nyk

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Idelyn Beliema Expert Intim Mosakodó

Idelyn Beliema Expert Intim Mosakodó
2020. július 1.

Nagyon érzékeny, irritációra, fertőzésekre hajlamos vagyok sajnos. Ez viszont nagyon jó termék, mióta ezt használom (illetve alkalmanként a márka intim krémjét) elkerülnek a fertőzések és egyéb kellemetlenségek. Felfázás ellen is hasznos a krémmel együtt, mint kiegészítő "kezelés".

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. február 12.

Télre kerestem új lemosót az arcomra, de sajnos nekem ez a termék nem vált be. Kiütéseket / pattanásokat okozott.

Dermaflora Natural Aloe Stick

Dermaflora Natural Aloe Stick
2020. február 5.

A kókuszolajos társa után erre esett a választásom, de nagyon megbántam. A kókuszolajos egészen bejött ahhoz képest, hogy mentes deo. Ez viszont borzasztó. Habár nem vagyok az a nagyon izzadós fajta, pár órával a felkenés után sajnos "büdi" leszek tőle. Talán még jobban is, mint ha semmit nem használtam volna?! Próbáltam úgy is, hogy két - három óránként újra kenem, de így is hatástalannak bizonyult. Sztem ez a termék teljes pénzkidobás. :(

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2020. február 5.

Ez valóban egy nagyon szuper dezodor. Nem irritálja a bőröm, mint sok más hasonló termék és egész nap üde maradok ha est használom, még sportolás után sem leszek "büdi".

Babylove Waschbalsam

Babylove Waschbalsam
2019. október 29.

Megszűnt sajnos a Lidlben a saját márkás babafürdető, amit imádtunk, így sajnos új tusfürdőt kellett keresnünk. Az én bőröm csak szimplán érzékeny a férjemé viszont ekcémára is hajlamos, így nincs egyszerű dolgunk tusfürdő váltáskor. Ez a termék bizonyult (eddig) a legjobb alternatívának a Cien Baby helyett. Nekünk nem okozott irritációt és nem rontott a férjem ekcémáján sem.

Babor Hemp Rebel Ampullakúra

Babor Hemp Rebel Ampullakúra
2019. augusztus 8.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket én is, amit ezúton is szeretnék megköszönni.

Problémás, nagyon érzékeny, mindentől kipattogó bőröm van, így kicsit félve kezdtem el használni. Az illatával nekem semmi bajom nem volt, az állaga és színe emlékeztet inkább valami másra, khm.. , ezen minden este jót mosolyogtam.
Én alapból használok szérumokat és eléggé szuper az éjszakai hidratálom is, így erre a hét napra felhagytam ezek használatával. Az első pár napban még használtam fölé nagyon vékony rétegben egy egyszerűbb hidratálót, majd azt is elhagytam és csak az ampullát dolgoztam be a bőrömbe.
Nem okozott irritációt vagy pattanást, ami szuper. Viszont észre vettem, hogy egy hét elteltével elkezdtek gyorsabban vissza telni a mitesszereim (félévente tisztíttatom őket és még nem esedékes a kövi tisztítás). Ez mínusz pont nálam. A hidratáló hatása valóban szuper, éjszakai krém nélkül is babapopsi puhaságú lett a bőröm, talán kicsit egyenletesebb is lett 1 hét elteltével a bőrképem. Összességében viszont nem tudott többet nyújtani, mint amit az alap rutinom felturbózva egy kis szérummal kihoz a bőrömből, így nekem ár érték arányban nem érné meg megvenni ezt a terméket.

Azért a 4 csillag, mert ha valakinek alapból nem problémás a bőre viszont nagyon stresszes életmódot folytat, mindezt kevés alvással és sok bulizással, annál el tudom képzelni, hogy jelentősebben dobhat az arc összképén egy ilyen 7 napos kúra.

Cien Baby Mosakodó Gél

Cien Baby Mosakodó Gél
2019. július 23.

Ez maga volt a CSODA. A férjem szuper érzékeny ekcémára hajlamos bőrére csak ez a fürdető vált be. Több alcohol, SLS, szilikon, parabén stb. menteset is kipróbáltunk (nem egyszerű ilyeneket találni!), de állagában, habzásában, hatékonyságában ez vált be a legjobban. Nem szárítja a bőrt és mellette teljesen elmúlt az ekcémája (mosószert, öblítőt, naptejet, mindent lecseréltünk persze, de ha véletlenül nyaralásra nem vittük magunkkal, egy hét alatt vissza jött a viszketés és kezdődött elölről az összes bőrproblémája, úgyhogy tényleg nagyon jó volt. Nem parfümmentes, de minket szerencsére ez nem irritál és cserébe csodás illata van. A baj az, hogy már csak egy flakon van a készletünkből és úgy tűnik már nem kapható egyik Lidl-ben sem. Így nem tudom, hol fogok ár/érték arányban ilyen jó tusfürdőt találni, ami ráadásul könnyen beszerezhető.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2019. július 23.

Ez valóban megéri az árát. Nagyon könnyen gubancolódik a hosszú hajam, de ezzel még vizesen is egyszerűen ki tudom fésülni. Kár, hogy csak egy éve találtunk egymásra. (Azt hittem csak nagy hype-ja van de nem hatásos, azért nem vettem meg korábban. Tévedtem.)

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra
2019. július 4.

Hatalmas gratuláció a NIVEA-nak ezért a termékért! Szinte az összes beszerezhető szárazsampont kipróbáltam már,a legtöbb borzalmas, vagy ami nem, az barna hajon nyomot hagy... csak a BATISTE és a GIRLZ ONLY szárazsamponok váltak be nekem, de mióta ezt a Niveásat kipróbáltam, ennél maradtam. Tényleg kitolja a hajmosások közti időt, és ami nálam plussz pont (bár nem fukciója), hogy az itt-ott megjelenni látszó kósza őszhajszálaimat is eltakarja. A ruháimat / arcomat nem fogja meg. Hajmosáskor viszont múltkor a férjem megkérdezte, miért vagyok ennyire "piszkos" nem hitte el, hogy csak a szárazsamponban lévő szinezőt látja ... :D

Girlz Only Szárazsampon

Girlz Only Szárazsampon
2019. július 4.

Online rendeltem, nem bántam meg. Nálam veri a Batiste-t hatásban, ami nagy szó. Kár, hogy itthoni drogériákban nem lehet beszerezni.