Nur

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

Physicians Formula Murumuru Butter Blush
2021. április 8.

Minimális sminket használok, de pirosító mániás vagyok. Rengeteg pirosítót kipróbáltam, az Alverdétől a Chanelig, tényleg mindent. Ezek fényében bátran állítom, hogy életemben nem volt még olyan pirosítom, a Chanelt is beleértve, amit reggel felteszek és éjfélkor még rajtam van. Fénye nincs, de nem is kell, arra ott van a highlighter, aki szereti. A világ legjobb, de az biztos, hogy legtartósabb pirosítója!Rremélem soha nem vonják ki a forgalomból. Inkább a földkerekség legjobb pirosítója!

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30
2020. április 27.

Az egyik legjobb BB krém, amit valaha használtam. amit ígér maximálisan tartja, ami a problémám vele, az alapvetően
nem a krém hibája, normál fehér bőrre, rettenetesen sötét, ezért sajnos nem tudom használni. Nagyon sajnálom, mert amúgy kiváló termék.

Yves Rocher Couleur Végétale Szemceruza

Yves Rocher Couleur Végétale Szemceruza
2017. március 18.

A 03-as barna ( Brun Ecorce) árnyalat van meg nekem.Nagyon szeretem! Szép színe van, természetes, tartós, tus helyett is használom természetes hatása miatt. Kétszer vettem újra, de harmadszor is fogom. Ami sajnálatos, az a hegyezése, de ez minden ilyen szemceruzánál fennáll. Egyáltalán nem bántja a szemet, csillámos, de egészen finoman.

Yves Rocher Pure Light Légies Alapozó Párna

Yves Rocher Pure Light Légies Alapozó Párna
2017. március 18.

Nagyon természetes hatású ez a termék, akinek nem kell sok mindent takarni, annak nagyon beválhat. Jó érzés a viselete, szép bőrképet eredményez, olyan mintha semmi nem lenne az arcon, persze jó értelemben. :):) Szóval megszerettem a hatását, még megfelelő színt is találtam magamnak. Megjegyzem, a színválasztéka, eléggé a sötét árnyalatokhoz húz. Viszont a termék használati módja időnként rémes. A szivacsot érdemes forgatni, de még így is tapasztaltam, hogy az anyag (ami elég folyós) leül a tartó aljába. Sajnos emiatt nem túl gazdaságos, mert drága és vagy kinyerhető minden cseppje, vagy nem... Nehéz kérdés, hogy újra venném-e, hiszen a bőrképet amit eredményez nagyon szeretem, de ez a forgatós szivacsos használat, nem az igazi.

Dove Regenerate Nourishment Hajápoló Szérum

Dove Regenerate Nourishment Hajápoló Szérum
2016. augusztus 28.

Előre bocsátom, extrém száraz típusú a hajam. Ez egy közepesen jó hajolaj, ami azt jelenti, hogy száraz hajra biztosan nagyon jó, de erősen száraz hajra, kevés. Felvitel után látványos, de ahogy eltűnik, (beszívja a haj) sajnos a hatása is eltűnik. Úgy tapasztalom, hogy nagyon száraz hajra, bármilyen furcsa is, nem feltétlen az olajos ápolók válnak be, inkább a krémes, BB, CC, krémek.

Dove Derma SPA Youthful Vitality Testápoló Krém Szérummal

Dove Derma SPA Youthful Vitality Testápoló Krém Szérummal
2016. augusztus 28.

Közepes testápolónak mondanám, el fogom használni, de újra venni nem fogom. Volt már Dove testápolóm, de ez nem a legsikeresebb termékük. Viszonylag hamar felszívódik, bár kissé ragacsos érzést hagy maga után. Ami leginkább nem tetszett a termékben, az, az émelytő illata, minden csak nem kellemes...

The Body Shop Rainforest Coconut Tápláló Hajolaj

The Body Shop Rainforest Coconut Tápláló Hajolaj
2016. augusztus 28.

Kitűnő olaj hajápolásra nem bántam meg, hogy megvettem. Használtam hajmosás előtt, és után is, mindkét funkcióban megállta a helyét. Azonban egy új funkciót is találtam számára: a kétfázisú hajfestékembe, minden festéskor kevertem egy keveset az olajból, mára már csak erre használom. Ami miatt, négy csillagot adtam, az az, hogy amikor elfogy, helyettesíteni tudom egyszerű, hidegen sajtolt olívaolajjal,emiatt és az ára miatt nem veszem újra.Ettől függetlenül, jó szívvel ajánlom kipróbálásra nagyon száraz hajú sorstársaimnak!

Max Factor Miracle Touch Liquid Illusion Alapozó

Max Factor Miracle Touch Liquid Illusion Alapozó
2016. augusztus 28.

Nagyon megszerettem ezt az alapozót, mert az általam használt és tökéletesnek ítélt alapozó sajnos nem kapható, a helyett kerestem alternatívát. Hatását tekintve könnyű, természetes külsőt varázsol, nem "nehéz" alapozó, természetesen azoknak fog beválni akiknek ez fontos szempont, lágy fedése, durva hibákat nem fog elfedni, ezzel számolni kell. Táskába is bedobható csomagolást kerestem, ez viszont "fordítva áll kézre" erre ügyelni kell, ezen kívül nincs benne tükör, így gyors javításra nem feltétlen alkalmas. Röviden: a csomagolását tekintve lehetne rajta mit változtatni, de hatása megfelelő bőrtípusnak tökéletes. Újra fogom vásárolni.

Oriflame Giordani Gold Öregedésgátló Kompakt Alapozó SPF15

Oriflame Giordani Gold Öregedésgátló Kompakt Alapozó SPF15

Tökéletes alapozó!
Rengeteg márkát kipróbáltam már az évek során, de ilyen tökéletes alapozóval ritkán találkoztam. Könnyű, áttetsző, természetes viselet, külön kiemelném a természetes végeredményt, ráadásul felveszi a bőr színét. Finom, természetes hatása mellett, még roppant tartós is, ezt este a lemosásnál is tapasztalom. Praktikus a csomagolása, utazásnál csak ezt használtam. Na, de most jön a fekete leves: nem kapható...

GlamGlow Youthmud Tinglexfoliate Treatment

GlamGlow Youthmud Tinglexfoliate Treatment
2015. augusztus 30.

Minden szinten hozza amit ígér! Egységes, lenyugodott, összehúzott, tiszta bőrképet eredményez. Pakolás lévén azonban nem tudom megítélni, hogy mennyire hosszútávú és maradandó a hatása. Aki anyagilag megengedheti magának, mindenképpen és bátran ajánlom kipróbálásra, különösen azoknál lesz meghökkentő és látványos az eredmény akinek nem tökéletes a bőre. Na, ebben az esetben tényleg csodát tesz. Ami miatt mégsem fogom újravásárolni, annak az az egyszerű oka, hogy valószínűnek tartom, hogy állandóan kellene használni a maradandó állapot fenntartására, és ez anyagilag nagyon húzós. Húzós azért, mert inkább bőrben hagyható termékre áldoznék annyit, amennyibe ez a termék kerül.