nszabina89

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2016. december 3.

Évek óta kerestem az illatomat, de benne megtaláltam! Imádom a buja-titokzatos illatat. Nem tudom megunni, és a környezetem is pozitívan reagál rá!

Kallos Kjmn Color Hajpakoló Krém Lenmagolajjal és UV Filterrel Festett, Töredezett Hajra

2015. január 1.

A legjobb "balzsam", amit valaha használtam. Nagyon száraz, vekonyszálú de dús szőke hajam van, és hajmosás után 2 napig csodálatosan selymes és puha a hajam. Sajnos utána kezdődik a harc a gubancolódással és a töredezéssel. De alapjaiba véve fantasztikus. Kb 2 percig hagyom fent, és így is megteszi a dolgát.

Baba Frissítő Tusfürdő Mandarin

Baba Frissítő Tusfürdő Mandarin
2015. január 1.

Én kézmosónak használom itthon és a munkahelyemen is. Nagyon kellemes az intenzív mandarin illata. Ebben az árkategóriában a legjobb termék.

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta
2015. január 1.

Már többedjére vettem meg. Szuper friss az illata, ami a reggeli ébresztő tussolásoknál igazan jól jön. Kissé intenzíven takarít, így kicsit szárítja a bőröm. De jól habzik és nagyon gazdaságos.

Bielenda Uborka és Lime Normalizáló, Antibakteriális Nappali-Éjszakai Arckrém

Bielenda Uborka és Lime Normalizáló, Antibakteriális Nappali-Éjszakai Arckrém
2015. január 1.

A kozmetikusom ajánlására vettem meg ezt a krémet. Lassan 2 hónapja használom már, és az 1. Alkalom óta imádom. Eddig minden hidratáló rossz volt a kevert típusú bőrömön, de ezt a krémet 2 pillanat alatt beszippantja. Ráadásul azt vettem észre, hogy kiegyenlítí a különbségeket. Nagyon meg vagyok elégedve vele.

Avon Ultra Colour Rich Színmegújító Rúzs

Avon Ultra Colour Rich Színmegújító Rúzs
2014. december 31.

Silány minőségű rúzs. 20 percig sem marad a helyén, alapozással sem. Sajnos egyszerre rendeltem 2 színt is belőle, ugyanúgy mindegyik nevetségesen áll. Pedig imádom a rúzsokat, de aki tartós szép színű rúzst szeretne, ne ezt vegye.

Avon Care Tápláló Kézkrém Kakaóvajjal

Avon Care Tápláló Kézkrém Kakaóvajjal
2014. december 31.

Rendkívül jó minőségű kézkrém, finom kakaó illattal. Nagyon hamar beszívódik és utanna nincs az a rossz zsíros érzetem. Annyi negatívuma van, hogy télen nem eléggè ápolja a bőröm. De egyébként nagyon szupi krém.

Astor Perfect Stay Ajakfilc

Astor Perfect Stay Ajakfilc
2014. december 31.

Imádom!! 2 színem is van belőle, jelenleg abszolút a kedvenc "rúzsom". Folyamatosan megdícsérnek ha rajtam van. És a legjobb, h nem is érzem h valami is lenne a számon.

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2014. december 31.

Hát én nem is értem hogy egy ilyen kaliberű termék hogyan lehet ilyen gagyi. Maszkhatású, kis mennyiségben is és baromira hamar átfényesedik alatta a bőröm. Keverve használom most a nyári Loreál alapozómmal, így nem olyan rossz. De nem vennèm újra...

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2014. december 31.

A legeslegeslegrosszabb hajápoló, amit valaha használtam. Mindig is féltem a gliss kur termekektől, mind csalódás volt eddig, de ez viszi a prímet. Nem volt a dm-ben a szokásos loreál hajvégápolóm, ezért vettem ezt...bár ne tettem volna. 5 naponta szoktam.hajat mosni. 3x használtam eddig ezt a terméket, de 2 nap után olyan volt mindig tőle a hajam, mint egy zsíros bödön...túl nehéz. Jah, és az illata sem szimpatikus. Nem éri meg a pénzét.