nyk

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2018. július 4.

Szinte az összes ajakápolót kipróbáltam már, de mindegyik hosszú távon rontott a helyzeten és csak tovább szárította a szám. Egy éve kezdtem el ezt használni, felváltva FLP ajakápolójával. Eddig ők váltak a legjobban be. Nekem egy kicsit erős a Carmex illata és az ízét sem szeretem, de mindegyiket elnézem neki a puha ajkakért cserébe. :)

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2018. július 2.

Azért vettem meg még fél éve, mert teljesen száműztem minden alkoholtartalmú kencét a fürdőszobából, így a lemosómat is le kellett cserélnem. Nem bántam meg! Habár eléggé borsos az ára, napi kétszeri (néha háromszori) használat mellett is még megvan több, mint a fele és tökéletesen végzi a dolgát. Szépen megtisztítja a nagyon érzékeny bőrömet, nem húzódik utána, illetve nem okozott pattanásokat sem. Ha elfogy, biztosan újra veszem, ahogyan a termékcsalád éjszakai hidratálóját is.

Eucerin DermoPurifyer Hidratáló Arcápoló

Eucerin DermoPurifyer Hidratáló Arcápoló
2018. július 2.

Az éjszakai hidratálóját a termékcsaládnak imádom, már évek óta használom, viszont ez a nappali krém nem igazán jött be. Habár pattanásokat nem okozott, nekem inkább csak fokozta a zsírosodását a bőrömnek, nem szerettem használni. Illetve zsíros bőrűeknek kifejezetten ártalmas az alcohol egy termékben, neki pedig a 4. helyen szerepel az INCI-ben.

Eucerin Allergy Protection Sun Creme-Gel SPF 25

Eucerin Allergy Protection Sun Creme-Gel SPF 25
2018. július 2.

Tavaly nyáron vettük, mert alapvetően nagyon meg vagyunk elégedve más Eucerin termékekkel, viszont nem fogjuk idén újra venni. A dolgát jól végzi, nem égtünk le amíg használtuk, viszont nagyon nehéz úgy eldolgozni a bőrön, hogy ne legyen csíkos/foltos nyoma, illetve hiába vártunk ki a min. fél órát a fürdés előtt, vízzel érintkezve foltokban kifehéredett mindig a bőrünkön és nagyon csúnya összhatása volt. Pont mint egy olcsó, "gagyi" naptejnél.

Avon Supershock Gel Eyeliner

Avon Supershock Gel Eyeliner
2018. július 2.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát, a fekete színűt már évek óta újra veszem. Hegyezni valóban nem egyszerű, ahogy többen is írták, viszont szerintem kevés ilyen intenzív színű szemceruza van amivel dolgozni is viszonylag könnyű.

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2018. július 2.

Idén télen iszonyatosan kiszáradt a bőröm, főleg a karomon és a lábamon. Akkor vettem meg és azóta is használom, először önmagában teszteltem, majd egy alkoholmentes hidratáló testápolóval együtt kezdtem el használni, de sajnos nekem nem sokat javított a helyzetemen. Nekem nem érte meg az árát, nem fogom újra venni.

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon
2018. július 2.

Azóta ezt használom, mióta lehet kapni a Batiste termékeket itthon is. A többi márka szárazsamponjaihoz viszonyítva mérföldkövekkel jobban teljesít, habár ő sem tökéletes, de szerintem a drogériákban fellelhető termékek közül ő a legjobb.

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá
2018. július 2.

Már lassan egy hónapja használom, napi szinten. Ez az első termékem, amely nem kifejezetten zsíros, problémás bőrre való, de biztosan nem az utolsó. A megvételnél fontos volt, hogy olajmentes és alkoholmentes is egyben, illetve min 30as fényvédő termékekre van szükségem PC hámlasztás miatt. Nagyon pozitív a véleményem, enyhe fedése van, mint a legtöbb BB-nek, szépen egységesíti a bőrt, jól viselkedik akkor is, ha alá krémezek (extra fényvédővel is!), illetve szépen tudok rá sminkelni is. Az én mindentől kipattogó bőrömön nem okozott semmilyen irritációt sem, és nem fényesedik át hamarabb a bőröm, mint mattító termékek használatánál, sőt valamennyivel tovább húzza. 1 havi használat után a ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, de én nem is e miatt vettem meg.