NovakneViki

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Yves Saint Laurent Lash Clash Szempillaspirál

Yves Saint Laurent Lash Clash Szempillaspirál
2022. június 23.

Április végén mikor a spirál megjelenésével egyidőben egy facebook live-ban Tégely Laura bemutatta, hogy mennyire szuper, természetesen azonnal felkerült a beszerzendő listámra. És szerencsére a május végi marionnaud beauty fesztivál termékei közé, ezt is besorolták, így még kedvezmény is volt rá. Olvastam, hogy mennyire bazi nagy a keféje, de élőben még megdöbbentőbb. Biztos voltam benne, hogy a bazi nagy kefének köszönhetően a fél spirál a szemhéjamon fog kikötni, de legnagyobb meglepetésemre semmi. Látványos pillákat lehet vele készíteni, nap végére nem mászik le a szem alá és dupla lemosással szintén könnyen meg lehet tőle szabadulni nap végén. Az írisz kivonatos szempilla ápolást maximum onnan lehet észrevenni, hogy nem potyognak a pilláim. Szerintem érdemes beszerezni.

Dr. Kelen Sun Arcra F50+ Napkrém

Dr. Kelen Sun Arcra F50+ Napkrém
2022. június 20.

Az itteni vélemények alapján próbáltam ki. Csak arcon használva nem tűnt fel, hogy nem a legjobb, nagy hibája, hogy ha a szemkörnyékre kerül, akkor jó fél órás könnyezést vált ki. Ezen kívül pattanást vagy egyéb irritációt nem okozott. Viszont a hétvégén kipróbáltam egész testre egy medencézés alkalmával. Amint víz éri azonnal eltűnik a bőrről, így védő hatása semmi.

Dermagene Make It Ritual Grapefruit Face Cleanser Gel

Dermagene Make It Ritual Grapefruit Face Cleanser Gel
2022. június 9.

2022 április 5. :
Mivel az utóbbi időben rácuppantam a márka termékeire, ezért gondoltam teszek egy próbát ezzel az arclemosóval. Az üveges kivitelezés nagyon tetszik és remélem, hogy amikor kifogyott, a kiürült tégelyt majd vissza lehet vinni a bemutatóterembe. Elsőre megijedtem, mert a kis pumpa viszonylag keveset adagol, az arclemosáshoz 4 pumpányit szoktam használni, gondoltam minden este 4 pumpa így két hét alatt elhasználom, de szerencsére becsapós az adagoló, mert egy hónapja, hogy megvettem és az üveg negyede fogyott még csak.
Nem habzik őrülten, a bőrt puhítja, tisztítja, a barriert nem bántja, finom citrusos az illata. Tényleg kiegészíti a cleaner mini-t.

Update: amennyire tetszett a habzás nélküli tulajdonsága tavasszal, most annyira idegesít nyáron. Időközben sikerült kiderítenem, hogy az üveget sajnos nem veszik vissza, még leadni se lehet. Mostanra az üveg alsó 1/3-nál járok és azt vettem észre, hogy minél kevesebb van az üvegben annál kevesebbet adagol a pumpa. Szinte napról napra többet kell belőle pumpálni.

Ziaja Acai Berry Antioxidáns Expressz Szérum Arcra és Nyakra

Ziaja Acai Berry Antioxidáns Expressz Szérum Arcra és Nyakra
2022. június 9.

A Rossmann egyik kaparj és nyerj játékán jutottam hozzá. Érzetre eléggé szilikonos a szérum. Hidratálásra nagyon jó. Használatával nem lett kifejezetten ragyogóbb meg feszesebb az arcbőröm, de nem is lett rosszabb, úgyhogy inkább úgy fogalmazok, hogy szinten tart.

Beauty of Joseon Glow Deep Serum: Rice + Arbutin

Beauty of Joseon Glow Deep Serum: Rice + Arbutin
2022. június 8.

A Tinamuban kapható szett keretein belül próbáltam ki ezt a szérumot. Remekül kiegészíti a Relief sun fényvédőt. Pigmentfolt halványító hatását annyiban tapasztaltam, hogy egységesíti a bőrt. Állaga nagyon érdekes, mert maga a szérum ránézésre olyan, mint a tiszta víz, mégis a pipettát használva nyúlik.

Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm

Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm
2022. június 8.

A Tinamuban kapható Beauty Of Joseon gift box keretein belül próbáltam ki ezt a sminklemosó balzsamot. A külön mellé csomagolt spatulával engem megvettek kilóra. A nappali sminktől függően egy spatulányi elég az egész arcra. Féltem, hogy nyáron sok lesz a bőrömnek, de szerencsére nem.

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50
2022. június 8.

Ez a legfaszább fényvédő az általam próbáltak közül. Hatalmas plusz pont, hogy a szemkörnyékre is lehet használni, ezt a felfedezést, akkor tettem, amikor egyik almalommal véletlenül a szemkörnyékemre is kentem, már vetettem a keresztet, hogy mennyire fog kifolyni a szemem és nem. Ezen felbuzdulva kipróbáltam direktbe és ugyanolyan kellemes volt a szemkörnyéken, mint az arc többi részén. Sminkalapnak is kiváló, ami nyáron üdvözítő a kánikulában.

Erborian Red Pepper Pulp Ragyogást Fokozó Krém-Gél

Erborian Red Pepper Pulp Ragyogást Fokozó Krém-Gél
2022. április 22.

Pixibox által jutottam hozzá egy kis utazó kiszerelésű tubushoz. Elsőre azt gondoltam, hogy tuti lángolni fog a bőröm a használata során, de meglepően semmi. Amit ígér azt betartja, hidratál és egy apró kis ragyogást kölcsönöz az arcnak.

Giorgio Armani Armani Prima Eye & Lip Contour Perfector

Giorgio Armani Armani Prima Eye & Lip Contour Perfector
2022. április 22.

Kipróbáltam egy kis tasakos termékmintát ebből és valami hihetetlen, hogy mennyit javított a szemkörnyékemen és az ajkaimon. Egyszerre tölt és tökéletesíti a kontúrokat. Annyira megtetszett, hogy a kis minta után beszereztem a teljes tubust, reggel és este is használom, mind a szemkörnyékem ápolására és mind az ajkaimon. Az icicpici tűhegyes kiszerelése nekem nagyon tetszik, mert így vagy ecset segítségével dolgozzuk el vagy az ujjaink segítségével, de maga a kis tubusvég nem érintkezik se a szemkörnyékkel, sem pedig a szájkörnyéki területtel.

Ziaja Olívás Ajakbalzsam

Ziaja Olívás Ajakbalzsam
2022. április 7.

Sajnos nem jött be, vagy kifogtam egy poshadt tégelyt. A rossmann applikáció kaparj és nyerj játékán szereztem, mivel nem volt meghatározva, hogy melyik a 4 fajtából, ezért kinéztem magamnak a narancsosat, azt sajnos nem lehetett sehol beszerezni, így maradtam ennél, de akárhányszor használom 3-4 nap után seb alakul ki a szám szélén.