nyk

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babor Hemp Rebel Ampullakúra

Babor Hemp Rebel Ampullakúra
2019. augusztus 8.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket én is, amit ezúton is szeretnék megköszönni.

Problémás, nagyon érzékeny, mindentől kipattogó bőröm van, így kicsit félve kezdtem el használni. Az illatával nekem semmi bajom nem volt, az állaga és színe emlékeztet inkább valami másra, khm.. , ezen minden este jót mosolyogtam.
Én alapból használok szérumokat és eléggé szuper az éjszakai hidratálom is, így erre a hét napra felhagytam ezek használatával. Az első pár napban még használtam fölé nagyon vékony rétegben egy egyszerűbb hidratálót, majd azt is elhagytam és csak az ampullát dolgoztam be a bőrömbe.
Nem okozott irritációt vagy pattanást, ami szuper. Viszont észre vettem, hogy egy hét elteltével elkezdtek gyorsabban vissza telni a mitesszereim (félévente tisztíttatom őket és még nem esedékes a kövi tisztítás). Ez mínusz pont nálam. A hidratáló hatása valóban szuper, éjszakai krém nélkül is babapopsi puhaságú lett a bőröm, talán kicsit egyenletesebb is lett 1 hét elteltével a bőrképem. Összességében viszont nem tudott többet nyújtani, mint amit az alap rutinom felturbózva egy kis szérummal kihoz a bőrömből, így nekem ár érték arányban nem érné meg megvenni ezt a terméket.

Azért a 4 csillag, mert ha valakinek alapból nem problémás a bőre viszont nagyon stresszes életmódot folytat, mindezt kevés alvással és sok bulizással, annál el tudom képzelni, hogy jelentősebben dobhat az arc összképén egy ilyen 7 napos kúra.

Cien Baby Mosakodó Gél

Cien Baby Mosakodó Gél
2019. július 23.

Ez maga volt a CSODA. A férjem szuper érzékeny ekcémára hajlamos bőrére csak ez a fürdető vált be. Több alcohol, SLS, szilikon, parabén stb. menteset is kipróbáltunk (nem egyszerű ilyeneket találni!), de állagában, habzásában, hatékonyságában ez vált be a legjobban. Nem szárítja a bőrt és mellette teljesen elmúlt az ekcémája (mosószert, öblítőt, naptejet, mindent lecseréltünk persze, de ha véletlenül nyaralásra nem vittük magunkkal, egy hét alatt vissza jött a viszketés és kezdődött elölről az összes bőrproblémája, úgyhogy tényleg nagyon jó volt. Nem parfümmentes, de minket szerencsére ez nem irritál és cserébe csodás illata van. A baj az, hogy már csak egy flakon van a készletünkből és úgy tűnik már nem kapható egyik Lidl-ben sem. Így nem tudom, hol fogok ár/érték arányban ilyen jó tusfürdőt találni, ami ráadásul könnyen beszerezhető.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2019. július 23.

Ez valóban megéri az árát. Nagyon könnyen gubancolódik a hosszú hajam, de ezzel még vizesen is egyszerűen ki tudom fésülni. Kár, hogy csak egy éve találtunk egymásra. (Azt hittem csak nagy hype-ja van de nem hatásos, azért nem vettem meg korábban. Tévedtem.)

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra
2019. július 4.

Hatalmas gratuláció a NIVEA-nak ezért a termékért! Szinte az összes beszerezhető szárazsampont kipróbáltam már,a legtöbb borzalmas, vagy ami nem, az barna hajon nyomot hagy... csak a BATISTE és a GIRLZ ONLY szárazsamponok váltak be nekem, de mióta ezt a Niveásat kipróbáltam, ennél maradtam. Tényleg kitolja a hajmosások közti időt, és ami nálam plussz pont (bár nem fukciója), hogy az itt-ott megjelenni látszó kósza őszhajszálaimat is eltakarja. A ruháimat / arcomat nem fogja meg. Hajmosáskor viszont múltkor a férjem megkérdezte, miért vagyok ennyire "piszkos" nem hitte el, hogy csak a szárazsamponban lévő szinezőt látja ... :D

Girlz Only Szárazsampon

Girlz Only Szárazsampon
2019. július 4.

Online rendeltem, nem bántam meg. Nálam veri a Batiste-t hatásban, ami nagy szó. Kár, hogy itthoni drogériákban nem lehet beszerezni.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. június 26.

Becsszóra próbáltam valami jobbat találni, de úgy tűnik nincs. Szerintem életem végéig ennél fogok maradni. :D Ez az egyetlen sminklemosó amivel gyorsan és hatékonyan le tudom szedni a sminkemet és nem irritálja a szememet sem. Nem szárít és pattanásokat sem okoz. Én mindig átöblítem az arcomat vízzel utána, mert nem szeretem az érzetet, amit a bőrömön hagy. Természetesen arclemosót mindig használok még utána.

Eucerin DermoPurifyer Aktív Éjszakai Arcápoló

Eucerin DermoPurifyer Aktív Éjszakai Arcápoló
2019. június 26.

Éjszakára használom, már évek óta, kisebb-nagyobb kihagyásokkal, amikor kipróbáltam más termékeket is, de valahogy mindig vissza térek hozzá. Az én nagyon problémás, érzékeny mindentől kipattogó arcbőrömre eddig ő jött be a legjobban. Önmagában persze a helyzetemen nem javít, de összekombinálva más termékekkel egész jól kordában tudom tartani a bőrproblémáimat. Sokszor nappalra is ezt használom a fényvédős BB-m alá, ha úgy érzem kell egy kis aláhidratálás. Plussz pont, hogy alkoholmentes.

UPDATE: sajnos már egy ideje nem tudtam beszerezni, nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, jó kis krém volt. Utódját még keresem.

Eucerin DermoPure Mattító Fluid

Eucerin DermoPure Mattító Fluid
2019. június 26.

Évek óta ezt a krémet használom nappalra( + fényvédőt). Fontos volt, hogy találjak egy olyan alkoholmentes krémet ami nem okoz semmilyen irritációt és nem ront a bőröm állapotán. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Nyilván nem csodakrém, a pattanásokat nem szünteti meg önmagában használva, de új pattanásokat nem okoz, nagyon könnyed, illetve kevésbé fényesedik a bőröm napközben. Szereti az arcbőröm, így biztosan nem fogom lecserélni. Én egész évben együtt használom a márka lemosójával, illetve estére a Dermopure család helyreállító hidratálóját szoktam kúraszerűen alkalmazni.

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA
2019. június 26.

Az itteni pozitív vélemények illetve a Skinsmart oldal alapos áttanulmányozása után rendeltem meg. Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos én semmilyen változást nem tapasztaltam 1 tubus elhasználása után, így én nem fogom újra vásárolni.

Eucerin DermoPurifyer Fedő Stift

Eucerin DermoPurifyer Fedő Stift
2019. június 26.

Évek óta ezt használom, teljesen elégedett vagyok vele. Nekem a legfőbb szempont mindig az, hogy ne rontson a termék a (szuper érzékeny) bőröm állapotán és főleg ne okozzon még több pattanást. Ez a termék ha le nem is szárítja a meglévőket de szépen elfedi, viszonylag tartós és a gyulladást is kicsi visszább húzza. Jobbat eddig még nem találtam, pedig rengeteg korrektort kipróbáltam már.