nurdy

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Trend It Up N°1 Szempillaspirál

Trend It Up N°1 Szempillaspirál
2017. október 12.

Nagyon sűrű, ragacsos és ha nem figyel az ember akkor könnyen pokhálós szempillákat kreál. Könnyen kenődik és nem tartós.

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza
2017. október 10.

Nagyon megszerettem, nem gondoltam volna, hogy ennyire be fog jönni. Nem kell hegyezni se, olcsó is és viszonylag tartós is. Újra vevős termék.
420-as

L'Oreal Paris Colorista Effect Bleach Szőkítő

L'Oreal Paris Colorista Effect Bleach Szőkítő
2017. október 10.

Világosításra használtam, arra nagyon jó, bár én eléggé béna vagyok abban. Borzalmasan nézett ki a hajam, hol világosabb, hol sötétebb lett a hajam. Miután befestettem a hajam szürke színre tökéletes lett. Mindenki csak dicsérte a hajam. Szóval csak úgy magában nem használnám, de amire kellett arra tökéletes számomra.

Crazy Color Hajszínező

Crazy Color Hajszínező
2017. október 10.

Szőkített, szürke hajfestékkel szürkített hajamra kentem a lila és platina keveréket, hogy tovább maradjon a szürkés árnyalat... bár nem tudom, hogy a szürke hajfesték hatása-e még, de eddig elégedett vagyok nagyon. :)

Rival de Loop Pure Skin Pórustisztító Tapasz

Rival de Loop Pure Skin Pórustisztító Tapasz
2017. október 9.

Sok mitesszert kiszed, rendszeres használat mellett, heti 2-3 alkalmat jelent, sokkal szebb a nózim :)

Schwarzkopf Live Color XXL HD Ultra Brights

Schwarzkopf Live Color XXL HD Ultra Brights
2017. augusztus 24.

Steel Silver színt használtam a szőkített hajamra, de semmi változás nem történt... csak hamvasított egy picit és ennyi. NEM AJÁNLOM, kidobott pénz.... :/

Tonymoly AC Control Toner

Tonymoly AC Control Toner
2016. június 1.

Csípi a bőröm...nem csoda. Szerencsére csak mintát rendeltem belőle. Nem fogom megrendelni a teljes kiszerelést, habár az illatát valami miatt nagyon kedvelem.

Etude House Baking Powder Pore Cleansing Foam (régi)

Etude House Baking Powder Pore Cleansing Foam (régi)
2016. május 12.

Nem ez az első lépésem az arc lemosásnál, az olajos lemosó után használom. Kellemes az illata, jól habzik, de nem mondom hogy csodaszer. 2 hónap használat után nem kristálytiszták a pórusaim, de szebbek az tény bár lehet, hogy a rendszeres tapasz illetve My Scheming maszk használata miatt van. Továbbá enyhén szárítja a bőrt ezért utána Etude House lemosó krémet használok, így már nem száraz.

Canmake Cream Cheek

Canmake Cream Cheek
2016. május 6.

Már 3 különböző színt próbáltam ki ebből a termékből és imádom mindegyiket. Clear Red Heart szín az abszolút kedvenc, elsőre eléggé erős színűnek tűnik, de arcon nagyon természetesen hat. Pinduri a termék, de nagyon sokáig elég még a mindennapos használat mellett is. Igari sminkhez elengedhetetlen :)

Maybelline The Falsies Push Up Drama Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Drama Szempillaspirál
2016. április 14.

Gondoltam kiprobálom, így megvettem kuponnal. Szép nagy pillákat csinál, mondjuk alapjáraton hosszúak (néha azt hiszik hogy műpilláim vannak így nincsen nehéz dolga a spirálnak ezen a téren) csak szőkék a pilláim így nem látszanak ha nincsenek kifestve. Két probléma van vele, egy hogy nem dúsít... meg kenődni tud. Talán nyáron nem biztos, hogy a legjobb opció.... De úgy-ahogy megvagyok elégedve vele.