nutellaspalacsinta88

Regisztráció dátuma: 2017. március 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

NYC Big Bold Szempillaspirál

NYC Big Bold Szempillaspirál
2017. május 15.

Tényleg kicsit furcsa/szokatlan a bumszli keféje, jó párszor összefestettem a szemgolyómat is...
De ha elég ügyes az ember, NAGYON hosszú pillákat lehet vele csinálni! A dúsítás nem az erőssége, mert kissé összetapaszt.
A hosszabbítás miatt viszont áldom :) ( A tubus színét pedig imádom :D )

Essence Eyeliner Pen Waterproof

Essence Eyeliner Pen Waterproof
2017. március 30.

Kezdetben nagy volt a szerelem, úgy éreztem végre találtam egy tartós tust, amivel könnyű dolgozni is.
Aztán kb 2 hét mindennapos használat után foszlani kezdett a vége, majd beszáradt :/ Lehet, hogy csak rossz példányt fogtam ki, de elment a kedvem attól, hogy újra kidobjak 1000 Ft-ot.

Neobio Éjszakai Krém Vegyes Bőrre Bio Sárgabarackolajjal, Hibiszkusszal és Bio Kakaóvajjal

2017. március 30.

A leírása alapján megtetszett, megvettem... Szörnyű ez az alkoholos szag, pár használat után elment a kedvem attól, hogy az arcomra kenjem. Különösebben nem is csinált semmit az arcbőrömmel, néhány piros pöttyöt leszámítva. Kidobtam szegényt.

Cien Intim Mosakodó Gél

Cien Intim Mosakodó Gél
2017. március 30.

A régebbi fajtáját imádtam, ez viszont sajnos irritál, nem tudtam elhasználni. Kár érte :(

Cien Intim Mosakodó Gél (régi)

Cien Intim Mosakodó Gél (régi)
2017. március 30.

Favorit intim mosakodóm volt, többször újravettem, és most nagyon szomorú vagyok, amiért megváltoztatták.
Az új fajtát kipróbáltam, és irritációt okozott, szóval megváltunk egymástól :(

Neobio Korpásodás Elleni Sampon Bio Borókával és Bio Rozmaring Kivonattal

Neobio Korpásodás Elleni Sampon Bio Borókával és Bio Rozmaring Kivonattal
2017. március 30.

Életem eddigi legrosszabb samponja... Szörnyen híg, a szaga borzasztó, de ettől a két tulajdonságától még el is tekintenék, ha nem nézne ki fél nap után úgy a hajam tőle, mintha rákentem volna egy bödön zsírt. Rettenetes :/

Bük Thermal Intim Care

Bük Thermal Intim Care
2017. március 30.

Szeretem, már a 3. tubussal használom, jól tisztít és semmi irritációt nem okozott. Az illata valóban kissé "nyanyás", de nem zavaró.

Faith In Nature Teafa Sampon

Faith In Nature Teafa Sampon
2017. március 30.

Régebben a kedvenc samponom volt, mert jól tisztított és meglepően fényessé tette az amúgy száraz hajam. Egy idő után viszont annyira kiszárította a fejbőröm, hogy hámlani kezdett és viszketett :/ Azóta nem merem újra megvenni.

Faith In Nature Bio Kakaó Balzsam

Faith In Nature Bio Kakaó Balzsam
2017. március 30.

"Natúr" balzsamot kerestem, ezért választottam. Sajnos nem vált be, a szekrény mélyén végezte szegény. Nagyon sok kell belőle, hogy érezzem, hogy egyáltalán van valami a hajamon, de még ezután is száraz és gubancos marad. A csapvíz kb többet ér.

Artist Repair Hair Celebration Balzsam

Artist Repair Hair Celebration Balzsam
2017. március 30.

Találomra vettem le a Müllerben a polcról, nem volt a legjobb választás. Konkrétan semmit nem kezdett a hajammal, mintha nem is használtam volna balzsamot. Örülök, hogy végre elfogyott... Egyedül az illatát szerettem benne, ezért adok 2 csillagot.