nusika

Regisztráció dátuma: 2013. március 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Avon Foot Works Cseresznyés Hűsítő, Hidratáló Lotion

Avon Foot Works Cseresznyés Hűsítő, Hidratáló Lotion
2013. március 4.

Babatalpam lett tőle, imádom!
Illatát, frissítését, és a darabossága miatt a hámlasztását is kiemelném.

Balea Young Soft & Clear Mattierendes Make-Up

Balea Young Soft & Clear Mattierendes Make-Up
2013. március 4.

Maximálisan elégedett vagyok vele!
Nem szoktam teljes arcra felvinni, csak a pattanásokra, nagyon jól eltaláltam az arcszínemhez kellőt, ( 03 sand ) iszonyat kevés elég a fedéshez, 2 hónap alatt teljesen letisztította az arcomat! Gyakori használattól kicsit száraz lesz a bőröm, ezért én hetente 1x hidratáló krémmel bekenem az arcom, majd meleg vízzel lemosom.
Hozzá kell tegyem, nem célom a "maszk" hatást elérni, egyenletes színű az arcom, nincs szeplőm, így tényleg csak elmaszatolom a kényes helyeken ( áll, homlok, orr ).
Többen is írták már, de én is írom, hogy minden használat előtt egyszer összerázom.
Használat után viszont kezet kell mosnom, mert a kezemen rossz érzés, mikor szárít.

Elite London Queen EDT

Elite London Queen EDT
2013. március 4.

Barátnőim amikor frissen érzik, azt mondják, alkoholos, utána meg édes az illata. Többen is beszerezték, ára is, illata is, és tartóssága is szuper.

B.U Hippy Soul Natural Spray

B.U Hippy Soul Natural Spray
2013. március 4.

Használatakor kellemes visszajelzést kaptam az illatáról, 5órával a 2 nyakrafújásból :)
Hosszantartó, kellemes illat, nem színezi a fehér ruhámat sem.

B.U. Hippy Soul Tusfürdő

B.U. Hippy Soul Tusfürdő
2013. március 4.

Sportolás után, izzadt bőrön nagyon felpezsdít, és olyankor nem is szárítja a bőröm.
Az illata meg.... ismerjétek meg! :)

CD Hidratáló Krém

CD Hidratáló Krém
2013. március 4.

A lábamon lévő száraz "pikkelyeket" rendesen eltünteti, azonnal, könnyen beszívódik, nincs zsíros érzet. Száraz térdre, könyökre is kiváló.
Hiányolom viszont a krémeknél megszokott egzotikus, kellemes, gyümölcsös illatot.

Balea Trend It Up Hajsimító Krém és Hővédő

Balea Trend It Up Hajsimító Krém és Hővédő
2013. március 4.

Tegnap este használtam először ( hátközépig érő, se nem egyenes, se nem göndör, a hajam utolsó centije szokott hullámosodni), tenyerembe , összesen ha már diós méretet írnak, és egy diónak a harmadányit tettem, 2 részben. Kicsit elkentem a tenyeremben, és belemasszíroztam a hajamba. Kíváncsi voltam, nem akartam sokat, láttam mások azt írták, ragacsos lett...
Na, nekem nagyon puha hajam lett, este mostam meg, és szárítás után egyből aludtam, és másnap reggelre ha nem is tűegyenes, de egyenes volt!! :)
Illat, ár, állag, hatás, mennyiség ezek nálam együttesen már elérik az 5 csillagot :)