Noxika

Regisztráció dátuma: 2015. július 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Naturals Vanília Kézkrém

Avon Naturals Vanília Kézkrém
2016. április 22.

Finom illat + szinte nulla hatékonyság. Naponta többször használom, de még így sem kellőképp hidratáltak a kezeim.

Schauma Fresh It Up! Sampon

Schauma Fresh It Up! Sampon
2016. április 22.

Nagyon nehéz volt kifésülni a hajam, míg ezt a sampont használtam, ráadásul a gyors zsírosodáson sem segített, nekem "inkább ne" kategória.

L'Oreal Paris Elseve Nutri-Gloss Luminizer Sampon Fakó Hajra

L'Oreal Paris Elseve Nutri-Gloss Luminizer Sampon Fakó Hajra
2016. április 22.

Még csak körülbelül két hete használom, igaz gyakran, de már most szembetűnő a változás, tényleg fényesebb lett tőle a hajam, és hajmosás után sokkal könnyebb a kifésülhetőség nedves hajon. Jól habzik, finom illatú, jó kis sampon.

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2016. április 17.

Istenien csokoládés az illata, imádom! :) Emellett egy krémesen lágy tusfürdő.

Catrice Defining Blush

Catrice Defining Blush
2016. március 5.

Nekem a 070 Pinkerbell árnyalat van meg. Nagyon szép, élénk színű, viszont (szerencsére) nem csillog tőle az arcom, mint egy RG versenyes lánynak. Tartós, estére sem tűnik el, és az illatával sincs semmi gond. Egy kicsit talán világosabb pirosító után nézek, mert az jobban illene hozzám, csak ezért a -1 csillag. Rossmannban 700 Ft volt akciósan.

Herbária Kurkuma Étrend-Kiegészítő Tabletta Gyömbérrel

Herbária Kurkuma Étrend-Kiegészítő Tabletta Gyömbérrel
2016. január 31.

Nyáron sokat edzettem, és a sok megerőltetéstől fájtak a térdeim. Olvastam, hogy a kurkuma jót tesz az izületeknek, ezért kezdtem el szedni. Észrevettem, hogy az arcbőrömnek is nagyon jót tett, sokkal ritkábban jönnek ki rajtam pattanások, valamint a térdeim sem fájnak már. :)

Bodico Sport Shower Gel

Bodico Sport Shower Gel
2016. január 30.

Tesómtól kaptam karácsonyra. Sportolás után szoktam használni, nagyon intenzíven, jólesően hűsít. A bőrömet nem szárította.

Naturstar Pferdebalsam Kühlt Hűsítő Lóbalzsam

Naturstar Pferdebalsam Kühlt Hűsítő Lóbalzsam
2016. január 30.

A DM-ben is lehet kapni! A bajom az vele, hogy nagyon lassan szívódik fel. A hatása egyébként nem rossz, bár nekem a Richtofit Rapid Aktív sportgél hatékonyabbnak bizonyult, árban azonban kedvezőbb. Sportolás után alkalmazom fáradt lábakra.

Richtofit Rapid Aktív Sportgél

Richtofit Rapid Aktív Sportgél
2016. január 30.

Én inkább sportolás után, a megerőltetett lábak fájdalmának enyhítésére használtam, mert hűsítő hatását éreztem. Teljesen meg voltam elégedve a hatásával + gyorsan felszívódott.

s-he stylezone More Than False Lashes Szempillaspirál

s-he stylezone More Than False Lashes Szempillaspirál
2016. január 30.

Fél áron vettem kuponnal. Nem rossz - nem rossz, bár nálam még mindig a Miss Sporty Pump Up Lash a menő.