nrss

Regisztráció dátuma: 2016. október 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír
2017. július 25.

Jó radír lenne, de megérzem a szagát és a hányinger kerülget... :(
Kár érte, ennyi pénzért..

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyag-Maszk

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyag-Maszk
2016. október 18.

Tetszett az ötlet, hogy a balzsamot a sampon előtt kell használni. Én törölközőszáraz hajra kentem fel, a hajtövekre és a fejbőrömre. A leírás szerint 5 percig kell hatni hagyni, én 15-20 percig vártam vele. Érezhetően dolgozott a szabad szemmel láthatatlan kosz és a zsír ellen. Utána megmostam a hajam a termékcsaládba tartozó samponnal és a balzsammal, és a hajam puha és illatos lett.A sampon illatát még másnap is erősen érezni lehet. Eddig csak 2x használtam, de elégedett vagyok vele.

Zara White

Zara White
2016. október 18.

Hétköznapi parfümként megállja a helyét, számomra fontos a parfüm, így ha rohangálok a városban, de nem megyek "olyan" helyre, ezt használom. Egyszerű, tiszta illat, de alkalmakra nem használnám, mert ahhoz nekem túl unalmas.

Giorgio Armani Armani Code EDP

Giorgio Armani Armani Code EDP
2016. október 18.

Nem vagyok oda a vattacukros illatokért, épp ezért imádom, hogy ez a parfüm hűvös és érzéki. Nagyon tartós, 2 fújást is egész nap érezni. Nekem az abszolút kedvencem, domináns és erős illat, sokan mondják, hogy illik a személyiségemhez is, és sok dícséretet bezsebeltem már miatta. Szoktam kísérletezni más parfümökkel, de mindig hozzá térek vissza! Csillagos 5*!

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2016. október 18.

Miután kinéztem magamnak ezt a parfümöt, nem nyugodtam meg, amíg meg nem vásároltam. Sokáig szerettem is, de egy év használat után meguntam. Egyhangúvá vált az illata, és már csak "muszájból" fújom magamra, hogy elfogyjon. Sajnálom, hogy már nem szeretem, mert alapvetően nem rossz parfüm.

The Body Shop Édes Citromos Kézfertőtlenítő

The Body Shop Édes Citromos Kézfertőtlenítő
2016. október 18.

Táskába dobós termék, kis helyet foglal, és mindig kéznél van, ha koszos lesz a kezem és nincs lehetőségem megmosni. Más kézfertőtlenítővel ellentétben nem érzem ragacsosnak a bőröm használat után. Nekem kicsit sok ez a citromos-alkoholos illat, legközelebb inkább egy másik illattal próbálkozom.

The Body Shop Honeymania Tusfürdő

The Body Shop Honeymania Tusfürdő
2016. október 18.

Géles, könnyen kenhető tusfürdő, és a bőrön is sokáig érezni. Viszont nekem nem annyira tetszik az illata, ezért közepes termék számomra.

Lush Intergalactic Fürdőbomba

Lush Intergalactic Fürdőbomba
2016. október 18.

A kedvenc fürdőbombám a Lushtól! Szó szerint egy élményfürdő! Nagyon különleges színe van, teljesen galaxis feeling. És ami nekem külön tetszett, hogy a fürdés után arany csillámos lett a bőröm - tiszta csillag effekt :)
Megéri legalább egyszer kipróbálni, élmény vele a fürdés!

eBay Beauty Blender

eBay Beauty Blender
2016. október 18.

A sminkszivacsok, amiket rendeltem, nagyon kicsik, és annyira kemények, hogy víz hatására sem változik a méretük. Az alapozót magukba szívják, és szinte lehetetlen normálisan kitisztítani őket. De ami engem a legjobban zavar, hogy többszöri mosásra is annyira büdösek, hogy az arcomnak is műanyag szaga lesz a használat után.
A dm-es Ebelin beauty blender fényévekkel jobb ezeknél az ebayes, aliexpresses utánzatoknál, és nem is olyan drága, mint az original.

Dontodent Sensitive Fogkefe Érzékeny Fogakra

Dontodent Sensitive Fogkefe Érzékeny Fogakra
2016. október 18.

Nekem sem vált be, nem szerettem, így a kukában végezte. Én nagyon puhának találtam a sörtéit, minden fogmosásnál úgy éreztem, hogy nem tisztít rendesen. Nekem a keményebb fogkefék sem bántják az ínyemet, így inkább olyat használok, amin érzem, hogy alapos munkát végez.