nyk

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+
2019. június 11.

Tengerparti nyaralásra vettem, mert nem tudtam beszerezni az előzőleg kinézett mindenmentes naptejet, ez az összetevői alapján jó alternatívának tűnt. Én viszonylag nehezebben égek le, így a férjem bőre a teszt nálunk naptej esetén, mert extra érzékeny, hamar kipattog és pillanatok alatt leég. Ez a naptej átment a teszten, nem égett le és kicsit barnult is, nem maradt tejfehér a nyaralás végére. A krém valóban vízálló. Viszont ügyesen kell vele bánni, ha az ember nem akar "meszes hatású" lenni. A strandon kicsit izzadt bőrre nehéz szépen és láthatatlanul felvinni. Nekünk így jött be: szálláson indulás előtt száraz, tiszta bőre vastagon felvittük, kb 5-10 perc múlva felöltöztünk. Így szépen beszívódott, nem hagyott foltosan sem túl fényes vagy fehéres réteget a bőrön, szépen végezte a dolgát. Fürdés után csak a vállunkat/mellkasunkat kentük újra. Egyáltalán nem égtünk le és ami plussz pont, hogy a sok napon töltött idő ellenére a bőrünk nem száradt ki arra a porzós sivatagosra, amire hajlamos alapból... Mi ennél maradunk amikor erősebb védelem kell, a 30-as pajtásunkat még keresem. :)
U.i: mi arcra nem használtuk, mivel nem arra való. Arcra van külön, bevált termékünk (

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50
2019. június 11.

Tengerparti nyaralásra vettem meg. UV védelem szempontjából jól teljesített, egyáltalán nem égtünk meg, pedig egy hétig non stop napon voltunk. :) Viszont nekem kicsit szárította a szám (igaz eléggé szeles idő volt végig), úgyhogy este lefekvés előtt mindig használtam a jól bevált Carmexemet. Így nem volt semmi gond. :)

Balea Spray-On Trockenspülung

Balea Spray-On Trockenspülung
2019. május 30.

Mellé nyúltam én is, az argánolaj tartalma miatt vettem meg, akciósan. Így is pénzkidobásnak érzem, még a hajvégekre sem jó, borzasztóan zsírosít. Én két hajmosás között is használom a hajvégápoló olajamat, az nem nehezíti el így a hajam, mint ez...

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2019. április 29.

Véletlenül bukkantam rá, FLP First-je helyett kerestem egy hasonlóan hatékony, de pénztárca barátabb sprayt. Ez a spray mellett volt a polcon, korrektnek találtam az összetevőit, így megvettem. Nem bántam meg. :) Segít a napégésen, nyugtatja az irritált bőrt, de ami a legjobb: nyugodtan kenhetem az én szuper érzékeny, mindentől kipattogó arcbőrömre. Nem irritálja, hanem megnyugtatja a bőrömet, segít a pattanások elleni küzdelemben is. Nyilván nem csoda termék, de nagyon hasznos.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2019. február 4.

Nekem sajnos nem igazán jött be. Szépek az összetevői, de nyomába sem ért sajnos az eddigi arctisztítómnak (EUCERIN DERMOPURE MÉLYTISZTÍTÓ ARCLEMOSÓ). Habár irritációt valóban nem okoz, nem tisztítja meg az arcbőrömet eléggé. Használok előtte sminklemosót az egész arcomon, de még így sem tiszta a tonikos vattapamacsom...

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál
2019. január 3.

Nagyon szerettem ezt a spirált, évekig használtam. Nagyon jó volt a keféje, könnyen lehetett vele dolgozni és szépen lehetett rétegezni a festéket, mindennapi használatra tökéletes volt. Buliba persze kevés. :) DE! nemrég valamit változtattak rajta, ugyanis amit utoljára vettem spirál az a közelébe sem ér a régieknek. Fevitelnél könnyen összetapasztja a pilláimat, akármennyire is próbálom vékonyan felvinni, majd pár óra elteltével pereg lefele. Este pedig vmi borzalom eltávolítani, a sminklemosómat nem cseréltem le, az eddigi spirálokat könnyen eltávolította, de ezt az utolsót nagyon nagyon nehezen szedi le. Sajnálom, hogy megint az újítás áldozata lett egy termék. :/

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2018. november 6.

Amíg nem volt tetoválva a szemöldököm, évekig ezt használtam hétköznapokon. (Alkalmi sminkhez port szoktam) Ez a ceruza tartós volt, nem kenődött illetve nagyon gyorsan és szépen lehetett vele dolgozni. Nagyon sokat keresgéltem / teszteltem annó, mielőtt erre rátaláltam, ár/érték arányban -ha szemöldök ceruzáról van szó - ennél jobbat nem tudok ajánlani. :)

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő
2018. augusztus 10.

Kedvenc. Bár babánk még nincs, évek óta újravevős nálunk. Szép összetevői vannak, jó az ára és ami a legfontosabb volt nekünk, hogy alkoholmentes.

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2018. július 5.

Én is nagyon szeretem, felváltva használom Carmexel, mikor melyikhez jutok hozzá hamarabb. Csak ők ketten hatásosak nálam, minden más csak még jobban szárítja a számat.

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2018. július 4.

Nekem ő csodaszer. Mindig hozzá nyúlok, ha valami gond van: égési sérülések, bármilyen bőrirritáció, sebek, férjem ekcémája...mindenen segít, de a leglátványosabban sz égéseket nyugtatja meg. A borsos ára ellenére évek óta újravevős termék nálunk. :)