nyarigabi

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Viktor&Rolf Flowerbomb EDT

Viktor&Rolf Flowerbomb EDT
2019. október 13.

Imádom a rózsaborsot, a pacsuli, a citrusokat.... És ezt az illatot is. Rengeteg édes illatot adnak ki manapság, de nekem mind szúrós, kerestem az igazit, mert szerettem volna egy édesebb illatot télre. Megvan! Édes, de puha, picit púderes. Néha megharagszom rá, mert nem érzem magamon, aztán a következő pillanatban előbújik és érzem újra. Az edp nem fogott meg egyáltalán, nekem ez az edt valahogy összetettebb illat.

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. szeptember 15.

Gyöngyvirágosnak érzem, pedig szó nincs róla a leírásban. A dizájn és a reklámarc alapján fiatal lányokat céloz meg, én ezt a fura gyöngyvirágos, az én orromnak nagyon élesen virágos illatot nem tudom rajtuk elképzelni

Chloé Nomade EDT

Chloé Nomade EDT
2019. szeptember 7.

Jobban tetszik, mint az edp, nem lesz annyira férfias rajtam. Gyümölcsösebb, kevésbé bőrös. A tartóssága ennek is remek, egész napos. A tartósság nagyon erős érv a Chloe parfümök mellett. Igazi minőségi illat ez is. A 25 fok feletti hőmérséklet szerintem nem áll jól neki.

Coach The Fragrance

Coach The Fragrance
2019. szeptember 3.

Vettem egy jó nagy üveggel, imádom ezt az illatot, de annyira bőrközeli, és olyan sokat kell belőle fújni, hogy érvényesüljön, hogy nem adom meg az öt csillagot. Mérges vagyok rá, miért nem tartósabb rajtam??? Sírok...

Smoothskin Bare IPL Villanófényes Szőrtelenítő

Smoothskin Bare IPL Villanófényes Szőrtelenítő
2019. július 15.

Két hónapja vettem 62.000 Ft-ért, elégedett vagyok az eredménnyel: lábon és karon a szőrszálaim 75%-a, bikinivonalon és hónaljon kb. az 50%-a eltűnt. Az erős szőrzettel nehezebben bír el, a teljes fájdalommentesség pedig nem igaz: érzékeny területeken eléggé éget. A bikinivonalon és a hónaljban lassabb az eredmény, de azért látványos, ráadásul a meglévő szőrszálak is lassabban nőnek vissza. A teljes test kezelése kb. fél óra, mert bár folyamatosan villant, a 0,6 másodpercet az első pár percben tudja tartani, utána kissé lelassul. Kb. nyolc kezelésen vagyok túl két hónap alatt, igyekeztem minél gyakrabban használni, hogy nyárra legyen eredménye. Összességében elégedett vagyok.

Douglas Ultralight Alapozó

Douglas Ultralight Alapozó
2019. június 23.

Rajtam határozottan nem könnyed, sőt, maszkos hatást keltett (nem a mennyiséggel volt a probléma), beleült a ráncokba, de a legnagyobb bajom vele, hogy pattanásokat csinált, amit a nagyon intenzív illatából már sejtenem kellett volna, ennek ellenére sok esélyt adtam neki, mielőtt kidobtam, mert a szín meglepően passzolt. Soha többé!

Lanvin A Girl In Capri EDT

Lanvin A Girl In Capri EDT
2019. június 21.

Moschino Funny és egy könnyed testápoló krém keveréke ez az illat, rendkívül finom, citrusos-krémes, nyárra szuper szerintem.

Coach Floral Blush

Coach Floral Blush
2019. június 15.

Az edp és a floral után csalódás. Jellegtelen, édeskés illat.

Gucci Flora Emerald Gardenia EDT

Gucci Flora Emerald Gardenia EDT
2019. június 15.

Régi Gabi babafürdető illata van egy kis puncstortával. Ijesztően hangzik így, de finom illat.:) Különleges az üveg. Douglasben teszteltem.

Giorgio Armani Light Di Gioia EDP

Giorgio Armani Light Di Gioia EDP
2019. május 18.

Hát, ilyen jázminos. Ilyen nagyon jázminos. Még citrusos is. Olyan semmilyenke. Az üvege viszont nagyon szép, remélem az összes Gioia üveg ilyen lesz majd. (Nem mintha személyesen érintene, egyik sem tetszik annyira, hogy megvegyem).