nverus

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: -

Aden Körömlakk

Aden Körömlakk
2015. július 1.

Gyorsan szárad, nagyon szép színei vannak, ám ajánlatos kétszer lefesteni, mert úgy jobban kijön a színe. Nagyszerű állaga van, olcsó és minőségi körömlakk.Tartós, nekem 4-5 napig van,hogy bírja lepattogzás nélkül a mosogatás, és házimunka ellenére...
Ahogy Barney mondaná: It worths it :)

Aden Cosmetics Mini Körömlakk

Aden Cosmetics Mini Körömlakk
2015. július 1.

Tökéletes azoknak, akik nem minden nap használnak körömlakkot, viszont szeretnének olcsón, gazdaságosan jó minőségű terméket használni.
Erre tökéletes :) És még így is elég sokáig használható, és nekem volt amelyik egy év alatt sem száradt be és még mindíg használható.Egyetlen negatívumot , ha megemlíthetek, hogy a fehér, rózsaszínes, világos színek nem annyira pigmentáltak és kettő-három rétegben látszanak csak jól.De ennyi pénzért, ilyen minőségben ez igazán nem visszatartó tényező szerintem :) Mellesleg az intenzív színei (piros, sötétkék, fekete, türkiz) nagyon jól fednek és egy rétegben is tökéletesek :)

Avon Luck Testápoló

Avon Luck Testápoló
2015. július 1.

Nagyon jól hidratál, és mennyei illata van :) Nagyon szeretem :) Az ilyen tubusos kiszerelések általában nem tetszenek, de ez ahhoz képest, hogy 150 ml elég sokáig jó. Én majdnem 10 hónapja használom naponta és még csak most fog lassan elfogyni, de mindenképpen újraveszem majd :)
Az illata annyira jó, hogy akár parfüm használata nélkül is intenzív és üde illatunk lesz :)

Avon Sun Napvédő Ajakbalzsam SPF30

Avon Sun Napvédő Ajakbalzsam SPF30
2015. július 1.

Ajakalzsamnak nem rossz, teszi a dolgát, hidratál és véd, viszont nem túl jó íze, illata van.Aki nem annyira szereti a naptejek illatát, annak nem fog tetszeni, hogy olyan ízű/illatú a szája.Többen írták, hogy nehezen lehet felvinni, nos részben egyetértek, a többi ajakbalzsamhoz képest picit szilárdabb, viszont egyáltalán nem darabos, és normálisan kenhető.Annyi, hogy inkább olyan vaj (pl shea vaj) állagú, mint mondjuk labello állagú.De vízparton, nyaraláshoz megfelel, csak nap , mint nap nem feltétlenül használnám.

Avon Naturals Gránátalma Bőrvédő Arckrém

Avon Naturals Gránátalma Bőrvédő Arckrém
2015. július 1.

Nem túl drága, jó a kiszerelése.Nagyon nagyon jó illata van, ez jó pont, és teszi a dolgát, hidratál, viszont nekem a bőröm zsírosabb részeit még jobban zsírosította, mert egy elég gazdag krém.Ezért nappalra nem használtam, viszont éjszakai, esti krémnek tökéletes, és DIY BB krémhez is nagyon jó :)

Aden Cosmetics Ecsetes Tus

Aden Cosmetics Ecsetes Tus
2015. július 1.

Szerintem is a legjobb :) Évek óta használom. Kb 800 Ft-ért vettem, és azóta vettem már márkásabb drágább tust is, de visszatértem ehhez.Az ecsetes vége nagyon , nagyon jó és jól lehet vele dolgozni, a kiszerelése is egész jó, én kb egy háromnegyed év alatt használtam el egyet, úgy, hogy 7 napból 5 nap használtam.Nem túl drága, mégis nagyon jó, nem csomósodik, én már a harmadikat használom el és nem csalódtam benne semmiben :) Csak kár, hogy nehéz beszerezni, de amúgy nagyon jóó :)

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj
2015. július 1.

Nagyon nagyon jó :) Akár hidratálónak, akár ajakápoló helyett, akár DIY smink/kozmetikai projektekhez.A tégelyes kiszerelés is gazdaságos, jól kezelhető, nagyon jó állaga van, nem túl kemény, nem túl folyós.Könnyen felmelegedik a kézben.Bár szerintem a pici (minta) tégelyes jobb olyan szempontból, hogy praktikusabb és azt szoktam magammal vinni mindenhová.Egyedüli hátránya az, hogy drága.Ez az egyetlen problémám az összes manna temrékkel.Nagyon jók, viszont drágák.

Lora 8 Részes Paletta Tükörrel

Lora 8 Részes Paletta Tükörrel
2015. július 1.

Nekem a Lora paletták abszolút bejöttek. Olcsó, nem az a legjobb minőség, viszont cserébe nagyon pigmentáltak.Talán annyi, hogy ajánlott az állaga miatt szemhéjalappal használni, mert könnyen lejön, elkenődik.De kezdőknek tökéletes, és a pigmenteket is fel lehet használni sok mindenre, pl pirosítónak,kontúrnak, akár rúzst szinezni vele.

NYC New York Color Natural Matte Alapozó

NYC New York Color Natural Matte Alapozó
2015. július 1.

Nekem nagyon bejött, de a nyc primerrel együtt , vagy más primer-rel jó használni, mert magában annyira sokat nem fed.Valóban matt hatású, csak pl. a szem alatti karikáknál korrektor,vagy highlighter nélkül semmit sem ér és ilyen fura színe lesz ott, illetve a piros területetken is.De primerrel tökéletes :)

NYC Smooth Skin Perfecting Primer

NYC Smooth Skin Perfecting Primer
2015. július 1.

Eleinte féltem a csillogóssága miatt, ám annyira nem zavaró, viszont nagyon kevés mennyiséget kell belőle használni, mert különben összecsomósodik és ilyen ragacsos réteget képezve lehámlik a bőrről..De amúgy primer-ként nagyszerű, egyenletessé teszi a bőrszínt, magában szerintem nem igazán sokat segít, a nyc alapozóval együtt viszont csodára képes:) egyedül a kiszerelése miatt, és az állaga miatt nem szeretem annyira.Ez a kiszerelés nagyon nem gazdaságos és nagyon kevés van a tubusban, ráadásul kinyomni sem lehet az összeset belőle,viszont a legkisebb nyomásra is sok jön belőle..