nycsicsi

Regisztráció dátuma: 2018. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Deo Stick Salbei Limette

Alverde Deo Stick Salbei Limette
2019. október 29.

Sajnos egyáltalán nem vált be. 3 nap használat után már kiszárította a bőröm. Felkenés után nagyon lassan szárad meg és semmennyire nem hatásos. Nagy csalódás.

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint
2018. december 12.

Akciósan találtam a terméket a Douglas-ben, így azonnal a kosaramba került. Érdekes volt a vanília & menthol párosítás, így alig vártam, hogy kipróbálhassam. A woow élmény sajnos elmaradt, mert a mentholt nagyon enyhén lehet csak érezni, ennek ellenére szeretem használni a terméket. Kellemes az állaga, jó az illata, és igen, a csomagolás engem is megfogott. Sajnos, ha elkezd fogyni a tégelyből, akkor már nem egyszerű/higiénikus a használata.

Balea Reinigungstücher Mit Aktivkohle

Balea Reinigungstücher Mit Aktivkohle
2018. december 5.

Sajnos ez a termék egyáltalán nem vált be. Túl vastag a kendő, nagyon durván dörzsölte az arcom és a sminket sem távolította el maradéktalanul. Csak néhány napig használtam utazás alatt, de az a pár nap is elég volt, hogy többet ne akarjam használni.

Balea Nur Für Dich Ápoló Krém Lótusz és Kókusztej Illattal

Balea Nur Für Dich Ápoló Krém Lótusz és Kókusztej Illattal
2018. december 5.

A kasszánál állva szúrtam ki a csomagolása miatt. A kék változatot választottam. Finom az illata, és jó az állaga is, gyorsan beszívódik és nem zsíros. Kézkrémnek használom.

Balea Kapszulás Arcmaszk Kókuszdió-Kivonattal

Balea Kapszulás Arcmaszk Kókuszdió-Kivonattal
2018. december 5.

Nekem bevált, már többször is újra vettem. Isteni az illata, jó az állaga és egy kapszula több alkalomra is elég volt.

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2018. november 21.

Jó illatú és állagó ajakápoló, Nem zsíros, nem ragad és tényleg csodát tesz az ajkakkal. Napi szinten használom. Ami pluszban tetszik benne - ellenben pl. a Labello termékekkel - hogy hideg időben sem szárad rá a számra.

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2018. november 21.

Évek óta használom ezt a parfümöt. Imádom a kellemes illatát és a tartósságát is. A mértékre szerintem is nagyon figyelni kell, reggelente bőven elég belőle 2 fújás. Az ismerőseim rendszeresen megjegyzik, hogy milyen jó illatom van. :-)

Balea Arclemosó Krém Mandulaolajjal és E-Vitamin Gyöngyökkel

Balea Arclemosó Krém Mandulaolajjal és E-Vitamin Gyöngyökkel
2018. november 20.

Micellás vízzel szoktam eltávolítani a sminkem, ezt a lemosót extra tisztításként használom zuhanyzás közben. Kellemes az illata és használat után puha lesz tőle a böröm.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2018. november 20.

Imádom az illatát, ezért nem csak nyáron használom!

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss
2018. november 20.

A kedvencem. Jó állagú, gyorsan beszívódik és isteni az illata.