nreni55

Regisztráció dátuma: 2014. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Miss Sporty Studio Lash Szemhéjtus

Miss Sporty Studio Lash Szemhéjtus
2014. július 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon jó!! Imádom az ecsetét, könnyen használható, szép fekete szín, és tartós. Az egyetlen dolog ami nem tetszik, hogy az ecset egy idő után kezd szétjönni, de ezen ollóval segíthetünk. Ár-érték arányban nincs ennél jobb!

Astor Quick and Go Körömlakk

Astor Quick and Go Körömlakk
2014. július 1.

Tartós, gyorsan szárad, szép színek. Tökéletes!!

Essence Stay All Day Hosszantartó Szemhéjfesték

Essence Stay All Day Hosszantartó Szemhéjfesték
2014. július 1.

Nem nagyon használtam, mert már amikor megvettem, akkor is alig tudtam kiszedni a tégelyből. Ki akartam szedni a tégelyből a festéket, hogy a tégelyt elrakhassam. Ekkor lepődtem meg, mert ahogy szedtem ki a festéket, az alja iszonyatosan puha. Összekevertem, kipróbáltam, és így már tökéletesen használható. IMÁDOM. Nagyon tartós, könnyű használni és gyönyörű szín.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2014. július 1.

Hatalmas pillákat csinált, viszont egy idő után elkezdett csomósodni, darabokban lehullani. Amikor elkezdett már a szempillám is hullani tőle, akkor megváltam tőle. Sajnálom, mert ekkora pillákat egy spirál se csinált még nekem :(

Avon Speed Dry+ Körömlakk

Avon Speed Dry+ Körömlakk
2014. július 1.

Nem tartozik a legtartósabb körömlakkjaim közé, de cserébe nagyon gyorsan szárad.

Lovely Crystal Strength Körömlakk

Lovely Crystal Strength Körömlakk
2014. július 1.

Egy gyönyörű lila színem van, amit imádnék, de annyira híg és rossz fedésű, hogy még a 3 réteg is kevés.

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk
2014. július 1.

Tartós, és a vastag ecset miatt gyorsan is lehet vele lakkozni. A színválasztékot növelhetnék, de egyébként nagyon rendben van!!

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2014. július 1.

Nagyon szépek az új színek, viszont rajtam egyáltalán nem tartósak. Este felkenem, következő nap délben már le van pattogva. Sajnálom, mert itt találtam meg a kedvenc körömlakk színemet. Nekem így használhatatlan :(