NovErke

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Házi Limonádé Habfürdő

Avon Házi Limonádé Habfürdő
2019. december 9.

Jó kis citromos illat, kicsit műcitrom, de nem zavaróan, és jól habzik.

Avon Perceive Sunshine

Avon Perceive Sunshine
2019. december 9.

Van ennél nagyobb kedvenc is, azért nem 5* de nagyon kellemes kis parfüm. Leginkább nyárhoz illik az illata, mint ahogy előttem is írták. Rajtam tartós is volt, nem tolakodoan erős, de lehet érezni. Azért rendeltem meg mert a leírásban csupa olyan összetevők vannak, amiknek szoktam szeretni az illatát és tényleg jól el lett találva, nagyon szívesen elhasználtam a 10ml kiszerelést, egyszer talán még rendelek nagyobbat is.

Avon Fűszeres Áfonya és Narancs Habfürdő

Avon Fűszeres Áfonya és Narancs Habfürdő
2019. december 9.

Az illata nagyon jó és nagyon szép a csomagolása is, csak még jobb lenne ha egy kicsit nagyobb habot képezne. Mint azok a hosszú nagy flakonos Avonos habfürdők, azokat jobban szeretem mert jobban habzanak.

Avon Festive Wishes Tusfürdő

Avon Festive Wishes Tusfürdő
2019. december 9.

Nagyon jó illata van és egész jól habzik is, nem szárít, a csomagolása is nagyon szép. Nem tudok rá rosszat mondani, jó vele megfürödni.

Essential Garden Joyful Rose

Essential Garden Joyful Rose
2019. október 28.

Ez nekem olyan "öröm-illat". Egy bájos fiatal lányt juttat eszembe aki mindenkire kedvesen mosolyog, sokat nevet, minden kis apróságnak szívből örül. Az életet pozitívan és talán kicsit naívan is fogja fel. Egy egyszerű rózsa illat, és mégis benyomásokat és érzelmeket vált ki belőlem, ahogy a nap folyamán érzem magamon. Ugyanis az ára ellenére egy meglepően tartós kis parfüm! Még délelőtt fújtam magamra és azóta is mosolyogtat☺ Nem 5*, de mindenképp szívesen fogom használni, főleg rosszabb napjaimon, hogy egy kicsit felvidítson☺

Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray

Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray
2019. október 24.

Egyszer volt egy kimérős Beyoncé parfümöm, ami után félve szagoltam meg, bár gyanítom hogy a kimérős parfüm mind csak valami ócska kutyulmány...
Ez egy nagyon jó, számomra citrusos-gyümölcsös illat. Leginkább nyárra tudom elképzelni. Sajnos nem túl tartós, de nyilván ez csak egy permet. A parfüm változat biztos hogy sokkal tartósabb és egyébként annak az üvege is nagyon tetszik.

Up.
Nem értem miért nem éreztem tartósnak, biztos eldugította az orromat a többi parfüm amit vele együtt szagoltam. Nagyon is tartós, nála drágább termékeket is felülmúl. Bőrön órákig, ruhán napokig érezhető. Kifújáskor friss citrusos, a leszáradása egy melegebb fűazeresebb illat. Szerintem ár-érték arányban az egyik legjobb illat a drogériákban.

Adidas Fruity Rhythm EDT

Adidas Fruity Rhythm EDT
2019. október 24.

Nekem általában 8-10 ezer forinttól kezdődnek a jó parfümök, így ez a kis kölni igazi csodának számít. Ebben az árkategóriában nekem mindennek olyan olcsó, mű szaga szokott lenni. Ez azonban egy nagyon finom, szolidan édes gyümölcsös illat. Ahogy szárad le, később már inkább virágosnak érzem, de olyankor is nagyon tetszik. Sajnos nagyon hamar bőrközelivé válik, pár óra múlva alig érezhető, de ilyen árért ez elnézhető neki.

Beyoncé Heat Rush EDT

Beyoncé Heat Rush EDT
2019. október 4.

Nagyon kellemes gyümölcsös illat, nagyon jó tartós is, ruhán napokon keresztül érezhető. Egyedül azért -1* mert 15ml szerintem nem ér meg 6000Ft-ot szerintem azért kicsit túl van árazva még ha jó is, annyi pénzért még ennél jobbat is lehet kapni.

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2019. szeptember 29.

Tetszik hogy bár kakaós, mégis enyhe illata van, nem az a tömény, nagyon édes kakaós illat. Nagyon jól habzik és nagy kiszerelés így nagyon megéri az árát.

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő
2019. szeptember 29.

Nagyon jól habzik, nem szárít sőt inkább hidratál, Isteni illata van. Legeslegjobb.