nusysan

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

ColourPop BFF Mascara

ColourPop BFF Mascara
2019. augusztus 30.

Egyik legrosszabb spirál, amit valaha próbáltam. Elsőre tökre tetszett, én szeretem ha nem olyan krémes egy spirál már az elején sem, hanem mintha már pár hete használnád. Szépen elválaszt, és dúsít, tényleg nagy a keféje, de én megoldottam. Viszont. Annyira. Nagyon. Maszatolódik. Pedig ez nekem soha semmilyen spirállal nem volt baj, de ez basszus 2 óra után a szemhéjamon és az arcomon van. Nagyjából elhasználgattam, de most hogy 2 hónap (!) után lassan beszárad, megy is a kukába, mert elegem volt.

Essence This Is Me. Körömlakk

Essence This Is Me. Körömlakk
2019. augusztus 30.

Jó kis körömlakk, pozitív csalódás, a nude színek kifejezetten szépek

Essence You Better Work! Tinted Day Cream

Essence You Better Work! Tinted Day Cream
2019. augusztus 30.

Szerintem jó kis alap, ha nincs szükséged fedésre, mert az kb nincs neki, és egész jól bírja az egész napot. Annyi problémám van vele, hogy nappali krémet nem lehet előtte - órákkal korábban se - feltenni, mert ilyen kis gombócokban jön le a cucc, amikor elakarom dolgozni ezt a bb-t. Elég fura, de ha ezt figyelembe vesszük, valamint ennyiért nem rossz termék.

Philips Drycare Advance BHD186/00 Hajszárító

Philips Drycare Advance BHD186/00 Hajszárító
2019. február 3.

Nem értem hogy lehet elcseszni egy hajszárítót. Láttam ezt az egy negatív véleményt, de úgy voltam vele, hogy lehet kifogott egy selejtet. HÁT NEM. Első használat közben azzal kezdte (max fokozat, hideg állás) hogy magától lejebb vette a teljesítményt, pedig hozzá se nyúltam a kapcsolóhoz. Aztán pedig lekapcsoltam, felnyomtam az alapfokozatba és elkezdett brummogni egyentlenül. Nem egy olcsó készülék, ne vegye meg senki. Én Bécsben vettem, szóval nem is lehet az a kifogás, hogy Magyarországra hoznak szart.

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational
2019. január 29.

Nekem a Mauve for me van meg, ami egy sötét barnásabb májva, azonnal beleszerettem a színébe és nem tudtam otthagyni. Ahhoz képest, hogy egy krémes rúzsról van szó, szerintem egészen tűrhetően tartós, és nagyon kényelmes viselet. Nálam teli találat, amióta megvettem, csak őt hordom. Ha lenne egy fokkal világosabb verziója, mondjuk egy nude for me ( :D) akkor az zseniális lenne ezzel a formulával.

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2019. január 7.

Nekem az Abu Dhabi árnyalat van meg, ami egy gyönyörű barnás nude. (mondjuk mikor megszárad, akkor barackosabb lesz kicsit) Én nagyon szeretem, de a nem túl nagy tartóssága miatt úgy használom, amikor tudom, hogy újra tudom kenni, mert egy egész napot közel se bír ki, max 4-5 órát. De kényelmes, könnyű, a szín egy álom, szóval nekem egy lazább napon go-to rúzs.

Balea Icy Berry Maske

Balea Icy Berry Maske
2019. január 6.

Teljesen véletlenül vettem meg, a radírt szerettem volna, de ezt sikerült felmarni. Hát körülbelül semmit se ér, vagy még rosszabb, nekem sem volt kellemes érzés az arcomon, és mintha tovább szárította volna. A kukában landolt két használat után.

Essence Melted Chrome Szemhéjpúder

Essence Melted Chrome Szemhéjpúder
2018. október 5.

Nekem az első árnyalat van meg, ami egy gyönyörű mályvás szín ezüst csillámokkal. Ahogy a neve is elárulja ez egy krómos hatású szemfesték, és valami gyönyörű. Állaga egyébként majdnem krémes, engem a Colourpop super shock-ra emlékeztet kicsit. Kell hozzá alap nyilván. Én alapvetően nem vagyok egy nagy csillámos sminkviselő, de mióta először megláttam ezt a színt, nem tudtam ellenállni neki, meg kellett vennem. És annyira gyönyörű, felütögetve egy barnás alapszemsminkre, finoman ad hozzá valamit. Kipróbáltam önmagában is, de szerintem egy alapszínen jobb, mert az alapszíne önmagában annyira nem látszik, inkább csak az ezüst csillám.

Ebelin Professional Acetonmentes Körömlakklemosó

Ebelin Professional Acetonmentes Körömlakklemosó
2018. október 5.

Nem gondoltam volna, hogy az ebelin még szarabb körömlakk lemosót tud csinálni, mint a hagyományos, de sikerült. Sima nude körömlakkot majdnem annyi szenvedés lehozni vele, mint az isanás lemosómmal egy csillámosat. Borzalmas. És az én körmeimet ugyanannyira szárítja, ha nem jobban, mint bármely más lemosó. Legrosszabb körömlakklemosó, amit eddig próbáltam.

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír
2018. október 4.

Meglepően kevés kell belőle. Az illata nekem nem a kedvencem, de lehet majd másikat is kipróbálok ebből a termékcsaládból. Szépen radíroz, kellően szemcsés ahhoz, hogy csináljon is valamit, ellentétben néhány más radírral.