nudli

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2015. február 8.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, és beállok a "függők" sorába. :) Én is próbáltam mindenféle ajakápolót a bio/natúr termékeket is beleértve de semmi nem volt ennyire hatásos.

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2015. február 8.

Imádom!! Egy rétegben is tökéletes fedés, tartós, gyönyörű bőrkép. Nekem nagyon bevált a kipirosodásra hajlamos, pár bőrhibával rendelkező száraz arcbőrömre :)

Balea Professional Coffein Sampon (régi)

Balea Professional Coffein Sampon (régi)
2013. június 19.

Soha nem volt még zsíros hajam....Az első tubus végére azt hittem, hogy de jó, nekem nem zsírosodik tőle a hajam (hisz hogy is zsírosodna az én atomszáraz hajam) hát a második tubus végére meglepett és megmutatta, hogy ő aztán ilyet is tud. Hát sajnálom :/

A tubus végén járok, és nagyon megkedveltem ezt a sampont :) Nekem nem zsírosít, mondjuk alapból nagyon száraz a hajam. Pozitívum, hogy sokkal kevesebb hajam hullik ki hajmosás közben, és mióta ezt használom rendezettebb is a hajam (nem gubancos, szénakazal, áll össze vissza stb.) Hajnövesztő hatást nem vettem észre, de még kitartósan reménykedek, hogy segít azon is valamennyit, de ha nem, akkor is meg vagyok vele elégedve (végül is hajnövesztést nem ígér, csak hogy mérsékli a hajhullást.)

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2013. május 16.

A sok pozitív vélemény és a rossmannos akció miatt én is megvettem ezt a kis csodát. Szerintem tökéletes nyári alapozó. Nagyon szép bőrképet ad, könnyű eloszlatni, és tényleg hasonlít az xperience-re (ami régen nagy kedvencem volt). Nagyon ritka, hogy egy alapozó ennyire tökéletesen illeszkedjen a bőrömhöz (50-es), és észre se lehet venni, hogy rajtam van. Az apróbb bőrhibákat tökéletesen elfedi, de pl egy apróbb patit nekem 2 rétegben is csodásan takart. Ma nem raktam alá krémet és csak délutánra száradt ki 1-2 helyen az arcom, tehát valamennyire érvényesül a hidratáló hatás is, de azért ez a része nem tökéletes.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2013. április 29.

1 hónap szünet után megint hozza a "csodát" amit az elején is tett a hajammal. Még mindig nem tartom normálisnak, hogy miután hozzászokik a hajam teljesen ellentétes hatást vált ki, de kárpótol az amit akkor tesz a hajammal amikor viszont működik. Tehát aki hasonlóan járt mint én, ki ne dobja :)

Nem tudom, hogy az én hajammal van e a baj, vagy csak szimplán megszokta a hajam, de 4-5 hónap után sajnos már nem nyújtja azt az eredményt mint eddig :( Az elején azért szerettem, mert azon felül h puhábbá és fényesebbé tette a hajam, megoldást nyújtott a seprűs/vattacukor szerű hajvégeimre is. Most már tehetek rá 5ször annyit is, nem történik semmi. Mivel még több mint a fele megvan ezért ez kicsit elszomorít, de tartok vele egy kis szünetet hátha utána jobb lesz. Addig is -1p.

Az itteni vélemények alapján vettem meg kb 2 hónapja és azóta használom. Imádom, csodákat művel az én száraz, vastagszálú, festett rakoncátlan hajammal. Az illata mesés, a végeredmény pedig fényes és puha :)

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2013. április 28.

A korallos 91-es szín lett most az aktuális körömlakk kedvencem :) Gyönyörű színe van, és fedőlakkal nekem 6 napig tökéletesen fent maradt lepattogzás nélkül (hozzáteszem, hogy legközelebb másik fedőlakkal használtam akkor 3-4 napig volt csak fent, tehát a tartóssága a fedőlakknak köszönhető). Összességében a színe abszolút levett a lábamról, és ha az ecsetről nem húzom le nagyon a festéket, tehát bőven hagyok rajta, azaz vastagabban kenem fel, akkor nekem 1 rétegben is szépen fed és gyorsan szárad.

Balea Body Milk Testápoló Tej Száraz Bőrre

Balea Body Milk Testápoló Tej Száraz Bőrre
2013. április 28.

Az én télen-nyáron extra száraz bőrömre nagyon jó ez a testápoló. A bőröm az állaga ellenére is viszonylag gyorsan beszívja és sokáig hidratált marad. Nem tudom mitől függ de 1-2 alkalommal én is észrevettem, hogy a bőrömre kenve fura illata lett (nem mindig). Összességében ár-érték arányban egész jó kis testápoló de tényleg csak szigorúan extra száraz bőrre, mert különben sose szívódik be.

Kallos Kjmn Extra Erős Hajlakk Párataszító Hatással

Kallos Kjmn Extra Erős Hajlakk Párataszító Hatással
2013. április 26.

Mindig hadilábon álltam a hajlakkokkal, és azt hittem sose találok olyat, aminek erős a tartása, de nem okoz bukósisak keménységet, nem ragad, stb. Na ez olyan amilyet kerestem :) Ha keveset fújunk a hajra akkor egy enyhe tartást kapunk, pl. hajvasalás után egész napra egyenes marad a hajam, de ha picit többet fújunk bármilyen hajkreálmányt képes fixálni. Tényleg kifésülhető, nagyon gyorsan megszárad, és nem ragad. Az ára is nagyon kedvező (750 miliset vettem 870 Ft-ért).

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték
2013. április 15.

Itt olvasott vélemények miatt ma besétáltam egy eurós boltba és 290 Ft-ért boldog tulajdonosa lettem a 800-as világos szőke árnyalatnak. A hajam már pompázott a barna - világosszőke - mahagóni vörös összes árnyalatában, most pont egy már kopottas vöröses-barnás árnyalatra kentem fel a festéket. Hát köze nincs a dobozon levő árnyalatnak a hajamhoz, de ettől függetlenül szép lett :D. A hajtövem nagyon kivilágosította (mert ott ugye még nem volt össze vissza festve) a többi részen már kevésbé tette a dolgát de nagyon szépen felfrissítette a vöröses árnyalatú hajamat. Festés után a sima hajbalzsamommal ugyanolyan puha lett mint volt, tehát plusz pont, hogy nem szárította nagyon ki a hajam (drágább festék is csinált már a szipi-szupi hajpakolásaikkal együtt seprűt a hajamból). Nem hullott ki a fél hajam tőle és nem veszek észre több töredezést se. Tehát összességében meg vagyok elégedve mert drágább festékeknek is meggyűlik a bajuk a vörös átfestésével más árnyalatra, pár hét múlva neki futok újra hátha összejön a kívánt hajszín :) Addig adok egy 4-est, és kopást illetőleg illetve hogy a következő festésnél hogy teljesít majd módosítok.

Oriflame EyeLiner Stylo Szemhéjfilc

Oriflame EyeLiner Stylo Szemhéjfilc
2013. március 27.

Borzalmas. Elkezdem húzni a vonalat, az eleje fekete, aztán szürke, aztán semmilyen. És csíkos lesz. Mivel 3 db "boldog" tulajdonosa vagyok (mindhármat ajándékba kaptam...) ezért mikor kifogyott a tusom és rá voltam kényszerülve erre akkor felváltva használtam, így mikor ~1,5 centi vonal után eltűnik az egyik színe, folytattam a másikkal. Ez után a procedúra után tényleg tartós, viszonylag szép eredményt lehet elérni, de mondanom se kell, baromi idegesítő és ennyit nem ér.