és csíp (ami megdöbbentő,mert a 10-es sose csípett :D ) másnap pedig a legkisebb hideg,vagy szél is kivörösíti a fejemet,hiába hidratálok....Ugyhogy most pihenőre tettem,nem adom fel,de tényleg nem értem,hogy lefele váltok,és sokkal kevesebbet bír el belőle az arcom.Remélem összebarátkozunk,mert imádom az AHA hatását az arcomra,és szeretném ha a nyár beköszönéig sikerülne vele szépen helyrehozn az arcomat!
Szóval egyenlőre 4 csillag,és szigorú megfigyelés :) Természetesen jövök upolni,hogy hol tart a kapcsolatunk :D

UP:használtam napi rendszerességgel,jó-jó,de az eredmény nem ér fel a PC 10%-osához.Ugyhogy maradok annál.Ezt pedig a popsimra és a kezemre használom,ahova teljesen tökéletes,de az arcomon nem tudta hozni a másikhoz hasonló szintű eredményt.

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum
2014. április 1.

Nekem nagyon gyönyörű és pihepuha lett a bőröm,miután felkentem.Csak azt sajnálom,hogy ezt este kell használni,mert ilyen pofim,még egy nappali kencétől se lett :) Hamar beszívódott,nem hagyott zsíros érzést reggelre sem.
A hosszútávú hatásairól nem tudok egyenlőre írni,de később update-lek :)

UP:hűtlenkedni akartam,és lecseréltem a missha-nak a retinolos szérumára....rossz ötlet volt :D
A nyomába sem ér.Ettől finom puha lesz az arcom reggelre,és nagyon klassz a gyuladáscsökkentő hatása.MArad az esti rutinom kiüthetetlen része :)

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Gel

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Gel
2014. március 6.

Mivel az AHA hatása már másnap reggel egyből látszott,ezért türelmetlenül tőle is egyből vártam volna az eredményt.De ennek a hatása nem volt olyan látványos.Kellett hozzá 2 hét,és mostanra azt merem mondani,hogy a miteszereimen a homlokomon sokat segített,az orromon még van mit javítania,az államon először sokat előhozott,azok most kezdenek múlni. A tág pórusokhoz valószínű ennél azért több idő kell neki.Összességében 4 csillag,mert nekem azért nem csodaszer.Erősen gondolkodom,hogy lehet kipóbálom a mindennapi használatra azt a PC terméket,ami egyszerre AHA és BHA hámlasztó,hátha nagyobb eredményeket érek el.

Up:Mivel ezt is és a 10%os AHA-t is haszálom,ezért a mostani dícséretem mindkettőnek szól :)
Kb egy hónapja használom szinte napi rendszerességgel,és ma a barátnőm elémrakott egy képet (amikor még egyiket sem használtam) és most,ugy néz ki az arcom,mint azon a képen alapozóval,korrektorral,vastag sminkréteggel :)
Nagyon megörültem neki!!!
Persze még mindig van mit javítani,de valahogy,hogy minden nap belenéztem a tükörbe,nem volt olyan szembetűnő a változás,mint egy képpel szembesülni. A homlokom a 2 kis ráncocska is szépen halványulni látszik,ami külön plusszpont neki :)

Up2:
Hihetetlenül összebarátkoztunk egymással :) 3 hónapja használom,mostmár ez a 3. hete,hogy napi 2szer kenem fel.Csodálatosan szép lett a bőröm.Szinte csak az orromon maradt egy pár mitteszer,de mintha szép lassan azok is fogynának.
Még az elején gondolkodtam,hogy lehet nem a gél való nekem,mert sokáig fényes maradt utánna az arcom.De mivel nagy kiszerelést rendeltem belőle,nem adtam fel.És most nagyon örülök neki. A zsíros bőröm szépen kezd áttérni normálba, a hámlasztót is egyre szebben beszívja a bőröm.Pattanásom már szinte egyáltalán nincs (ami nálam nagyon nagy szám)
DE, egy aranyaszabály azért van:SZIGORÚAN TILOS NYOMKODNI!!! Egyből foltos lesz,és ezerszer lassabban múlik el,imt különben!
Imádom,és előre rettegek a nyártól,amikor nem fogom használni,hogy az arcom megint visszaesik abba az állapotba,ahonnan indultam.Megszakadna a szívem :(
Szóval a csodaszer jelzőt hosszútávon nálam vastagon kiérdemelte!

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator
2014. március 4.

Úgy látszik, a tökéletes hidratáló megtalálása a keresztem :(((
Nem a krém hibája,de sajnos ő sem vált be :(
Kellemes volt felkenéskor,mattított is, de rá fél órával,olyan volt,mintha nem akart volna beszívódni,és ha hozzáértem az arcomhoz,akkor ilyen kis száraz darabokba lejött rólam a krém.
De hangsúlyozom,nem a krém hibája,a bőröm valami kegyetlen válogatós.Még egy krém sem felelt meg neki,hiába igyekszem a lehető legtudatosabban keresgélni :(

Paula's Choice Resist Optimal Results Hidratáló Lemosó

Paula's Choice Resist Optimal Results Hidratáló Lemosó
2014. március 3.

Szeretem :)
Reggel-este használom,nem szárít,nem okoz pattikat,nem pirosodik ki tőle az arcom,olyan tiszta bőr érzésem van utánna :) Kellemes a használata. Én sminket nem szedek le vele,ugyhogy erről nincs tapasztalatom.
Számomra minden kritériumnak teljesen megfelel,egyedül arra leszek kiváncsi,mennyi ideig tart ki a teljes kiszerelés,napi kétszeri használattal.
Ha nem fogy túl gyorsan (mondjuk nem kell havonta vennem) akkor biztos újra ő fog landolni a kosaramba!

I Bling Szónikus Elektromos Arctisztító

I Bling Szónikus Elektromos Arctisztító
2014. február 27.

Az biztos,hgy rég nem éreztem ilyen tisztának az arcbőrömet :)
Nagyon kellemes érzés használni.Remélem a hasszobb távú reményeimet is valóra váltja :)

Garnier Pure Exfo-Brushers Oil Control

Garnier Pure Exfo-Brushers Oil Control
2014. február 27.

Szerintem ezerszer jobb az i bling-nek az arctisztító keféje....nekem ez csak rontott a helyzeten :(