nreni20

Regisztráció dátuma: 2018. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

schülke Octenicare Bőrregeneráló Krém

schülke Octenicare Bőrregeneráló Krém
2022. április 13.
(!)

Én a kezemre használom, nagyon szeretem. Nagyon szépen ápolja a kirepedezett bőrt is. Kis zsíros érzetet hagy maga után, így éjszakára használom, cserébe reggelre pihe- puha bőrt eredményez. :)

Mossa Hidratáló Nappali Krém Áfonyával és E-Vitaminnal

Mossa Hidratáló Nappali Krém Áfonyával és E-Vitaminnal
2020. május 26.

Nagyon szeretem! Könnyű hidratáló krém, nem hagy zsíros érzetet maga után, gyorsan beszippantja a bőröm. Nem okoz pattanásokat, nagyon jól hidratál.

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2020. május 26.

Egy ici picit szárít, de nagyon a szîvemhez nőtt. Aláhidratással nekem ez a favorit. Nagyon tartós és imádom az árnyalatait. Érdemes adni neki egy esélyt, mert tényleg egész nap tart.

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó Fluid 16H

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó Fluid 16H
2020. május 26.

Nagyon szép fedésű alapozó, nem is érdemes sokat felvinni belőle a maszkhatás elkerülése érdekében. Nem szárítja az arcbőrömet, ami nagyon pozitív. A tartóssága azért vitatható, de érdemes adni neki egy esélyt, mert tényleg gyönyörűen lehet vele dolgozni és nem fogy gyorsan. Én nagyon megszerettem.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2020. május 26.

Szeretem, szívemhez nőtt ez az alapozó. Tartós és nem szárítja az arcom. Nem kell belőle sokat felvinni, nagyon sokáig elég. Ajánlani tudom, ár-érték arányban nekem eddig a legjobb.

Bioderma Photoderm SPF30 Napozó Spray

Bioderma Photoderm SPF30 Napozó Spray
2020. május 25.

A kedvenc naptejem! Nem hagy zsíros érzetet maga után, könnyen kenhető, megbízható védelmet nyújt a leégés ellen a legmelegebb órákban is. És nem mellesleg még az illata is finom! :)

Narüko Am+Pm 10 Peptides Bőrvédő Naptej SPF50

Narüko Am+Pm 10 Peptides Bőrvédő Naptej SPF50
2020. május 25.

Nagyon jól teszi a dolgát, megbízható védelmet nyújt. Könnyen beszívódik, sminkelni is szépen lehet rá. Nekem egy kicsit irritálja a szemem néha, de alapvetően szeretem, mert nem pattogok ki tőle és nem fénylik tőle a bőröm.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2020. május 25.

Nagyon szeretem, télre önmagában nem elég hidratálónak, de nyárra tökéletes választás. Szépen beszívja a bőröm, semmiféle irritációt nem okoz és szépen javítja a bőrhibákat.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2020. május 25.

Nem lett a kedvenc arclemosóm, mindennapos használatát az én bőröm nem bírja, nagyon kiszárad tőle. Sajnos nem vált be.

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2020. május 25.

Ez az első hámlasztóm. Az első két hétben kicsit megijedtem, mert apró pattanások jelentek meg az arcomon a használatát követően, ugyanakkor láthatóan egyenletesebb, puhább is lett tőle a bőröm. Azóta nagyon megszerettem, heti 2x-3x használom, a bőröm szépen hozzászokott, nem pattogok ki tőle, sőt hidratált, egyenletes bőrképet ad egy kis plusz pihe-puhasággal :)