Nussh

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló
2019. március 10.
(!)

Én is tesztelésre kaptam a krémet, és kb 1 hónapja használom. Pont kapóra jött, mert betöltve a harmincat egyre jobban éledeznek a ráncocskák a szemem körül, és ha nem alszom ki magam, akkor a karikák is sötétednek rendesen. Egy gazdag krémről beszélünk, ami hamar beszívódik, nem csúszik le róla a smink (minden nap sminkelek, így nekem ez is fontos szempont), és bár elég erős illata, de hála az égnek nem irritálja az amúgy érzékeny szemem. Viszont pont az érzékenységem miatt én mindent kevesebb ideig használok, mint ajánlott, mert a szempillaspirálok is 2 hónap után már irritálnak. Így elképzelni sem tudom, hogy ezt a krémet hogyan tudnám elhasználni pár hónap alatt a nagy mennyisége miatt. Valószínűleg érdemesebb lenne kisebb kiszerelésben is forgalmazni. Csodát nem vártam, de sajnos egyelőre nem látok számottevő változást :( Minden reggel és kb 2-3 naponta este használom. Ettől függetlenül örülök, hogy adhatok egy kis plusz kényeztetést a szemkörnyéki bőrömnek. Kíváncsian várom, hogy a későbbiekben hoz-e eredményt, és hogy mennyi idő után kezdi irritálni a szemem (ha elkezdi egyáltalán). Köszönöm a lehetőséget a kipróbálásra, update-tel még jelentkezem.

Trend It Up Expert Perfection Alapozó Bázis

Trend It Up Expert Perfection Alapozó Bázis
2018. július 8.

Csak alkalmakra használok primert az alapozóm alá, így nem akartam nagy összeggel beeuházni, mivel jó ha ennek is az ötödét elfogyasztom a szavatossági idő lejárta előtt. Szépen egységesíti a bőröm, bár a pórusokat összehúzhatná picit jobban... Nagyon szépen tudom eldolgozni rajta az alapozót, viszont sokkal jobban érzem, hogy van valami az arcomon, mintha csak alapoznám. Részemről a mattító hatása elbukott, bár az én extra-zsíros bőrömön ez nem is csoda. Ár-érték arányban azt kell, hogy mondjam, nem rossz.

Lovely Sculpting Powder (régi)

Lovely Sculpting Powder (régi)
2018. július 8.

Kerestem egy olcsó alternatívát az Essence Get picture ready! Kontúrpalettájára, mivel azt már nem találtam a boltok polcain. Nem használok túl erős kontúrozást, úgyhogy gondoltam arra, amire kellene ez is elég lesz. Sajnos kb zéró pigmentáltsága van a barnának, pesig a bőröm hófehér. A világos színt nem szoktam használni, viszont a highlighter nekem nagyon bejött. Visszafogott, szép csillogást ad, és még tartósnak is bizonyult. Mennyiségre is elég sok, még akkor is, ha a háromból csak ezt fogom elhasználni. Viszont mivel a másik kettő számomra használhatatlan, így csak 3 csillagot adok.

Mixa Hyalurogel Light

Mixa Hyalurogel Light
2018. július 8.

Szokásos Yamuna arckrémemért mentem a müllerbe, de szomorúan konstatáltam, hogy már nem forgalmazzák (legalábbis a Tatabányaiban). Úgyhogy lekaptam a polcról ezt, mivel a márka micellás vizével nagyon elégedett vagyok. Alapvetően semmi bajom az illatos krémekkel, de ez kiveri a biztosítékot nálam. Elképzelni nem tudom, hogy miért kellett ennyi parfümmel teletolni... Pedig maga a krém nem lenne rossz, könnyű, nem kukacosodik, nem tart vészesen sokáig a beszívódása és tényleg jól lehet rá sminkelni, szépen, egyenletesen terül rajta szét az alapozó. De az erőteljes illata miatt csak 3 csillagot adok.

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal
2017. október 13.

Semmi extra, kicsit édesebb az illata, mint amire számítottam. Jól tisztít, nem szárít és pont eléggé érződik az illata fürdés után.

Isana Maracuja és Kókusz Krémtusfürdő

Isana Maracuja és Kókusz Krémtusfürdő
2017. október 13.

Az illata nem lenne rossz, ha legalább 5 perccel fürdés után is lehetne érezni belőle bármit... de nem lehet. Emellett elkezdtem viszketni tőle.

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Arctisztító Zselé

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Arctisztító Zselé
2017. október 13.

Nagyon szeretem! Felváltva használom az egyik radírozó kistestvérével és így nem is fogy olyan gyorsan. Kellemes az illata, számomra megfelelően tisztít. Újravevős!

aussie Miracle Dry Shampoo - Instant Clean

aussie Miracle Dry Shampoo - Instant Clean
2017. október 13.

Az utazóbarát kiszerelése végezte a kosaramban kb. 2 hónappal ezelőtt. Görögországban végül nem, de itthon már többször használtam azóta, és teljesen elégedett vagyok. Sokadik szárazsamponom és eddig mindig a fojtogató illatukkal tudtak kikergetni a világból... Ennek is erős közvetlenül a használatakor, de nagyon hamar elillan, valamint semmilyen nyomot nem hagy a hajamon!!! Se púderes hatás, se bekeményedő hajlakk-effektus. Nyilván nem néz ki tőle teljesen frissen mosottnak, de az extrán zsírosodó hajamnak jól jön, hogy ki tudom tolni egy nappal tovább a mosást és végre nem feltűnősködök a rizsporos hajtövekkel :) Biztosan újraveszem!

Essence Get Picture Ready! Kontúrpaletta

Essence Get Picture Ready! Kontúrpaletta
2017. október 13.

Az első hozzászóló véleményét már csak a vásárlás után olvastam, és kicsit meg is rettentem, mivel az én bőröm baromi világos és rózsaszínes tónusú. Viszont örömmel jelenthetem ki, hogy még számomra is jól használható termékről van szó. A legsötétebb színt használom az arccsontom alá kontúrozásra, a középsőt bronzosítónak, a nagyon világossal egyelőre nem tudtam mit kezdeni. Elég pigmentált termék ahhoz képest, hogy essence, az utolsó színnel csínján kell bánni. Meg vagyok vele elégedve, de valószínűleg nem fogom újravenni.

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes
2017. október 13.

A nudes paletta van meg, amiből kemény egy színt használok (mondjuk azt minden nap) és egy másikat alkalmanként, úgyhogy annyira nem érte meg... :) Viszont az az egy szín jól teljesít, alappal a viszonylag zsíros, rejtett szemhéjamon is szépen fent marad a nap végéig. Nem bántam volna, ha kicsit több féle sötét matt színt tesznek bele.