nura

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Weleda Nyírfa Pumpás Cellulite Olaj

Weleda Nyírfa Pumpás Cellulite Olaj
2016. augusztus 31.

Nagyon finom illata van és müködik:) Nekem határozottan halványodtak a fogyascsikok:)

Khadi Hajfesték Por - Sötétbarna

Khadi Hajfesték Por - Sötétbarna
2016. július 25.

Nekem nagyon tetszik az eredmény, a 3. mosàs utàn is csak nagyonpicit fakult az indigò, de hàlisten nincs vöröses fèny. Szèp sötètbarna lett a hajam, közèpbarnábòl. Egyenletesen fogta meg bàr mivel èletemben elöször festettem hajat egy kicsit kuzkodtem a felvitellel. Az ösz hajszàlakat nem mindet fogta be az elsö festes, kiprobalom a ketlepest es frissitek.

Frissìtek:
Még nem csinàltam meg a kètlèpèses festèst de a hajmosàsokkal alaposan kijött a sötètbarna ès szinte alig van egy kis szín az eredeti hajamon. Kivàncsi vagyok a henna utàn is így kopik-e mert vörös tényleg nem szeretnèk lenni.

2016. február 17.

Nagyon szeretem ezt a hajszeszt. tele van gyógynovennyel, nem szárítja a fejborom es tenyleg felpezsdíti a vérkeringését. Nekem erositi a hajam, heti 2szer használom es igy ritkabban is mosom. 3 nap helyett 5 naponta.

Bionsen Alumíniummentes Golyós Dezodor

Bionsen Alumíniummentes Golyós Dezodor
2016. február 17.

Nekem bevált. Szerintem viszonylag semleges illata van. Nem vagyok nagyon izzadós típus így nekem kiváló mert inkabb a szagokat semlegesíti mint az izzadast gátolja. Sokáig elég, nincs sárga nyom a fehér ruhákon.

Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice

Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice
2016. január 18.

`Finom friss illat, gyumolcsos megis van benne valami erdekes fuszeres illat is amitol nem egy egyszeru gyumolcsos illat. Melegben tokeletes, szuper nyari illat!

Plantur 21 Nutri-Koffein Sampon

Plantur 21 Nutri-Koffein Sampon
2015. december 26.

Nekem nagyon puha es konnyu lesz tole a hajam. Gondor haju vagyok , szepen gondorodik utana es nem lapul:) Meg csak 2szer hasznaltam igy a gyogyhatasokrol meg nem nyilatokzhatok de kisvartatva majd irok meg. Nagyon keveset is eleg hasznalni. Nekem eddig nagyon tetszik!!!

Dior Miss Dior

Dior Miss Dior
2015. december 15.

Nagyon finom tartos illat,az elejen citrusos azutan kibomlik egy edesebb pacsulis illat. Nagyon nagyon szerettem! Elhasznaltam egy teljes uveget, megvettem a masodikat is. Mostanra tuladagoltam es hiaba ereztem erdekesnek es fuszeresnek az illatot a sajat boromon mostanra mindig tul edesnek erzem. Van egy 100ml-s dobozaban es uvegeben levo edp-m, talan egy fujas hianyzik.
Ha valakit erdekel irjon:)